Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zbereznicaaaaaaaaa

Opakowania do samorobionych kosmetykow???

Polecane posty

Gość zbereznicaaaaaaaaa

Robie sobie sama sera do twarzy, toniki, kwasy. Niestety nie wiem w czym przechowywac. Zazwyczaj robie bez konserwantow, trzymam w lodowce. Przydaloby sie, zeby opakowanie bylo z ciemnego szkla i mialo "zakraplacz". W aptekach mowiono mi,ze nie maja na sprzedaz. Moze sa jakies tanie leki i preparaty, ktore mozan kupic, wylac i uzyc ich opakowan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solspana
krople do oczu, ale czy sa jakies bardzo tanie to nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbereznicaaaaaaaaa
tzn chyba zle napisalam - chodzi o opakowanie z taka "pipeta", jak np flavo c. Opakowania do kropli do oczu sa plastikowe,a lepsze bylyby szklane, no i ciemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Poznaniu jest kolo ST RYNKU sklep z akcesoriami chyba do... wina. Tam sa butelki z ciemnego szkla, pipetki, ale czy zakraplacze - nie wiem. Chyba nie widzialam w zuyciu szklanego opakowania z zakraplaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbereznicaaaaaaaaa
do poznania mam daleko, moze zobacze u siebie sklepy z winami, tylko to musza byc malenkie opoakowania, max 15 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solspana
hmmm pamietem, że uzywalam kropelek dla dziecka do nosa i one mialy szklena ciemna buteleczke z pipetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solspana
wiem co...w rossmanie sa tekie oliwki do paznokci one sa w takich małych szklenych pojemniczkach z pipetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jakis lek z plastikowa koncowka bedzie tez mial pasujaca ta koncowke do jakiegos innego z ciemnego szkla...? Zobacz moze tez w sklepach dla chemikow...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbereznicaaaaaaaaa
solspano - widzialam juz na all te pojeniczki, sa swietne, tylko za wielkie,zaraz przeszukam apteki doz w poszukiwaniu kropelek dla dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solspana
myslę, że ta oliwka do paznokci byłaby tańsza niz kropelki, bo to chyba z essence jest czy z wibo- tej tańszej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbereznicaaaaaaaaa
aaaa cos kojarze rzeczywiscie, byly takie oliwki do paznokci!! tylko cierkmawe czy da sie to wymyc dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solspana
myślę że spokojnie je sie umyję, te oliwki nie były tak bardzo tłuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbereznicaaaaaaaaa
jutro uderzam do rossmanna i natury, dzieki wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na http://www.polpak.pl/ znajdziesz. Jednak nie wiem czy nie dzialaja przypadkiem hurtowo. Warto jednak sie dowiedziec bo ladnie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz stronę zrób sobie krem? Wiem że tam mają jakieś pojemniki ale nie wiem czy z zakraplaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha dziewczyna już dawno kupiła sobie pojemniki. Co za c****o wykopuje stare tematy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak Ty, robię sama kosmetyki. Bardzo fajne opakowania robi na zamówienie firma http://www.tik.com.pl/ . Można zamówić sobie autorskie opakowania z wzorkiem czy Twoim imieniem na nich. Mnie się to bardzo spodobało, sprawa niedroga a cieszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam,ze ktos zopatrywał sie w http://www.polpak.pl/ ! Ja również kupowalam u nich opakowania do kosmetyków, które sobie sama robie :) maja duzy wybór róznych opakowań, wiec praktycznie do wszystkiego da się dopasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze opakowania kartonowe zamawiam w drukarni Edytor Studio http://www.edytor-studio.pl/. Robią na zamówienie opakowania w takich wymiarach jak chcę i zawsze wszystko jest na czas. W okolicach Dzierżoniowa to chyba najlepszy producent takich wyrobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spory wybór butelek szklanych w tym i 100 mililitrowych mają na www.purocosmetics.pl Moja siostra zajmuje się domową produkcją kosmetyków I zamawia buteleczki u nich. Mają też inne rozmiary i wiele rodzajów nakrętek. Każdy kto potrzebuje takich butelek znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania19742015
Ja takie buteleczki i pojemniczki kupuje z allchemik.pl mają spory wybór i niższe ceny niż konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina6777
Poszukajcie ofert na stronie MPack, mają duży wybór opakowań do przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MPack ma drogo i słabe opinie z Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak opakowania kosmetyczne to tylko w www.allchemik.pl Rozsądne ceny i towar na stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Mpack mają duży wybór opakowań na kosmetyki i leki dlatego śmiało mogę polecić :) Chyba trzeba zamawiać tam na trochę większą skalę, ale mam nadzieję , że komuś pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że opakowania jednorazowe z https://aleopakowania.pl/ mogą okazać się odpowiednie. Wprawdzie dedykowane są głównie do żywności, ale myślę, że i kosmetyki można w nich trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×