Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpacz..a

Fundusz nie chce płacić alimentów

Polecane posty

Gość gość
przez ten cały czas otrzymywałam alimenty z funduszu a teraz okazało się że w roku 2012 mój dochód przekroczył się o 0,10 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wniosek do prokuratury o ściganie, a do funduszu o prowadzenie działań z dłuznikiem, jak fundusz się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeden z rodziców nie alimentuje dziecka, cała alimentacja spada na drugiego rodzica. Już wiesz kto MUSI płacić alimenty za ojca? Ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest o złożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawo jest chore bo on sobie chodzi i mam w d..... dziecko pani w mopsie powiedziała mi ze jakby bym sobie zrobiła drugie dziecko to dochód by był ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a warto wogóle pisać odwołanie od tej decyzji z mopsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wpadło ci do głowy żeby wziąć się do roboty i utrzymać to jedno dziecko? Beż żebractwa i kombinatoryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje od 12 lat i tylko dlatego mam mieć zabrane alimenty bo dochod przekracza 0,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może pracuj tak żeby przekroczył o 1500 (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje i wyobraź sobie że za 1,350 zl nie jest się wstanie utrzymać płacąc za wynajęcie mieszkania i dodatkowych opłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mądre podejście jak się nie ma takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego zarabiając tam mało zdecydowałaś się na dziecko? W dodatku z tak nieodpowiedzialnym człowiekiem. Liczyłaś na to że ja ci je utrzymywał będę w nieskończoność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 4 latach bycia ze sobą nic nie wskazywało na to że on tak może postąpić nie byliśmy małżeństwem a skoro jest ojcem to niby dlaczego ma nie brać na siebie jakiś odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz?? Za twoją nieodpowiedzialność i brak wyobraźni płaci twoje dziecko. I ja. I gdzie tu jest, qźwa, sprawiedliwość ?!!??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważasz że ja jestem nieodpowiedzialna??? była bym nią jak bym oddała dziecko do adopcji albo zostawiła gdzieś tam zostawiła to raczej on jest nieodpowiedzialny ja wychowam swojego syna złoże sprawę w sądzie o to żeby jego rodzicie płacili skoro on ma to w d............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś była odpowiedzialna to oddałabyś do adopcji. Bo z tobą to użyje tyle co pies w studni. Zrobiłaś go z jakimś palantem i teraz wychowuje się w biedzie i patologii. Bez ojca i pozytywnych wzorców. Na kogo wyrośnie? Nietrudno sie domyślić. Geny zrobią swoje, wychowanie dopomoże, a środowisko dokończy robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybyś była odpowiedzialna to oddałabyś do adopcji. Bo z tobą to użyje tyle co pies w studni. Zrobiłaś go z jakimś palantem i teraz wychowuje się w biedzie i patologii. Bez ojca i pozytywnych wzorców. Na kogo wyrośnie? Nietrudno sie domyślić. Geny zrobią swoje, wychowanie dopomoże, a środowisko dokończy robote." Nic dodać Nic ująć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz dzieci? bo piszesz tak jak byś ich nie miał więc po co wypowiadasz się na temat który wogóle cię nie dotyczy chamstwem nic nie zdziałasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wiesz w jakim środowisku się wychowuje więc nie pouczaj bo tylko takie buraki jak ty powinny nie mieć nigdy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci kończą studia. I już zaczynają pracować i myśleć o przyszłości bez zasiłków i funduszów. I to tylko dlatego że ich matka zrobiła je nie z palantem. ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że nie wiem w jakim środowisku. Z pewnością sąsiedzi mówią w 5 językach i co sobotę odwiedzają operę. A "wujkowie" przychodzą na konwersacje po angielsku o literaturze staroceltyckiej ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne każdy może pisać to co mu ślina na język przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli czepianie się nie alimenciarzy to dla ciebie bez sensu sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci którzy nie płacą na swoje dzieci nie mają prawa: - mieć butów, ani skarpetek - do kieliszka chleba - z******ć do końca dni swoich Te które dały im z******ć mają obowiązek: - zasuwać jak małe wrotki żeby zapewnić dziecku byt i pozytywny wzorzec, lub - oddać dziecko do adopcji. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z******ć - to oczywiście zar.uch.ać ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fakt tyle że w naszym Państwie prawo jest niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość A nie wpadło ci do głowy żeby wziąć się do roboty i utrzymać to jedno dziecko? Beż żebractwa i kombinatoryki? 