Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

stomatolog dziecięcy dla dwulatka - ŚLĄSK- pomóżcie!

Polecane posty

poszukuję dobrego specjalisty. mała przy kontakcie z ostatnim pedodontą dosta ła histerii.... leczenie zębów na siłę to nie jest dobry pomysł. szukamy kogoś z podejściem do malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketreleczka
bardzo fajna lekarka katarzyna latos. tąpkowice ul zwycięstwa. do mnie doroslej-podchodzi jak do dziecka. superrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWIETNA
KNURÓW - PANI NAMYSŁOWSKA !! REWELACYJNA BABKA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SWIETNA Widzę że Ty też z Knurowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możęeee
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteście ze Śląska to polecam Wam gabinet stomatologiczny http://www.esdentica.pl/ który znajduje się w Tychach. Tam leczone są ząbki u najmłodszych pacjentów. W dziale stomatologi dziecięcej na pewno pomogą twojemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAndrzejka
Klinika Borczyka w Katowicach ma bardzo fajnych stomatologów dziecięcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wracam zawsze do swojego pierwszego we Wrocławiu, nawet jak wyjechaliśmy do Gliwic. Omnident na Ślężnej we Wrocławiu, mają tam fajną lekarkę z podejściem a jak już jest duży problem to dziecko dostaje znieczulenie z podtlenku azotu i jest spokojne, my z naszymi chłopakami nigdy takich problemów nie mieliśmy ale spróbuj. Wiem że mieli tam też trudne przypadki i dawali radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Krywult przyjmuje na Sowińskiego w swoim gabinecie i świetnie radzi sobie z dziećmi więc spokojnie mogę polecić. Mój Antoś na samo słowo dentysta panikował, a tu doktor potrafił go jakoś uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda Dolny Śląsk ale my też jeździmy z Katowic www.omnident.pl koniecznie na Ślężnej i koniecznie do dr. Beaty Szczombrowskiej, w tym drugim gabinecie mają podtlenek azotu a kobieta ma niesamowite podejście do dzieci. Mateusz dostawał napadów paniki na fotelu a u nich to wszystko jakoś idzie, wiadomo że mały dalej się boi ale leczenie idzie do przodu i z tego co widzę jest bezboleśnie i znośnie poza tym nie wykańczają nas cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzipołek
Takiego malucha śmiało możesz zabrać tu: http://www.stomatologiadziecieca.com/ To namiar na Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji Dentolandia w Katowicach. Świetnie zaaranżowane miejsce własnie pod kątem małych i większych dzieci. Już w poczekalni się nie nudzą, bo mają swój fajnie urządzony kącik z zabawkami. A potem dziecko trafia do również przyjaźnie zaaranżowanego gabinetu stomatologicznego, gdzie czeka uśmiechnięta i miła pani stomatolog. Mam 3-latka i o dziwo - nie płakał mi, ani nie marudził. Chyba polubił to miejsce ;) Choć oczywiście lepiej, żeby zęby jak najdłużej miał zdrowe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Hassan Steif z Prodenta Clinic na Poniatowskiego w Katowicach ma świetne podejście do dzieci, nawet do takich małych. Byłam u niego z 2,5 latkiem i potrafił małego uspokoić. Prodenta ma też oddział na Orlickiego w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziatrenczi
Na terenie całego Śląska masz oddziały Dentonici. Moja rodzinka juz dawno przeprowadziła się do Wrocławia, ale dziecko bierzemy do dentysty przy okazji rodzinnych wizyt w Trzebnicy. Polecam panią Magdalenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA ZE SPECJALNOŚCIĄ ORTODONTYCZNĄ ZA DARMO! Zapisz się już dziś, czekamy właśnie na Ciebie! ul. Krasińskiego 2, Bydgoszcz tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam super punkt dentystyczny na śląsku gdzie przyjmują dzieci - „Aria-Dent” Centrum Stomatologii w Siewierzu na Ogrójeckiej 19. Do tego gabinetu dostałam namiar od koleżanki która chodziła tam ze swoim synkiem, Moje dzieci nie boją się dentysty nawet są dzielniejsze ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczę swoje zęby w DentalCare w Tychach, klinika specjalizuje się przede wszystkim w ortodoncji. Polecam Panią doktor Magdalenę Pniok, dzięki niej moje zęby są równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkakur
W Częstochowie jak się zgłosisz do https://medyk-centrum.pl/ to polecam dr. Annę Bińczyk-Kowolik byłam kilkukrotnie z moją córeczką i zawsze wszystko było okej widać, że pani doktor ma super podejscie do dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belkoa
dr. Annę Bińczyk-Kowolik , dzieci też przyjmuje właśnie chyba, moja dentystka od dłuższego czasu :) W Medyk-Centrum w Częstochowie przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także odsyłam do DentalCare w Tychach. Bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjenta, również tego najmniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach na Ligocie jest bardzo dobra klinika, rewelacyjne podejście do dzieci mają. Oj jakby tak wszędzie było. Polecam, nie od razu na fotel ale najpierw małej pokazała pani cala klinikę, opowiedziała wszystko do czego co służy, poznała personel...super bo się tak już nie boi http://stomatologia-ligota.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Pani doktor Pniok w dental care!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licja

Ktoś już pisał i moge tylko potwierdzić. Córce zęby stałe rosły za mleczakami, cała góra i dół i to prawie róznocześnie kilka zebów, a mleczne ani nie drgnęły. Byłyśmy 3 razy u dentysty na nfz i nic, nie dała sobie nic zrobic.  Kolezanka nam własnie Stmatologie Ligota poleciły, tam mają gaz rozweselający i się udało :) Podejście do dziecka wspaiałe, naprawdę byłam pod ogromnym wrażeniem cierpliwości i serca do mojej córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civla

W Astra Dent w Katwicach mają wspaniałe podejsce do dzieci http://www.astra-dent.pl/ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta32

Witam jesli chodzi o dobry gabinet stomatologiczny dla dzieci to polecam www.stomatologiadziecieca.com/kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×