Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcelinaaa12345

długie włosy wychodzące z pochwy

Polecane posty

Gość Marcelinaaa12345

alyna nie wiem czy to choroba czy wo0gle o co chodzi.Napewno nie jest to glupi zart bo ja naprawde mam z tym problem.od dluzszego czasu przyoddawaniu moczu i ogolnie wychodza mi wlosy z pochwy dlugosci i koloru takich jak na glowie. regularnie badam sie u ginekologa i glupio mi mowic lekarzowi o takich rzeczach niezrecznych zlaszcza dlatego ze nigdy w zadnej prasie ani internecie nie znalazlam wzmianki o podobnym problemie. Jezeli ktos wie co mi dolega to prosze o odpowiedz. [25.04.2006] 14:30 [zgłoś do usunięcia] teoria heheheh Where'd You go I miss you so, Seems like it's been forever, That you've been gone. Where'd you go I miss you so, Seems like it's been forever, That you've been gone, Please come back home... [25.04.2006] 14:31 [zgłoś do usunięcia] teoria mi czasami wychodzą szczury ale juz się przyzwyczaiłam Where'd You go I miss you so, Seems like it's been forever, That you've been gone. Where'd you go I miss you so, Seems like it's been forever, That you've been gone, Please come back home... [25.04.2006] 14:34 [zgłoś do usunięcia] alyna jezeli masz pisac takie pie**oly to lepiej nic nie pisz [25.04.2006] 14:35 [zgłoś do usunięcia] alyna jezeli masz pisac takie pie**oly to lepiej nic nie pisz [25.04.2006] 14:35 [zgłoś do usunięcia] Kwasia Alyna. piszesz takie głupoty ze topik od razu nadaje sie do skasowania [23.01.2012] 23:29 [zgłoś do usunięcia] Marcelinaaa12345 Proszę dziewczynę która założyła ten topić o kontakt: daisyy1442@wp.pl bo mam to samo. Wiem jak to brzmi. Może ktoś wie czemu tak się dzieje? Myślałam ze może jak biorę prysznic to się zawieruszaja ale raczej nie jest to przyczyna. Najgorsze jest to ze nawet mój chłopak zauważył i mówi, ze mam tam włosa i ze mam iść do ginekologa bo to dziwne a ja nigdy o czymś takim nie słyszałam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbxbj
mam to samo. jeśli któraś z was była u ginekologa i zapytała o to lub zna przyczyny to proszę o napisanie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz slysze o czyms takim ! to napewno nie zadna sciema ? jesli badasz sie u lekarza - to chyba cos by na to powiedzial bo przeciez to nie jest normalne ! jak dlugie masz wlosy na glowie - jakos nie wyobrarzam sobie jak one sie tam mieszcza :/ ja bym odrazu pobiedla z tym do lekarza i zapytala co sie zemna dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest sciema. Po pierwsze to nie sa, zadne peki wlosow, (bynajmniej ja tak mam) tylko pojedyncze wlosy... Po drugie on wychodzi raz na jakis czas, nie codziennie. Jest to wstydliwe, ale jesli ktos wiec o co chodzi i wie co to jest to prosze niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włos, który spadł z glowy i znalazł się w pochwie przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo !!! to jest straszne... nie wiem co robić Czy któraś z was dowiedziała się co to jest? Lekarze nie wierzą, lub nie wiedzą co mi jest a Ci którzy komentują że to nie prawda niech nie wypowiadają się w ogóle bo te wypowiedzi są żałosne !! A ich twórcy głupi !! PROSZĘ WAS O POMOC lub jakiekolwiek informacje tajemnica0404@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingtheaspopa1982ztyvw
pierwszy raz slysze o czyms takim ! to napewno nie zadna sciema ? jesli badasz sie u lekarza - to chyba cos by na to powiedzial bo przeciez to nie jest normalne ! jak dlugie masz wlosy na glowie - jakos nie wyobrarzam sobie jak one sie tam mieszcza :/ ja bym odrazu pobiedla z tym do lekarza i zapytala co sie zemna dzieje Jasne http://s.haza.fr/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pomyliłaś głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczego nie wymyśliłam, a lekarze nie są wszechwiedzący. Nawet uważam że czasem ich "wiedza" to są kpiny. Cóż.... Mam nadzieję że w końcu przeczytam któregoś dnia wpis, który mi "pomoże" :) Będę tu zaglądać :) Pozdrawiam tajemnica04004@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajemnica0404@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporchinli1975lrutq
