Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

clarice0612

zrzucic 15 kg dieta 500kcal

Polecane posty

Hej dziewczyny 4 lata temu schudlam na diecie ok 800 kcal przez jakies 2 miesiace 10 kilo bez joja, zaszlam w ciaze , po urodzeniu wazylam 60 kg , i do tego doszlo jeszcze 10 .dzis waze 70 kg i mysle ze najwyzszy czas wrocic chociaz do tych 60 killo. Od dzis zaczynam diete 500-600 kcal + cwiczenia 3 razy w tyg. Moze chce sie ktos dolaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjulqa1990
hej;) ja sie dolaczam od dzis;)ale mam wlasna diete, mz;) zamierzam jesc zdrowe rzeczy owoce warzywa kasze itp i pioc duzo wody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi z kurczaczka
kolejny raz grube lochy zaczynają walkę z kg a i tak polegną. Wy naparwdę wierzycie w to że zrzucicie te 10 kg i będziecie regularnie ćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi z kurczaczka
Tylko na tyle cię stać? :D Rusz lepiej swoje tłuste brzuszysko i wielkie dupsko pobiegać a nie - od dziś zaczynam, od jutra zaczynam bo muszę jeszcze dziś się nawpierdalać dobrych rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na 1000 kcal ale waga stoi w miejscu i chce troche obciac kalorie i sprawdzic jak to zadziała , tearz muszę konczyc wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co w temat wpierdala sie jaka pusta pomaranczka, prosil cie ktos o opinie szmato? spierdalaj na inny topik kapciu;) nie rozumiem takich ludzi co siedza na kafee tylko po to zeby obrazac inych.. nie masz co robic nudzi ci sie? moze rzuc sie pod tira?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w stpoce wage itd biegam dużo musze konzcyc zaczne od jutra bo mam siostre w szpitalu i musze zajac sie jej dziecmi , dlatego od jutra zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przed ciaza wazylam 55 kg. po ciazy zostalo mi 10 kg... tyle probuje zrzucic;)mam rowerek terningowy, z bieganiem nie mam jak za bradzo bo siedze cale dnie z moim malenstwem, maz w pracy i szkole;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie nie bylo jojo :D:D:D tak moze jesc inaczej i skoczyc na silownie lenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mnie .tez mam rowerek w domu .biegac tez nie dam rady bo moj maz pracujw . A ile macie wzrostu dziewczyny i w jakim czasie chcialybyscie schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi z kurczaczka
Mam co robić, śmieje się właśnie z kolejnych zakompleksionych panienek które sądzą że za swoim setnym podejściem wreszcie uda im się być seksowymi, szczupłymi pannami. Ten topik i tak upadnie, było tu takich tysiące. Najpierw się nakręcacie, wymieniacie sposobami a po dwóch tygodniach nie ma tu po was śladu. A ty nie dość że gruba jesteś to jeszcze i głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Coralick
I Ty masz w stopce wpisane "Take your rudeness out of my house" ? chyba powinnas sie sama zastosowac do tej zasady zanim nazwiesz kogos leniem! Powodzenia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwilke jestem ;) ja chce tylko 4 kg ale waga stoi jak zaczarowana , wiec chce obciac kalorie, mam 170 wzrostu i 64 kg wagi - cel 60 lub 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lenie! ja nie moge cwiczyc wiec biegam i jestem duzo w ruchu , a rowerka nie mam bo ten stary wyrzucilam ale biegam ok 2 godzin dziennie jak jest pogoda i spacery z psem dlugie wiec ruch mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragne dodac ze po ciazy waztylam 76 kg, urodzilam w kwietniu. od tego czasu udalo mi sie zrzucic do 65 kg ale jeszcze te 10 kg;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja musze leciec. Bede tu zagladac wieczorem i rano pisac co jadlam ile kcal i za tydzien na wage .trzymam za was kciuki .mam nadzieje ze zostaniemy w kontakcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam licznik kalorii w kom. Jak narazie zjadlam ich dzis 250 i jestem najedzona na obiad byly 2 telerze zupy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam licznik kalorii w kom. Jak narazie zjadlam ich dzis 250 i jestem najedzona na obiad byly 2 telerze zupy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daję rady, pomóżcie
jak myslicie dam rade 6 kg w 2 miesiace ?czy nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daję rady, pomóżcie
ale tak 800 kca ldo 1000 czy nie >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×