Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pracy dziewczyna

POSZUKUJE PRACY JESTEM DZIEWCZYNA 21 LAT I MAM WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE OLSZTYN

Polecane posty

Gość potrzebujaca pracy dziewczyna

HEJ JESTEM MŁODA W PEŁNI ENERGICZNA OSOBA KTORA OD JAKIEGOS CZASU POSZUKUJE PRACY , NIESTETY BEZSKUTECZNIE . WSZĘDZIE GDZIE SIĘ UDAJE UZYSKUJE ZAMYKAJĄ DRZWI. ALBO CZEPIAJĄ SIĘ WYKSZTAŁCENIA ALBO NIE POSIADAM ODPOWIEDNIEGO DOŚWIADCZENIE , TYLKO ŻE JAK ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE JAK NIKT NIE CHCE PRZYJĄĆ . CHCIAŁABYM DALEJ SIĘ KSZTAŁCIĆ ALE ZE WZGLĘDU NA KOSZTY MUSZE SWOJE WYKSZTAŁCENIE ODŁOŻYĆ NA DALSZY PLAN . UKOŃCZYŁAM SZKOŁĘ ZASADNICZA W ZAWODZIE KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII . MAM 21 LAT JESTEM W PEŁNI DYSPOZYCYJNA OSOBA I OTWARTA DLA LUDZI . DUŻO MOŻNA PISAĆ ALE PISANIE NIE ZASTĄPI ROZMOWY CZY SPOTKANIA W 4 OCZY NA KTÓRE STAWIAM NAJWIĘKSZE NADZIEJE. I MAM PYTANIE CZY JEST KTOŚ Z OLSZTYNA LUB OKOLIC KTO MOŻE POMÓC W ZNALEZIENI W TYM MIEŚCIE PRACY , NA KTÓREJ TAK BARDZO MI ZALEŻY . PRÓBUJE I MAM NADZIEJE ZE SĄ TU DOBRZY LUDZIE KTÓRZY ROZUMIEJĄ MNIE . Z GÓRY DZIĘKUJE WSZYSTKIM I PROSZĘ O PISANIE POWAŻNYCH OFERT I RZECZY A NIE GŁUPOT JAKIE CZĘSTO MOŻNA TU SPOTKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka_90
popróbuj na www.roksa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
a jak u ciebie z robieniem lodzika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mid
Witaj. Nie myslalas czasem żeby uniezaleznic się zupełnie od takich ludzi którzy tylko wymagają a nic nie oferują w zamian? Zaufaj mi - jeśli jesteś młoda, energiczna, i chcesz zarobić to możesz w zaledwie kilka miesięcy stać się zupełnie niezależna finansowo. Ja tez kiedyś myślałam ze to niemożliwe ale odkąd poznałam system mojeori i metodę orinet- nie muszę szukać pracy ani zastanawiać się jak dotrwac do końca miesiąca. Dzięki temu ze metoda jest opracowana specjalnie dla kobiet - pracuje głownie przez internet i mam wiecej czasu dla dziecka. I przede wszystkim nikt mnie nie ogranicza ani do niczego nie zmusza- jak w jakimś miesiącu mam wiecej wydatków nie muszę się prosić o podwyżkę - po prostu wiecej pracuje. Teraz to ja decyduje ile zarabiam a nie mój szef. Praca jest- tylko trzeba trafić na odpowiednich ludzi żeby pomogli Ci zacząć. Ja jestem bardzo zadowolona bo mogę robić to co lubię i nie muszę się nikogo prosić o zatrudnienie. Poczytaj sobie www.dagna.mojeori.pl tam jest do pobrania Vademecum gdzie dowiesz się jak możesz zarabiać bez wkładu własnego i bez żadnego ryzyka. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×