Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawde wam powiadam

jak odnowic drzwi z okleiny?

Polecane posty

Gość prawde wam powiadam

jak w temacie, czy ktos wie jak odnowic drzwi ktore sa pokryte okleina? trzoche sie zniszczyly po remontach a niech wymieniac na nowe poniewaz musialbym ich kupic az 8szt... czy ktos ma jakis pomysl? czy jest jakas farba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu
Co do farby to nie wiem...musisz zapytac w OBI/Castoramie najlepiej...jak masz faceta z dwoma prawymi rękoma ;) to niech oklei nowa okleiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komputer komputer
tak kup w chemicznym sklepie okleine w rolce tylko te droższą tam ci podpowiedzą i bedziesz miała nowe ja okleiłem też i mebelki ,i każdy uwża że mamy nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pisze facet
a ja baba powiem, ze farba nie złapie na okleinie i najlepiej kup taką w większe desenie, a co Ci z tego wyjdzie to nie wiem. Ja oklejałam 6 drzwi ogimnastykowałam sie jak głupia, a M przyjechał i kupił nowe drzwi. Moja robota i męka poszła na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pisze facet
zapomniałam dodać, że nie schrzaniłam nic , a lepiłam po farbie. Najgorsze były futryny do oklejenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borzuch
Teraz każda firma budowlana zajmuje się wszystkimi pracami remontowymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby było ładnie okleić się da jedynie absolutnie proste drzwi, lepiej pomalować, jest masa farb na rynku i wychodzi to naprawdę tak, że wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×