Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam ciasta

Jakies ciasto???

Polecane posty

Gość uwielbiam ciasta

Znacie przepis na jakies dobre ciasto takie zeby nie bylo suche przegladam te przepisy ale nie wiem jakie bym chciala dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ciasta
pomoze mi ktos z tym ciastem prosze bo bardzo mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee niee
weź zarejestruj się na forum cincin.cc tam sa świetne przepisy chyba na wszystko i ludzie , którzy się znają na gotowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee niee
o wiem- karpatkę zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlacz internet
w piatek robie kubusiowe :P moze tez sie skusisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ciasta
jakie sa skladniki tego kubusiowego i jak sie je robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może murzynek, ja przekrajam na dwa plastry i przekładam kremem wanijioywm , polewam czekoladą i posypuję kokosem:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ciasta
ten murzynek calkiem mi sie podoba bo uwielbiam czekolade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee niee
a można też murzynka pokroić na kawałki, zanurzyć każdy kawałek z czekoladzie i otoczyć w wiórkach kokosowych- stary sposób a jakie dobreee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee niee
poproszę o przepis a kubusiowe:) jest jeszcze dobre ciasto- babka zebra- przepisy w necie są - ale zamiast wody mineralnej lepiej dodać oranżadę pmarańczową.. mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ciasta
a jaka czekolada do tego murzynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee niee
ślicznie dziękuję:) ciasto wygląda pyyysznie. Dobre jest też marchewkowe- Ciasto marchewkowe 4 jajka 1,25 szkl. oleju, oliwy- obojętnie(może być roztopiona margaryna też) 1,5 szkl. cukru- ja mieszam biały z ciemnym muscovado- wiecej muscovado 2 opak. cukru waniliowego 2 szkl. mąki \ 2 łyżeczki sody 2 łyżeczki proszku do pieczenia 0,5 łyżeczki soli- koniecznie 2 łyżki cynamonu- może być też więcej Orzechy- dużo (najlepsze pecany, mogą być inne) Marchew starta na drobnych oczkach 4 duże, może być więcej. Sok z 1 cytryny + otarta skórka Jajka całe ubić z cukrem, potem dodać mąkę, sodę, sól, proszki do pieczenia, cynamon. Następnie dodać marchew,cytrynę, orzechy. Upiec w temp. 175 , ok. 30 min. Oryginalnie robi się też do tego polewę z serka filadelfia, masła i cukru+ wanilii- tylko ze pasuje średnio i tłuste jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee niee
ciasto marchewkowe przypomina piernik, jest wilgotne, sycące i naprawdę rewelacyjne. Marchwii nie czuć- każdy się dziwi jak mu mówię, ze właśnie marchewkowe je. Co do czekolady do murzynka- to polewa dobra wyjdzie z: cukier do garnka, lekko zwilżony mwodą, gotować na syrop na małym ogniu, dodać margarynę, potem kakao. Wyłączyć palnik i gotowe. To jest dobra polewa, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ciasta
aha czyli taka polewa myslalam o takiej troche innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka fioletowa
Murzynek z suszonymi śliwkami - pychota i właśnie można pokrojony polać czekoladą,jak to pisze pani na górze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×