Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalala

tesco do wc

Polecane posty

Mialam wiele produktow tesco np kostki di spuczki jakie wedkug qas sa prodykty gidne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie rewelacyjne
są podpaski jednorazowe firmy kogucik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam dzis kostke tesco za 0,99 gr siesprawdza cytrynowa ale lesna i morska odbarwiaja kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla...[*]
są podpaski jednorazowe firmy kogucik" a widziałaś kiedykolwiek podpaski wielokrotnego użytku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzalogowania
Kup coś dobrego, a nie tescowe gówna za grosze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten aktywnymi czymys
jak mieszkalam na stacji i mialam dosc zapuszczony kibel to tylko tesc sie super sprawdzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgj,nhjk,,
ty wyżej, a jak mieszkałaś na tej stacji to też za babkę klozetową robiłaś:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYŚKAZSASIEDZTWA1
Nie zawsze drogie znaczy super.Ja kupiłam ostatnio cytrynowy płyn do mycia podłóg,TESCO,ślicznie i długo pachnie ,podłoga domyta a cena 2,99 .Ajax 6 zł np.i wcale nie był lepszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYŚKAZSASIEDZTWA1
Poza tym dla Tesco ,Biedronki,Careffura niektóre produkty robią firmy które mają swoje produkty firmowe o połowę jak nie więcej droższe.Wiem że te płyny do podłogi robi firma sprzedająca właśnie Ajaxy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
zgadza sie,znane firmy robia dl marketow.ale np idzie taka osoba z biedronki do np BAKOMY i mowi jogurcik dla nas ma kosztowac 70 gr robcie wszystko zeby tak bylo.i szanowna bakoma robi swoj jogort z napisem na kubeczku bakoma( a jakze) ale co jest w tym jogurcie to masakra.bo przeciez skoro ma byc tani to nie zrobia go tak ,jak robia np jogurt ktory ma kosztowac 2 zl,a my idziemy i cieszymy sie bo przeciez to robila znana firma i nie czytamy juz skladu na opakowaniu(chaotycznie napisalam ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.) a wracajac do WC :p kupilam ostatnio zwykla kostke wc ( robiona dla tesco) i pomijajac ze zrobila sie z niej jakas mazia to wytrzymala prawie tydzien .podczas gdy kostki np domestos dluzej wygladaja estetycznie i dluzej po prostu są :) takze co kto lubi :) PS.polecam serie W5 z lidla( jezeli chodzi o te tansze artukuły )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
zgadzam sie.Jak chcesz miec wartościowy produkt to niestety ale musi to kosztowac.Jak najdalej od biedronek i innych tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×