Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sareira

Wymiary Miednicy - przed porodem

Polecane posty

Mam pytanie dotyczace wymiarow miednicy,poniewaz wczoraj trafilam do szpitala,a jestem w 36tc i chcialabym wiedziec jak to jest z tymi wymiarami. Moje to : Wymiar miedzykolkowy 23 Wymiar miedzygrzebieniowy 25 Wymiar miedzykretazowy 30 Sprezyna zewnetrzna 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moyew
wymiary twojej miednicy mają ocenić w szpitalu a nie na forum nie spotkałam się z określeniem jakie normy są więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moyew
"Jeżeli wszystkie zewnętrzne wymiary miednicy większej a tym samym i mniejszej są mniejsze od prawidłowych wówczas rozpoznaje się miednicę ogólnie ścieśnioną." "Wszystkie odchylenia wymiarów miednicy od wartości prawidłowych mogą być przyczyną utrudnionego porodu i może być wskazaniem do wykonania cięcia cesarskiego." A co ci lekarz powiedział po tych pomiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nic nie powiedziala tylko dziwna mine zrobila- zanotowala i poszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moyew
no to chyba już wiadomo że z takimi wymiarami może być problem z porodem. ale ty o ile wiem to już od dawna masz problem z szyjką więc pewnie do terminu nie doczekasz. A jakie masz perspektywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz miała cesarke..moja siostra była w identycznej sytuacji...dziecko w życiu przez jej kanał rodny by nie przeszło..taką ma mała miednicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak- mialam problemy z szyjka. Jak narazie przetrzymalam i jestem szczesliwa. ... ;] ale zdziwilam sie,ze nic mi nie powiedziala a jak ja sie spytalam lekarza czy okey wszystko to babka lekarka powiedziala Tak tak i poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zejdz z tego tematu ! My tutaj piszemy o problemach w ciazy,a nie o innych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie: 19/23/27/18 i położna powiedziała, że raczej zakończy się cc bo miednica się za mało rozszerzyła i poród sn może się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×