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość pracuje od 12 lat i tylko dlatego mam mieć zabrane alimenty bo dochod przekracza 0,10 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość No to może pracuj tak żeby przekroczył o 1500 (?). 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość pracuje i wyobraź sobie że za 1,350 zl nie jest się wstanie utrzymać płacąc za wynajęcie mieszkania i dodatkowych opłat 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość bardzo mądre podejście jak się nie ma takiego problemu 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość A dlaczego zarabiając tam mało zdecydowałaś się na dziecko? W dodatku z tak nieodpowiedzialnym człowiekiem. Liczyłaś na to że ja ci je utrzymywał będę w nieskończoność?? 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość po 4 latach bycia ze sobą nic nie wskazywało na to że on tak może postąpić nie byliśmy małżeństwem a skoro jest ojcem to niby dlaczego ma nie brać na siebie jakiś odpowiedzialności 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość No widzisz?? Za twoją nieodpowiedzialność i brak wyobraźni płaci twoje dziecko. I ja. I gdzie tu jest, qźwa, sprawiedliwość ?!!??!! 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość uważasz że ja jestem nieodpowiedzialna??? była bym nią jak bym oddała dziecko do adopcji albo zostawiła gdzieś tam zostawiła to raczej on jest nieodpowiedzialny ja wychowam swojego syna złoże sprawę w sądzie o to żeby jego rodzicie płacili skoro on ma to w d............ 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Gdybyś była odpowiedzialna to oddałabyś do adopcji. Bo z tobą to użyje tyle co pies w studni. Zrobiłaś go z jakimś palantem i teraz wychowuje się w biedzie i patologii. Bez ojca i pozytywnych wzorców. Na kogo wyrośnie? Nietrudno sie domyślić. Geny zrobią swoje, wychowanie dopomoże, a środowisko dokończy robote. 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość "Gdybyś była odpowiedzialna to oddałabyś do adopcji. Bo z tobą to użyje tyle co pies w studni. Zrobiłaś go z jakimś palantem i teraz wychowuje się w biedzie i patologii. Bez ojca i pozytywnych wzorców. Na kogo wyrośnie? Nietrudno sie domyślić. Geny zrobią swoje, wychowanie dopomoże, a środowisko dokończy robote." Nic dodać Nic ująć usmiech.gif 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość masz dzieci? bo piszesz tak jak byś ich nie miał więc po co wypowiadasz się na temat który wogóle cię nie dotyczy chamstwem nic nie zdziałasz 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość nic nie wiesz w jakim środowisku się wychowuje więc nie pouczaj bo tylko takie buraki jak ty powinny nie mieć nigdy dzieci 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Moje dzieci kończą studia. I już zaczynają pracować i myśleć o przyszłości bez zasiłków i funduszów. I to tylko dlatego że ich matka zrobiła je nie z palantem. oczko.gifusmiech.gif 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość No pewnie że nie wiem w jakim środowisku. Z pewnością sąsiedzi mówią w 5 językach i co sobotę odwiedzają operę. A "wujkowie" przychodzą na konwersacje po angielsku o literaturze staroceltyckiej oczko.gifusmiech.gif 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość jasne każdy może pisać to co mu ślina na język przyniesie 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość czyli czepianie się nie alimenciarzy to dla ciebie bez sensu sprawa 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Ci którzy nie płacą na swoje dzieci nie mają prawa: - mieć butów, ani skarpetek - do kieliszka chleba - z******ć do końca dni swoich Te które dały im z******ć mają obowiązek: - zasuwać jak małe wrotki żeby zapewnić dziecku byt i pozytywny wzorzec, lub - oddać dziecko do adopcji. Proste? 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość z******ć - to oczywiście zar.uch.ać oczko.gifusmiech.gif 27.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość No to fakt tyle że w naszym Państwie prawo jest niesprawiedliwe CZY WAM ULŻYŁO?! ILE W WAS JADU ŻMIJE!! TO WRÓCI DO WAS!! KIEDY BĘDZIECIE OBŁOŻNIE CHORE PRZYPOMNIJCIE SOBIE JAK DRWIŁYŚCIE Z CUDZEJ KRZYWDY!! OBY MOJE SŁOWA NIE BYŁY PROROCZE... ALE TAK TO JEST KIEDY MA SIĘ WE WŁASNYM GNIEŹDZIE NASRANE,KIEDY CHŁOP ZE ŚMIERDZĄCYMI NOGAMI SIEDZI W FOTELU I ZAMIAST MIĘTOSIĆ CYCKI MIĘTOSI SKURAKA!! TAK TO JEST KIEDY NIE MA SIĘ SWOJEGO ŻYCIA-WTEDY ŻYJE SIĘ CUDZYM I CIESZY,ŻE INNYM JEST GORZEJ!! Autorko-oddaj sprawę do sądu i pozwij rodziców ojca swojego dziecka-niech odczują na jaką łajże go wychowali!! pozodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żeś sie nakopiowała i nawklejała. Dzienx za życzenia Ulżyło ci? ;):) p.s. A twoje cycki znowu jakiś żul miętosi? Znowu przyjdzie mi za to płacić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki choć jedna pożadną osoba co myśli tak jak kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się JADU tu strasznie dużo aż trudno uwierzyć ,ze taki debilizm się szerzy. Faktycznie to,ze odda dziecko do adopcji to pokaże w pełni swoją odpowiedzialność. Macie cos z rycerza ZAKUTY ŁEB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×