Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soragia

Witam.. mam problem..

Polecane posty

Gość Soragia

Dobrywieczor wszystkim.. Mam taki odwieczny problem.. Od kiedy siegam pamiecia orgazm osiagam tylko podczas masturbacji i to w dziwnych okolicznosciach, podczas gdy mam poduszke miedzy nogami i poruszam sie do przodu oraz do tylu. Na poczatku w powolnym tempie po malu przzechodzac do szybszego. Orgazmy ktorych dostalam pod czas stosunku moge zliczyc na palcach jednej reki.. Jest to klopot w zwiazku poniewaz seks staje sie obowiazkiem i nudna czescia mojego zycia, a chcialabym by bylo na odwrot. Kocham mojego mezczyzne i chcialabym moc cieszyc sie milymi przezyciami w sytuacjach intymnych. Wiem, ze powinnam porozmawiac z Nim o tym co czuje, ale nawet nie wiem od czego zaczac i w ogole jak mu to wytlumaczyc. Jesli ktos wie jak mi pomoc bardzo bym prosila o pomoc. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od dawna to robicie? ile mac
ie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soragia
Nie no co jak co, ale na pokazanie mu na pewno sie nie zdecyduje, sama jak o tym mysle to mi sie to wydaje komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soragia
Ogolnie wspolzyje 5 lat, ja mam 22 lata a on 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soragia
nie zdecyduje sie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduszkę,on śmiało może Ci zastąpić,tylko mu powiedz pokaz,a jak aż tak bardzo się krepujesz(co jest zrozumiale) to nie udawaj , ze doszłaś uwierz jak Cie kocha tak jak Ty jego zrobi wszystko by było Ci dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soragia
a skad wiesz ze udawalam :P heh, no nie wiem sama.. ciezka krepujaca sytuacja, juz czasem nie potrafie sobie z tym poradzic doprowadza mnie to do szali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w momencie gdy czujesz,ze jest tak jak być powinno,czujesz się dobrze słodko mu powiedz nie przestawaj:)Jeśli nie umiesz wprost, tak nauczy się Twojego ciała.Twoich potrzeb.Przecież sama pisałaś , ze były już takie razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soragia
do szalu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soragia
Niestety jeszcze nie z Nim, jestem z nim poltora roku, ale jeszcze mi sie nie udalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz może sama zacznij temat typu"co lubisz" miałeś jakieś fantazje itd, nie koniecznie w łóżku tylko tak jakoś przy okazji jak by sytuacja była odpowiednia,wtedy i on Ciebie może zapyta,nie będziesz się tak krepowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A naprawdę nie dasz rady porozmawiać po półtora roku? Wiec musisz robić wszystko by jak najpóźniej dochodziło do stosunku,on bardo chcieć zrobi wszystko wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemak
wiele kobiet nie mowi co lubi a facet musi sie domyslac a przeciesz nie siedzimy wam w glowach nawet inaczej odbieramy przyjemnosc niz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksulolog
Ubierz go w poszwę od kołdry i wyobraź sobie, że w środku zamiast niego jest pierzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×