Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona młoda mama

Jak włożyć dziecku czopek?

Polecane posty

Gość erkaerka999
Haha, jestem ciekawa jak dałyby sobie radę takie kobiety gdyby nagle przestał istnieć internet :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam mała to strasznie nie lubiłam czopków powiedziałam nie i koniec. Mama powiedziała że tylko posmaruje mi kremem pupe , podniosła mi nogi i tak jak mówiła zaczeła smarowac,kiedy ja sie uspokoiłam że to tylko krem okazało sie że mama już mi czopek podała,a ja nie miałam nic do gadania. Mam jednak jedno pytanie czy u dorosłego czopek boli tak jak u dziecka ? Takie moje jedno pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, zaaplikowanie dziecku czopka to wcale nie jest łatwa sprawa. Dziecko ściska pośladki,to taki odruch obronny i wtedy jest opór i taki czopek ciężko wchodzi. Sama tu trafiłam na forum,bo nie wiem,czy moijemu synkowi dobrze wkładam czopka - nie znam sie na anatomii i nie wiem,czy gdy dziecko leży na plecach to pod jakim kątem go wkładać - bardziej do gory,czy w dół. Co innego,gdy dziecko leży rozluźnione,ale w takim ścisku zastanawiam sie,czy nie robie mu krzywdy i nie przebiję tam czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze zależy jak duże jest dziecko, bo malutkim to często trzeba "wyrzeźbić" czopek, żeby za duży nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja palec najpierw wsadziłam powiedziałam że te same będzie czuć odczucie jak włoże czopka a ten palec to oczy wiśće do dupci wsadziłam a ona sie darła jak opentana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 856

musisz powiedzieć by sciagło majtki i spodnie   najpierw musisz do pupeczki palec wsadzić  i spytać sie czy było tak strasznie  jeżeli powie że tak to na siłe wsadzić czopka a jeśli powie że nie to wsunąć deliatnie  czopusia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 856

mi to pomaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×