Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamilka234

Czy ona jest ładna ???? Zdjęcie :)

Polecane posty

Jasne, każda z nas chciałaby tak wyglądać. Po co gadacie że ona jest taka czy inna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę starawo wygląda, ale jakbym miała sie z nią zamienić na wygląd to nie wahałabym się. wcale nie wyglada jak kurviszon. normalna seksowna kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo
Jak ona może być ładna dla kogoś,w ogóle brak w niej subtelności i kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to durna autorka jest na focie
i pyta jak pojebana :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wary ma powiekszane
i jest po operacji plastycznej albo cos z morda ma nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moookcdksksjf
Zajebista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moookcdksksjf
Mysisz że osoba o takim wyglądzie siedzi na kafeterii i potrzebuje dowartościowania sie przez nasze komentarze?? Proszę Cię, ona doskonale sobie zdaje sprawę jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin860
Dla mnie to stara rura po botoksie. ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo
Zastanawia mnie to,że kobitom sie podoba a facetom nie,jak dla mnie jest paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonka855
no wygląda jak dziwwwka, ale pomijając to, ze się wysuszyła na solarium i nawaliła kilo tapety to wygląda staro, tak na 35-40 lat (nie wiem, może tyle ma). Sama twarz i figura brzydka nie jest, ale na mój gust ma trochę za szpiczaste rysy twarzy, chociaż pewnie jakby "zrobiła się" jak człowiek a nie prostytutka to by była ładniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonka855 no wygląda jak dziwwwka, ale pomijając to, ze się wysuszyła na solarium i nawaliła kilo tapety to wygląda staro, tak na 35-40 lat (nie wiem, może tyle ma). Sama twarz i figura brzydka nie jest, ale na mój gust ma trochę za szpiczaste rysy twarzy, chociaż pewnie jakby "zrobiła się" jak człowiek a nie prostytutka to by była ładniejsza JAK ONA WYGLADA JAK PROSTYTUTKA TO TY BYS MUSIALA JAKO PIERWSZA NA AUTOSTRADZIE ZARABIAC ZA 2 ZL:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atigagi
piękna ale zdjęcie trochę jak reklama z odloty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzz
i gdzie takie modelki wypacykowane sa , skoro to MODELKA, chyba w klubie nocnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie podoba mi się za bardzo taki typ urody u kobiet, ale! nie będę kłamać - jest ładna ;). Aczkolwiek chciałabym zobaczyć ją bez makijażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonka855
"JAK ONA WYGLADA JAK PROSTYTUTKA TO TY BYS MUSIALA JAKO PIERWSZA NA AUTOSTRADZIE ZARABIAC ZA 2 ZL " nie masz pojęcia jak wyglądam. nie chodzę rozgogolona ani wytapetowana, w solarium też się nie smażę, poza tym to podobnie wyglądają właśnie dziwki, to co ja poradzę, że teraz taka moda żeby cycki na wierzch wystawiać? ale jej włosy mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grycanka
Brzydka nie jest ale urodą mnie nie powala. Na tym drugim zdjęciu ma okropną brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonka855
grycanka "Brzydka nie jest ale urodą mnie nie powala. Na tym drugim zdjęciu ma okropną brodę. " No właśnie też sądzę, że jaką taką szpiczastą twarz ma, dlatego, pomijając już "dopracowanie typu tapeta i solara" to nie podoba mi się ta twarz :) wolę znacznie gładsze rysy twarzy i naturalniejszy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. Na tym drugim zdjęciu nie wyszła korzystnie. Ma dość ostre rysy twarzy i jakąś taką kanciastą twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjdfjfjs
Chyba coś mnie omineło....gdzie ona ma cycki na wierzchu ???Moim zdaniem jest po prostu zadbana, czego często brak u kobiet w obecnych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la la girl
Ładna to od razu - dziwka !! Ha ha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×