Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatatattatatroooowa

tatarek z ceulka i ogoreczkami kiszonymi

Polecane posty

Gość tatatattatatroooowa

kto uwielbia:PP? mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatattatatroooowa
no kto.................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kiedys w knajpie
kolezanka jadla to cos na moich oczach,to o malo sie nie porzygalam jak mozna cos takiego zjesc?surowe mieso z surowym jajkiem fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktyczni obrzydlistwo
+ ohyda i do tego duża możliwość załapania się na salmonellę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatattatatroooowa
a probowalyscie:P? bo to serio pyszne...;p a na lososia wedzonego nikt tak nie narzeka... a to tez surowa ryba albo na suszi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla...[*]
no jak wędzony łosoś jest surową rybą , to ja jestem książę karol :D a tatar jest mniam, ale nie dodaję zółtka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatar jest pycha
jak sie jajka sparzy to nie złapie się salmonelli ;) jakoś sushi to surowe ryby i wszyscy wpieprzają zapominając że ryby też mają często pasożyty a ta wołowina czy konina na tatara jest przynajmniej badana przez weterynarza ;) ci co mówią ,że jest niedobry nie spróbowali ani razu :D dla mnie ochydztwem są żaby slimaki oraz owoce morza :D kogiel mogiel tez sie robi z sórowego jaja jak likier adwokat czy ajerkoniak i tego się jakos nikt nie brzydzi albo węgorzy co jedzą padlinę (zreszta na to sie je łowi) po włosku spirulla to dopiero fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatar jest pycha
surowe nie sórowe nie wiem co mi sie popieprzyło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sórowego
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sórowego
aha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatar jest pycha
przecież poprawiłam sie na dole ciulu bo źle napisałam , kuxwa zadaj se trud i poczytaj posta na dole , co za ciele majowe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sórowego
ty sórowa owieczko spetana, a ty czytasz i rozumiesz to co czytasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry tatar nie jest zły :) A kogel -mogel jecie? toż to surowe jajko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatar jest pycha
dla... no jak wędzony łosoś jest surową rybą , to ja jestem książę karol a tatar jest mniam, ale nie dodaję zółtka jak wędzony na zimno to tak jak surowa :D są dwa rodzaje wędzenia ciepłe i zimne z tym ,że to drugie następuje przy "okadzaniu dymem" i jest bardziej jak suszenie , wołowinę tez się suszy swoją drogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatar jest pycha
sórowego ty sórowa owieczko spetana, a ty czytasz i rozumiesz to co czytasz? wiem i dlatego się poprawiłam :P chyba lepiej u mnie z czytaniem niż u ciebie bo wiem przynajmniej tyle że jak sie na posta odpisuje to czyta się całego i ewentualne sprostowanie :P miłego dnia tępa strzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatar jest pycha
swoja drogą nie ma słowa sórowa(widze ,że moje przypadkowe słowotwórstwo wpadło ci w oko cielątko:) ), spetana - cóż to za wyraz i co on znaczy , wytłumacz "bystrzaku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilunia/45
tatar jest pycha-jesteś nieukiem,nie kogiel mogiel a kogel -mogel,ohydztwo a nie ochydztwo,surowe a nie sórowe,i nie se,a sobie.Zaprzyjaznij się ze słownikiem ortograficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lilunia/45
ty se znajdź chłopa na wieczór bo jesteś żałosna :P żeby tematy stare odkopywać i całymi dniami głowic się nad ciętą ripostą ?ale niektórzy się nudzą a kafe to całe ich życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tak
cała kafe i leczenie kompleksów z was wychodzi o matko , znam geniuszy co mają nawet dysleksję.oceniać to tu kazdy potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda oj szkoda
przyszły jakieś pindy i rozpierdoliły wątek ech.... a ja znam sposób na tatara z sardynkami a Rosjanie dolewają odrobinę oliwy i jest przepyszny :D jak ktoś nie lubi tatara to po co zagląda tutaj i pyta się jak to można jeść, bo jak można surowe mięso, heh ugotowane czy usmażone też było surowe i też produkt pochodzenia zwierzęcego , po co takie oburzenie od razu?jeszcze coś czy zawsze na każdym wątku nawet na tym musi się znaleźć jakas pierdoła co wszystko rozjebie bo akurat ona"wyżej sra niz dupe ma"? Jak chcecie już tak komus dopiec to załóżcie bloga w internecie i swój hyde park , no maskra jakaś po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilunia/45
jestem także cymbałem niedorobionym ponieważ nie umiem założyc czarnego nika , nie stać mnie na wibrator porzycze fiertarke od sasiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
'tatarek' cebulka' 'ogóreczek' ,kurwunia, zrzyganko od samego przeczytanka temaciku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilunia/45
a ja do swojego tatareczka dodaję własnych rzygowinek i doprawiam swoja własną kupeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tatar jest pycha
przestań się podszywać pod lilunia bo się zbłaźniłaś, że jesteś nieukiem i teraz prawda w oczy kole :o Przynajmniej nie kompromitowałabyś się już na tym wątku :o Cóż się w sumie dziwić, skoro nawet nie potrafisz odpisać bez wulgaryzmów. Pewnie zamiast się uczyć to pod sklepem stałaś z młodocianymi żulami, którzy oprócz przekleństw nie potrafili nic mądrego powiedzieć 🖐️ A te twoje podszywy są żałosne i tylko dziecko z gimnazjum tak mogło napisać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatar jest pycha
to ze skonczylam podstawuwke nic nie znaczy. Jestem osobom inteligentna a napisalam tylko na temat. Jecie suszi i inne rzeczy a tatara sie brzydzicie a jest naprawde pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już przestańcie podbijać
cała kafe , ludzie dajcie sobie spokój po co tu wchodzicie??kolejny temat i bluzgi i tak jest wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda oj szkoda
żeby nad ranem odpisywać w temacie który do niczego nie zmierza? żałosne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhbfva rkeu
gimgówno nawet tutaj dotarło...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dzieci mają ferie
chyba gimgówno na wagarach siedzi a jak ma ferie to nigdzie nie pojechało :) wyzywa sie bo ma kare za złe postępowanie i siedzi na 4 literach w domu ;) albo w blokach socjalnych mają internet bo takie denne słownictwo to tylko od rodzin patologicznych wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo stare panny wyrentowane
i dają upust swojej frustracji a chu takich wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×