Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oby

podwyzka alimentow a zarobki zony

Polecane posty

chcialem spytac o to czy na sprawie o podwyzke byla zona powinna podac zarobki z pracy na zastepstwo??? Podaje ze zarabia 1800 zl a ja wiem ze ma jeszcze prace dodatkowa na zastepstwo. Czy to tez sie wlicza? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna podac
ale znajac zycie, bedzie taka suka i nie podoba, a ty jej to musisz udowodnic bo inaczej nie wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ale ona twierdzi ze to tylko pare miesiecy a potem tego nie bedzie miala. Jak to udowodnic w sadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabarz_z_powołania
pity z ostatnich 3 lat plus obecne zarobki - papier z kadr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ta praca dodatkowa jest na pare godzin w innej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to papier bedzie miala ok a pity to co dadza? przeciez tam ma inne sumy... jak to sad orzeka teraz place 500 na 9 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytrus
i co uwazasz ze 500 zł na 9-cio latka to za duzo? zdajesz sobie sprawe ile kosztuje wychowanie dziecka? wez pod uwage jak wszystko poszło do góry! dajmy na to ze ona placi na dziecko 600 i ty 600 to jest 1200. ciekawe czy bys sam wyzyl za 1200 zł miesiecznie! a moze spróbuj ! żałosne podejscie wasze !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak mysle ze za 2000 mozna spokojni wyzyc... a wracajac do pytania to czy umwe na zastepstwo powinna wykazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajmy na to ze ona placi na dziecko 600 i ty 600 to jest 1200. ciekawe czy bys sam wyzyl za 1200 zł miesiecznie Pieniądze są na dziecko a nie na żonę. 1200 PLN na potrzeby dziecka MIESIĘCZNIE są wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam siez toba
ty dajesz 500, ona 500 i jest 1000zl na dziecko, wystarczajace, ja wychowalam sie w rodzinie gdzie ojciec zarabial 2200 na 5 osob z tego trzeba bylo oplacic mieszkanie, i niczego nam nie brakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxie racje ale ona kombinuje ze to nie sa tylko koszty miesiecne ale np wakacje tez czy meble dla dziecka. No w sumue ma racje, bo meble kosztuja i wakacje a ja go nie biore bo nie mam czasu- firma. Co radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuiop
założe sie ze ma tą dodatkowa prace NA LEWO czyli bez umowy wiec jej nic nieudowodnisz, ona w sadzie zezna ze to tylko na okres 3 mcy i sad oczywiscie uwierzy w kazde jej slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe ...
1200 zl to malo ? was to juz totalnie pokurwilo! nie kazde dziecko musi chodzic na lekcje tenisa, basem, jazde konna ... ja nie bylam z rozbitej rodziny, a takich luksusów nie mialam. a tu nagle sie okazuje ze dziecko z rozbitej rodziny ma zyc ponad stan, najlepiej na koszt tatusia. niektore matki to specjalnie wymyslaja dodatkowe zajecia dzieciom, byle tatus wiecej placil ;/ a wg. mnie jedne dodatkowe zajecia wystarcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wg ciebie
a według innych nie wystarcza. Myślisz, ze jak ty żyłaś biednie, to inni też mają, zazdrośnico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zylismy na srednim poziomie, tak za 5000 wyplaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie na ile sie zgodzic bo nie chce sie klocic, 700 bedzie ok wg Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze taka kwestia- mieszkanie placi byla zona, kredyt za nie sama teraz. Czy to ma wplyw na wysoksc alimentow w sensie takim ze ja tez musze placic za pokoj dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a praca nie jest na lewo, ale jak to udowodnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
niepotrzebnie skupiasz się na dochodach byłej. Krio mówi o usprawiedliwionych potrzebach dziecka w stosunku do możliwości majątkowych i zarobkowych zobowiązanego (czyli ciebie). To jest podstawą w orzecznictwie. Zatem była musi przedstawić ile wynoszą usprawiedliwione potrzeby dziecka (bez luksusów i zbytków) a ty wnieś o przedstawienie dowodów w postaci rachunków, faktur, itp. Co do ciebie sąd rozpatrywał będzie twoje możliwości zarobkowe (doświadczenie zawodowe, obecny zawód, wykształcenie, inne dodatkowe prace) oraz twój majątek. W związku z tym jeżeli twoje możliwości zarobkowe oraz majątek są na wysokim poziomie (koniecznie przedstaw własne usprawiedliwione potrzeby typu, mieszkanie, jedzenie, dojazdy do pracy, wydatki na dziecko poza alimentami, itd.) i wysokie będą usprawiedliwione potrzeby dziecka to dostaniesz conajmniej połowę usprawiedliwionych potrzeb dziecka. Taryfą ulgową jest kwestia twojego wkładu w wychowanie dziecka, częstego widzenia z dzieckiem i tego ile wydajesz na nie poza alimentami, wtedy masz duże szanse na niższe alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
oby ty kurrwaa sieroto,na sprawie jak da ci sedzia gadac to popros ja o przedsaiwenie paskaplacowego z dodatkowej pracy albo w juz w odpowiedzi na jej pozew zarzadaj tego, kurwa cieciu tępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
sprawiedliwy a co ma jego majatek do rzeczy? np to ze ma dwie działki hmm? ma to powiedziec w sadzie? a co maja te dzialki do alimentow? ustala sie je na podswie mozliwosci zarobkowych tylko i wylacznie a nie na podsawie plazmy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwy
otóż majątek ma dużo wspólnego. Oczywiście plazma w domu i inny sprzęt majątkiem nie jest ale nieruchomości, udziały w firmach, lokaty to jest majątek i jeżeli była o tym wie to będzie to miało wpływ na wysokość alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
jaki niby wplyw, aha gdy zona wie, ale jak tos madry nie informuje jej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
lub tyz przed sprawa o alimty gdy byla wie np o nieruchomosciach na mamusie sie szybciutko przepisuje, i jest sie golym i wesołym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×