Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Merlinen***

uwiodłam mojego byłego męża

Polecane posty

Gość Merlinen***

Ależ miałam satysfakcję jak jego konkubina przyleciała z mordą, odegrałam się.A on jak cielę idzie gdzie mu tyłek nadstawią. Ona zabrała go mnie, ja jej też nie pozwoliłam cieszyć się szczęściem. Teraz kopnęłam go w 4 litery, został sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mi satysfakcja
Nawet za niewiem jaka kase nie chciałabym mojego ex bleee :( Lepiej ci z tym naprawdę ? Rany co z Wami ludzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semper Eadem
co ci z tego przyszło? niech bedzie z tą która da mu szczescie... widocznie to nie byłas ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semper Eadem
.A on jak cielę idzie gdzie mu tyłek nadstawią. każdy ma swoje priorytety maleńka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigzag...
Dobrze mu tak;) a Ty znajdź sobie lepszego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha jaja
I bardzo dobrze a teraz znajdz lepszego faceta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoktotka1982
Znaczy się dałaś dupy i jesteś z siebie dumna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigzag..
No i co ? Przecież to nie mydlo-nie wymydli się;) ważne, ze cel został osiągnięty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziadupowladzia
Bardzo dobra metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinek67
też mi satysfakcja że dałaś dupy jakiemuś facetowi któremu zupełnie obojętne komu wkłada.widocznie on tak samo inteligentny jak i ty.trzeba mieć swój honor a widac że ani ty ani on go nie posiadacie.żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigzag...
A ja uważam, ze jesli autorce to poprawiło humor to jest ok . Tylko teraz pogoń dziada Autorko ;) niech sobie ta druga wybrakowany towar zatrzyma;) a ty zadbaj o siebie i swoje szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne ex
ale jesteście żałosne exy już wam tylko zostało knucie intryg, dla umniejszenia swojego nieszczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza i jedyna zona męża
A wam żałosne nexy pozostaje pilnować upolowanego misia by nie czmychnal do następnej dziury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne ex
gdzie ten nexy? :) czy lubisz sobie dla wygody dodać swoja własna ideologię :) bardzo wygodne, a jakieś konkrety masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne ex
no i ten tekst jedyna żona,...:) jedyna dupa też?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza i jedyna zona męża
Kochaniutka , przykładem jest sytuacja autorki , jej mąż jest przykładem ze towar raz puszczony w ruch w tym ruchu pozostaje . Ot, prawa fizyki i jej drobna zemsta. Moje gratulacje . Gdyby mój mąż tak zrobił tez bym się tak odegrała - na szczęście mam szczęśliwa rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne ex
jeżeli masz taką szczęsliwą rodzine, to nie odgrywałabys takich po...jebanych szopek, tylko ratowałabys na kazdy mozliwy sosob tę szczęsliwą rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza i jedyna żona meza
Moze to i racja;) na szczęście nie mam takich dylematów bo mam porzadna rodzine aczkolwiek jestem pełna podziwu dla szachowej rozgrywki autorki i jej stalowych nerwów . Dla każdego coś miłego - mąż został wykorzystany tak jak on wykorzystywał a kochanka upokorzona tak jak ona upakarzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjl
ja uwiodlam meza kochanki i pipa jak zaszla w ciaze z moim mezem nie miala gdzie wrocic a ex maz kopnal ja w dupe,..ja sie rozwiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigzag...
To już wyższa szkoła jazdy :) zemsta jest rozkosza bogów ;) aż się wierzyć nie chce ze faceci to tacy kretyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne ex
żenada nad żenadą,ex obrzuca wyzwiskami nex, nex to samo robi w stosunku do ex a facet siedzi sobie w ciepełku, ma obiadek, ma dupę, która mu sie zachce, a te się szarpią, intrygują żenada nad żenadami, kobiety bez klasy żyj kobieto tak i traktuj go tak, byś nie musiała się bać, że odejdzie od Ciebie, byś nie musiała walczyć krętaczyć o jego względy, a że sobie wzięłaś takiego dupczacego tu i tam , no to pij te piwko smacznego ex i nex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo!
i bardzo dobrze zrobilas! ja tez kiedys tak zrobie jak juz bede po rozwodzie. przelece go a potem powiem zeby spadał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawoooooooooo
Brawo dla autorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 1980
jeśli autorka miała ślub kościelny...hehe to sypia nadal ze swoim mężem - wasze wyrzuty i ubliżanie należą sie tej drugiej. Po co się wpycha między "wódkę a zakąskę" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot taka szmateczka z ciebie autorko skoro byłemu dupy nadstawiłaś:D:D:D:D i nie dlatego by się odegrać tylko dlatego ,że nikt inny tej twojej wypiętej dupy nie chciał :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Merlinen***
były jest byłym. gdyby tylko slub koscielny miał swiadzcyc na naszym statusie cywilnym to o matko swieta. Żyjemy na ziemii a nie w niebie i tu oboiwazuja prawa ziemskie a nie poza grobowe. A teraz do autorki- zrobiłas jej przysługe, albo sobie nowe garba zrobiłas. I po co ci to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×