Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona-zona-niedopieszczona

zdradzic,nie zdradzic,oto jest pytanie....

Polecane posty

Gość ona-zona-niedopieszczona

jestesmy malzenstwem ponad 4 lata. mamy 2,5 letniego syna. moj maz zarabia robiac to,co lubi,ja pracuje dla przyjemnosc,nie dla pieniedzy,wydawaloby sie, ze mamy zycie idealne. Jednak seks-a raczej jego brak zostawia cien na calej tej niby idylli.dla mojego meza seks moglby nie istniec....a jak juz istnieje, to umawia sie ze mna na seks rano,wieczorem zero spontaicznosci,tylko oboje sie kapiemy,on rozsciela lozko i kochamy sie, gora 5 minut. Nie msuze mowic,ze orgazm mam jedynie,kiedy sama sie o to postaram-poprzez masturbacje. w dodatku nie czuje sie przy nim kobieco-nigdy nie powiedzial mi komplementu-nigdy! jak sie ladnie ubiore,pyta "co sie tak odstawilas jak stroz w boze cialo?", schudlam ostatnio dosc sporo po ciazy, to stwierdzil,ze mam obwisle posladki,wiecznie cos mu nie pasuje....pojawila sie mozliwosc zdrady-odezwal sie do mnie moj pierwszy facet, z ktorym seks byl fantastyczny. uduchowiony artysta,czuly,nie oczekujacy niczego,poza seksem....zdradzilybyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha lololo
co za szmatlawiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ja powiem "zdradz" a potem on cie wykopie z domu i przylecisz mówic ze to moja wina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pees ty to bardzo uduchowiony jestes :P a to ze artysta to juz niewątpliwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykować małżeństwo dla
chwili zapomnienia? A co zrobiłaś żeby poprawić wasze wspólne życie? Wygarnij mu to co tu napisałaś a nie chcesz dawać dupy innym wywłoko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo inaczej się nazwać nie można!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzykować małżeństwo dla chwili zapomnienia? A co zrobiłaś żeby poprawić wasze wspólne życie? Wygarnij mu to co tu napisałaś a nie chcesz dawać d**y innym wywłoko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo inaczej się nazwać nie można!!!!! uwielbiam takie pomoce dydaktyczne :D:D i ze niby co to zmieni?:P nagle facet oprzytomnieje?:P takiemu by sie własnie konkretna korona poroza przydała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykować małżeństwo
a potem bachor pod pachę i pod most niewdzięczna suko!!!! Uważaj żeby on sobie jakiejś uduchowionej nie znalazł z jędrnymi pośladkami zwiotczała małpo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy Skurwysyn Vii...kobiety kochają uduchowionych artystów dobrze ze nie jestem jedną z nich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak taki beznadziejny to
od niego odejdź :D tylko ten uduchowiony ci bidulko takiej stabilizacji nie zapewni. Będziecie sprzedawać obrazki w parku :D hahahhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam ciebie to chyba na bandżi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-zona-niedopieszczona
setki razy probowalam rozmawiac, pytalam,czy nie widzi tego,ze nasze malzenstwo umiera-dla niego wszystko jest ok,przeciez seks raz na miesiac jest w porzadku! nie chce byc tylko jego sluzaca i matka naszego dziecka,chce tez byc kobieta! on twierdzi,ze przesadzam,ale nie sadze. kto nie znalazl sie w takiej sytuacji bedzie pisal to,co mialam okazje przeczytac powyzej-a czego na szczescie nie wzielam sobie do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szkoda boś głupia
taka prawda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona na powaznie powiem ci jedno ;) dopóki mu bida w doope nie zajrzy to on sobie tak bedzie lajtował :P zajmij sie sobą kosmetyczka sukieneczka czasem wyjscie gdzies bez niego niech zostanie z garami i dzieckiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko jest poradzić Tobie co masz zrobić nie będąc Tobą :/ ciśnie mi się na usta - zdradzaj, baw się, ciesz itp. ale jak to widzisz? czy będziesz potrafiła przejść do porządku dziennego po tym? czy w grę wchodzi rozwód? czy kochasz męża? W ogóle się Tobie nei dziwię, że przychodzi Ci na myśl zdrada. Twój facet chyba jest jednym z tych, którzy myślą, żę jak już włozyło się obrączkę na palec to nei trzeba nic robić. skoro on o Ciebie nie dba to może neich zadba inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ten kochanek zadba :P oby z takiego romansu nie wyszła bardziej poharatana niz jest teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aautorki
jak bym czytała swoją historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduchowiony artysia cię
zbrzuchaci na czworaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aautorki
Zdrada nie jest dla każdego - mogą Cię dręczyć wyrzuty sumienia, jakość życia wcale się nie poprawi. W moim przypadku tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tylko wyrzuty sumienia a nie co gorsza inne demony ;) emocjonalne zawirowania i takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aautorki
jakie zawirowania emocjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie ma braków tylko w seksie ale i w ogólnym uczuciu bliskosci cieple i takie tam :P wiec bedzie to chciała odnaleźć w kochannku jak ten to wyczuje po jakimś czasie to sie upłynni a to moze cholernie boleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aautorki
no więc zależy jak do tego podejdzie, bo jeśli tylko dla sexu spotka się z kochankiem to poza wyrzutami wobec męża nie powinno jej nic innego dolegać, gorzej jak w grę wejdą uczucia. Kurczę, porąbane jest to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajac jej dylematy daje 90/10 ze wejdą uczucia. stara miłosc jakis artysta romantyk :P wiec moze sobie zrobic niezłe kuku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na haju bedzie mógl dłuzej :P sie czepiasz Pees

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie juz tak nie martw :classic_cool: do ciebie na zupe pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttt
Znajdź sobie kochanka..... jeżeli facet którego masz w domu nie dostrzega Twoich potrzeb, inny to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
zacznij mu podawac surowy tarty seler w surowkach,Powinno go ruszyc .Troche ziol lubczyku tez dorzuc.Mysle ze powinno zaowocowac po tygodniu regularnego karmienia :) Dorzuc mu tez sproszkowana tabletke Biosteronu! Ale najwazniejsze to zainteresuj sie stanem jego ukladu krazenia,cholesterolem ,czasem krzepniecia krwi ,droznoscia zyl szyjnych itp bo facetom w pewnym wieku z powodu siedzacej pracy ,zlego odzywiania i braku ruchu ,cholesterol zatyka te "najwazniejsze zylki":) i kaput! o seksie mozesz pomarzyc !niby zdrowy a seks nie dziala ! Ratunek moze przyniesc dieta oczyszczajaca lub dlugotrwale wlasciwe odzywianie oparte na rybach i warzywach .POc\zytaj sobie w necie . A tak na marginesie to ja jestem z Poznania :) i zalaczam pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 to zalezy jakie dbanie masz na mysli. ja pisałam konkretnie o tym czego tej dziewczynie brakuje, czyli komplementów, seksu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_autorki
to co czytam przypomina mi moja historie...niby dobrze a jednak seks do niczego, w koncu poszlam na calego zdradzilam bylo milo,fajnie ale laczyl nas tylko i wylacznie seks napewno nie idz do lozka z bylym ktory kiedys darzyl cie uczuciem znajdz sobie dyskretnego kochanka na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×