Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaliope39

jakie studia wybrać?

Polecane posty

Gość kaliope39

myślałem o jakichś techniczno-matematycznych jestem ze śląskiego ,tylko po jakim kierunku dostane 100% pracę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
syn w tym roku musi wybrać kierunek a jest zielony na co iść nie chcę wydawać kasy bezsensownie i aby on nie tracił czasu na kierunek po którym nie dostanie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może niech
Może niech syn najpierw sprawdzi jakie ma predyspozycje? Techniczne kierunki nie są złe, choć niełatwe i na pewno po nich łatwiej o pracę niż po humanistycznych. Ale 100% gwarancji nikt ci nie da, bo przecież w pracy nie chodzi tylko o wiedzę ze studiów ale i pewne walory społeczne i osobowościowe pracownika. O predyspozycjach właśnie doświadczeniu zawodowym nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro syn optuje na studia
Na pewno zatrudnienie będzie mial po seminarium duchownym :) Jeśli chce iść na kierunek ścisły, to czemu na płatne? Państwowe uczelnie nie sa płatne. Samo wykształcenie nie gwarantuje pracy ale na pewno po seminarium, po medycynie, po weterynarii i po studiach inzynierskich (górnictwo, elektronika, elektryka, budownictwo) raczej nie będzie miał problemu z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
nie ma mowy o płatnych tylko państwowe ale one też kosztują akademik ,stancja ,dojazdy i życie to nie jest za darmo seminarium odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro syn optuje na studia
Jedynie seminarium daje 100% pewność pracy, o to pytałaś :) A teraz serio, wiem ile kosztują studia, bo ma dwoje dzieci studiujących na Politechnice i mieszkających w akademiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxtxtx
jestem pp technicznych po geodezji i nie ma dla mnie pracy!!! nie mowcie ze po technicznych jest praca!!! masz znajomosci -masz robote !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro syn optuje na studia
Czytaj ze zrozumieniem - łatwiej o pracę po inzynierskich (nie koniecznie po wszystkich kierunkach), bo zadne studia, żaden papierek nie gwarantuje pracy, no moze poza jednymi wspomnianymi :) Moi starsi dwaj synowie skończyli AiR i Górnictwo, wyjechali z domu i każdy z nich znalazł pracę, bez znajomości ( 2- 3 lata temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro syn optuje na studia
Swoją drogą - pierwszy post jest pisany jakby prze syna a drugi przez rodzica - kim jestes kaliope?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×