Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raamoneska

No żesz cholera...

Polecane posty

Gość Raamoneska

Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko jak dla mnie wymarzone. Fakt faktem już straciłam wiarę, że w ogóle znajdę pracę ale i tak pojechałam. Mieli do mnie zadzwonić, dziś, pod warunkiem, że zainteresowani będą współpraca ze mną. Oj już to kilka razy słyszałam a więc bez większego entuzjazmu do tego podeszłam. No i wróciłam do domu i patrzę na telefon a tam co - 2 nieodebrane połączenia właśnie z tej firmy!!! Okazało się, że po rozmowie nie włączyłam dzwonka w tel. Próbowałam oddzwonić ale ponieważ oni pracują w godz 8 - 16 to już nikogo nie było. I teraz tak: myślicie że jeszcze zadzwonią? Ja i tak w poniedziałek spróbuje do nich przedzwonić... Jaka oferma ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kls
co to za praca tak wymarzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raamoneska
najogólniej mówiąc praca w zamówieniach publicznych i funduszach Unii Europejskiej. Zależy mi na niej niej bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kls
na pewno Ci sie uda :) ja szukam w księgowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raamoneska
Ciężko z tą pracą przynajmniej ja mam bardzo negatywne doświadczenia. Długo już szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kls
od listopada, ciężko bo się postanowiłam przekwalifikować i zacząć od zera z sekretarki na księgową :) a wszędzie chcą z doświadczeniem min pół roku rok a skąd wziąć? choćby na referenta ds księgowych na początek się załapać, ale nikłe oferty dla tych od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kls
może też być młodsza księgowa lub pomoc księgowej ale mają tak wysokie wymagania w ogłoszeniach że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raamoneska
no niestety to sama prawda, nie wiem czy patrzyłaś oferty na stronie publiczni.pl może tam byś coś czasem dla siebie znalazła ale też jest problem z tym doświadczeniem - najczęściej od 6 m-cy do roku poszukują, tylko ciekawe jak zdobyć doświadczenie jak pracy nikt nie chce dać komuś od razu po studiach? Tym bardziej jestem zła na siebie za ten dzisiejszy nieodebrany tel, normalnie schiz dostaje , że przegapiłam swoją szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kls
nie przegapiłaś :) zadzwoń do nich z samego rana w poniedziałek i przeproś, że nie odebrałaś, na pewno nadal im zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kls
znalazłaś swoją szansę na publiczni.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno zadzwonią ponownie w poniedziałek co do zamówień publicznych - sam się tym zajmowałem ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raamoneska
Tak ja właśnie tam znalazłam tą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raamoneska
rewq I jak wrażenia? Mam nadzieję, że się uda jeszcze to załatwić po mojej myśli a jeśli tak to już czuję lekkie poddenerwowanie bo to dla mnie w sumie coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli są na Ciebie zdecydowani to zadzwonią w poniedziałek ponownie albo Ty zadzwoń na ten numer z którego dzwonili ja pisałem przetargi publiczne ... nie jest to łatwa praca ale można dac radę jak się człowiek oswoji z ustawą o zamówieniach publicznych i chodzi na kursy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×