Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaulaK6

TANIEC odchudzanie

Polecane posty

dziewczyny a co powiedzie na temat tańca odchudzańca :D?? tj.belly dance czy różne inne tego typu ?? tak zastanawiam sie nad kupnem płytki jakieś czy to wogóle daje jakieś efekty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Na odchudzanie każdy sport jest dobry. Można zatem powiedzieć, że i taniec tez można potraktować jako formę aktywności sportowej, która pozwala nieco odchudzić się . Jak się okazuje tańcząc można szybko i efektywnie spalić nagromadzona tkankę tłuszczową, która „zalega nam na brzuchu, udach, biodrach oraz pośladkach. Dodatkowo - na parkiecie poruszamy się wyjątkowo energicznie, a co za tym idzie „zmuszamy organizm do aktywności. Tańcząc nie męczymy się tak bardzo, jak jest to możliwe podczas wykonywania biegów, czy innych ćwiczeń sportowych. Jeśli zdecydowałaś się na tę formę aktywności, to stosuj ją systematycznie, dla uzyskania jak najlepszych rezultatów. Najlepiej będzie jeśli będziesz tańczyć przynajmniej godzinkę, co drugi dzień. Wówczas masz faktycznie szanse na pozbycie się zbędnych kilogramów i tłuszczyku. Zajrzyj jeszcze na stronę http://hgh.edu.pl/2011/05/08/jak-schudnac-tanczac/ a dowiesz się więcej na temat tańca, przydatnego w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takata
a może zumba co? Połączenie ćwiczeń, tańca i super zabawy:). Przy czym trzeba znaleźć dobrego trenera który da z siebie wszystko. Ewentualnie mozesz poszukać po klubach i rozkładach zajęc. Tam gdzie nie ma miejsc znaczy ze trener dobry wiec trzeba wyczekac i sie w końcu zapisac. W takiej samej warszawie masz multum klubów jak S4 itp możesz przebierać i wybierać jak wolisz i do woli. Mnie dopiero zumba zmobilizowała do pracy nad sobą i swoim wyglądem. Moge tak naprawde odchudzac sie przez zabawe i ruch fizyczny. Dorzucając do tego diete i duze ilości wody mineralnej skutek wrecz gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniec to dla mnie najlepsza forma odchudzania. Nie muszę się katować żadnymi dietami, ani przemęczać na siłowni. Chodzę do Ananday w Krakowie i naprawdę nie żałuję, a dodatkowo poznałam tam swojego chłopaka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia898 a na co chodzisz ???? ostatnio tak za mna chodzi taniec ogladam na youtube filmiki ale są tak krotkie i nie wiem na co sie zdecydować :??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×