mam to samo. jeśli któraś z was była u ginekologa i zapytała o to lub zna przyczyny to proszę o napisanie tu. Jasne http://jasonchua.me/k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boże... serio? może po prostu jak ktoś wyżej pisał - włos spadł gdzieś na bieliznę, nie musiał nawet być na głowie, tylko gdzieś na bluzce, spodniach i w trakcie dnia jak chodzisz itd. to po prostu gdzieś się tam "zakręci"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze po prostu wlosy sa na gaciach , wypadaja ci jak sie ubierasz itp i nie widzisz bo to troche dziwne zeby z pochwy wydobywaly sie wlosy - moze pojdz do lekarza:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo ktos mnie uprzedzil : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha no jak można być tak głupim żeby myślec że włosy z pochwy wychodzą i to takie jakie rosną na głowie ha ha ha ha ha a powiedz mi czy wypadają ci nieco włosy na głowie? Bo mi tak i ja mam właśnie długie i bardzo często gdy sikam to mam wrażenie jakby mi włos stamtąd wychodził, ale nigdy nie pomyślałam, że to serio ze środka i że coś mi dolega ha ha ha ha po prostu włosy wypadają i znajdują się w majtkach i się przyklejają i tyle no jejciu ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Wiecie... Niezbadana jest natura ludzka. Jakieś włosy zawsze gdzieś tam wypadną (z głowy), nawet jeśli nie ma się typowego problemu z "wypadaniem włosów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ WY jesteście PLYTCY i GŁUPI. Brak wam rozumu, empatii, wiedzy a przede wszystkim ŚWIADOMOŚCI!!!!!! Nie jestem gowniarą której z głowy wpadl włos do majteczek itworzy sobie z tego bajki. Nie jestem również głupia ani tak jak WY którzy się śmiejemcie NIEŚWIADOMA. Nie zamierzam wam również czywiście niczego udowadniać, natomiast podzielę się jedynie informacją że TO COŚ co ze mnie wyszło, zostało przeze mnie zbadane pod mikroskopem i niestety ale nie macie racji. A lekarze są dokładnie tacy jak WY!!!! nie wierzą bądź nie rozumieją. Moja rodzina i przyjaciele na szczęście są ze mną i wiedzą co się dzieje. Bez nich już dawno bym zwariowala ponieważ spotkało mnie coś czego sama nie rozumiem, a DIAGNOZY SZUKAM od kilku tygodni bo mam też inne dziwne dolegliwości. Szukam pomocy. Informacji. A nie krytyki i wyśmiewania. Dlatego z całym szacunkiem, ale osoby które zamierzają się naswiewac i wmawiać mi bzdury tracą czas. I ranią człowieka który na prawdę cierpi. Mimo to liczę że znajdzie się ktoś kto mi pomoże..... A reszcie za krytykę dziękuję, jest mi was jedynie szkoda. Pozdrawiam tajemnica0404@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to mam.Wyciagam dlugie wlosy z pochwy,bardzo nie przyjemne doznanie.skad one sie tam biora??Z ujscia o***tu tez już kilka razy wyciagalam.jakaś dziwna ludzka natura nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam tak Ale możliwe że takie rosną Każdy ma inne owłosienie ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak samo. Mój gin mi powiedział, że to jest efekt nadmiernego owłosienia. Rosną one na ściance szyjki macicy. Gin mi powiedział, że muszę leczyć to hormonalnie, bo jeżeli kiedyś zajdę w ciążę to przy porodzie dziecko może zaplątać się w te wlosy i umrzeć. Doskonale Cię rozumiem. Idź koniecznie to jakiegoś dobrego lekarza. Najlepiej na wizytę prywatną, bo ci na nfz nie leczą. Nie słuchaj tych wypicin powyżej. Musisz to leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz to leczyć, koniecznie! Ja miałam tak samo Całe szczęście, że u mnie leczenie rozpoczęło się kiedy miałam 19 lat. Rodzilam w wieku 25 lat i moje dziecko przy porodzie było całe w tych włosach. Gdybym nie zaczęła tego leczyć, to zapewne udusiło by się tymi kudłami. Boże, aż strach pomyśleć! Tobie wychodzą pojedyncze te włosy, więc może nie jest tak źle, ale idź do ginekologa czym prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź do fryzjera, niech ci je trochę skróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc tez tak ze ssiesz wlosy i niechcacy je polykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska

Czytałem  gdzieś kiedys że to właśnie połykanie swoich włosów daje taki efekt, mianowicie we śnie lub podczas jedzenia połyka się włos nawet mały a on rośnie w jelitach bo sprzyja mu tam ich mikroflora , jelita pracując przesuwają go w stronę odbytu i powoli z niego wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Może masz potworniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×