Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rerekumkum12

Najlepszy sposob na relaks?

Polecane posty

Gość gość
Hej mnie bardzo pomogło pewne nagranie, dostęp tutaj: http://www.mistrzrelaksu.pl Słucham go codziennie przed snem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rower. Najlepiej pojechać da lasu albo jakaś trasa kolo łąk. Spokój i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy relaksuje się jak chce. W moim przypadku bardzo dobrze działa chodzenie do ulubionej kawiarni. Mam na myśli Fanaberię www.fanaberia.szczecin.pl , która jest bliska mojemu sercu już dawna .Aromatyczne kawy i herbaty zawsze umilą mi dzień, a ja na miejscu będę w stanie ułożyć myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tris

Ja chodzę na Tajski Masaż (w Krakowie, na Dietla). Dla mnie to najlepszy sposób na relaks. Cieszę się, że raz na jakiś czas mogę się wyrwać, odprężyć, mieć chwilę tylko dla siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksymoron

Tez jak mam tylko możliwość odwiedzam studio masażu, szczególnie lubię chodzić do unity Point także w Krakowie ale na Metalowców, u nich spróbowałam po raz pierwszy w życiu masażu tantrycznego. Rewelacyjni sa www.unitypoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

A ja po ciężkim tygodniu lubię usiąść na kanapie z lampką wina i obejrzeć coś w tv. Dziś na pewno od 19 oglądam Gra Muzyka na Pulsie, czekałam na tą premierę od dawna i mam nadzieję, że się nie zawiodę;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narutoo

Dla mnie najlepszy żeby się zrelaksować jest dobry masaż. Mam nawet swoje ulubione studio masaz u które odwiedza, u nas w Gdyni Studio Dewi https://studiodewi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. jestem maniaczką światełek.

Dla relkasu włączam żółte, ciepłe światło. Mam sporo takich źródeł, wieksze, mniejsze, punktowe, łańcuchy świetlne itd. Czasem mam ochotę na kolory więc włączam kolorowe żarówki.

Daje mi to ogromną radość 

Celebruję kąpiele. Solami. Muzyką. Prosseco 

Ogólnie staram się świętować dużo rzeczy, nawet zwykły dobry dzień. Bo żyćko jest piękne i jest takim, jakim je sobie zrobimy 

I sama sobie kupuję kwiaty, kiedy mam na to ochotę 

Aa, zabieram się też czasem sama do restuaracji 

Lubie też prace w ogrodzie https://www.podkarpackiesady.pl/21-borowki-amerykanskie Warto jest w ogrodzie posadzić borówki amerykańskie - będziecie mieli własne owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię adrenalinę i szukam aktywności, które mi jej dostarczą, to mnie relaksuje 🙂 Skakałam już ze spadochronem, a niedługo się wybieram polatać w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Od czasu do czasu zdarza mi się jeszcze wyskoczyć do klubu, żeby potańczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kwiatek.Anna napisał:

 

Masaż relaksacyjny, saunowanie, opalanie na golaska w letni słoneczny dzień 😊👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×