Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mająca wstydliwy problem

Świąd odbytu

Polecane posty

Jeżeli masz owsiki nie możesz pracować przy żywności. Ciekawe ile osób już się zaraziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mająca wstydliwy problem
Nie chce o to mówić koleżankom z pracy bo mnie wyśmieją. Nawet chłopakowi nie chce mówić, wstydzę się tego. Jedynie co mamie powiedziałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic lepszego na swedzenie odbytu jak podmywac sie wlasnym moczem kilka razy dziennie a szczegolnie po oddaniu stolca. Ja sie taj wyleczylam a poradzila mi to moja mama. Sprobowac warto, naprawde i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta55
Owsiki do dość... ruchliwy temat. To jedna z tych przypadłości o których nie chce się mówić. Nie da się ukryć, że jest to uciążliwe i niezbyt komfortowe, więc najlepiej pozbyć się tego od razu. Ja mogę polecić Wam preparat "ParaProtex" firmy CaliVita. Jest to produkt, którego bogaty skład roślinny kompleksowo radzi sobie z pasożytami, wirusami, grzybami i bakteriami - oczyszczanie organizmu. Wspomaga procesy trawienia oraz podnosi odporność organizmu. Myślę, że to najskuteczniejszy produkt na rynku, na tego typu problemy. A co ważne, substancje w nim zawarte działają tylko i wyłącznie na niekorzyść pasożytów, nie niszcząc naszego organizmu tak, jak robią to produkty innych marek. Jeśli chcesz pozbyć się raz na zawsze owsików, nie borykać się już z nawrotami choroby to jak najbardziej polecam "ParaProtex". Tutaj jest link do sklepu, w którym możesz szerzej zapoznać się z tym produktem, a później dokonać zakupu: http://vitero.pl/pl/p/ParaProtex-100-tabl./1 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1518
Ja pozbyłam się tego dziadostwa wlewką z wrzątku z cytryną. Woda o temp około 90 stopni z sokiem z cytryny. Po 2 zabiegach już nic tam nie łaziło. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×