Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość hjbkh
Jejuuuu jakie kochane :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
naprawdę są kochane,widzicie jak grzecznie leżą? w samochodzie miały ciepło i miekko jak nigdy w życiu;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
stary penie taki sam z tym, że większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
może chłopak ma chorobę lokomocyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
pieski prześliczne, na bank znajdą nowe domki tylko trzeba je poogłaszać :) kotki też przecudniaste, ten po prawej ma zabójczą minę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbkh
nasze to kicia i figa :) a jak nas bierze na czulosci to mowimy do nich futer i siersciuch :) nie mam fotek na kompie niestety bo bym sie pochwalila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dziewczyny rozmawiałam teraz z męzem przez tel.powiedziałam jak mnie martwi to, że oddałyśmy te psy do obozu koncentracyjnego i on zaproponował, że możemy w niedzielę pojechać i zobaczeć co i jak. I teraz pytanie, czy zegareko lub Merry mogą obiecać, ze tam pójdą i sprawdzą to w sobotę? Bo jak nie to ja w niedz z Poznania bedę tam specjalnie jechać. Strasznie mi z tym źle że one tam mogą przeżywać to o czym pisałyście wcześniej i uważam ze nie możemy czekac aż 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swoich maluchów pełno zdjęć. Robię im zdjęcia z każdej możliwej okazji. Z okazji świąt- owinęłam je kokardami i też narobiłam im zdjęć ;p Jestem postrzelona ale one wyglądały tak słodko wtedy. Nic tylko schrupać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Marry pozna tego psa? Przecież nie mamy zdjęć. A Zegareko może mieć szkołę w weekend. Zresztą mówiła że zajrzy po weekendzie. Ona będzie po 23 to się dogadacie. Ja tymczasem się żegnam! Jutro wpadnę po południu. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
pa, no to czekam na zegareko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
Dobranoc! najlepiej jak zegareko dogada się z Marry i pojadą razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
to byłoby najlepiej, wiecie jak zaczęłam o tym mówić głośno to tak mi nagle zrobiło sie płaczliwie...jak sobie pomyślę, że one nie rozumieją co się dzieje, że może trafiły do piekła że inne je tam gryzą i nie dopuszczają do jedzenia to czuje sie jak skończony cymbał. Chce to naprawić, dziewczyny, jeżeli tam tak jest to trzeba je ratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
oczywiście, że będziemy ratować! ale póki, co opieramy się tylko na domysłach i przypuszczeniach :( cokolwiek się stanie, damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dziękuję że to napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
musimy się wspierać, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ano musimy tymbardziej że już raz nam się udało zrealiaować plan , to i teraz musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zrealizować plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zegareko a powiedz nam, czy istnieje jakakolwiek opcja, że jutro przed zajęciami w szkole tam byś zajrzała? albo po zajęciach w sobotę? powinnyśmy znać sytuacje w miarę wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ok czekam spokojnie poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem juz MACIE RACJE ROKI MUSI WROCIC ALE NA PEWNO NIE TAM, JESLI JUZ DOC TEJ BABY TO PO MROZACH, JA GO W BUDZIE NIE ZOSTAWIE( DZIS JAK ZOBACZYLAM PSY W SOPLACH BYLO -23 STOPNIE U MNIE) KOLO 7 MACIE RACJE BYLABYM ZA TYM ABY MŁODE TEZ WYSTAWIC OGŁOSZENIE, TA LASKA CO BYLA OGLADAC PSY NAPISALA PO ODDANIU ICH DO SCHRONISKA ZE MA OSOBE , KTORA WEZMIE JEDNEGO MAŁEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
możesz popilotować sprawę aby wzięła peiska ze schroniiska ? jak widzisz akcję z wizją lokalną w schronie? kedy najwcześniej tam możesz sprawdzić warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
byłoby super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
przekonuje mnie argument ze jest zbyt mroźno a jednocześnie szaleję z niepokoju, ze on tam cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówiłam, ze pojde do schroniska , ale to moze byc głupie- TO NIE NA MOJE NERWY , JA BYM MIALA PRZEZ TO CHYBA DEPRESJE... MOGLABYM TAM POJSC ALE GDYBYM WIEDZIALA, ZE ZABIERAM WSZYSTKIE I DAJE IM DOM LUB WARUNKI JA NIE CHCE Z TA BABĄ W OGÓLE ROZMAWIAĆ, ROBIĆ ZAMIESZANA , PODSZYWAĆ SIĘ POD FUNDACJE, ALE CHCIALABYM ABY ROKI WRÓCIŁ Z TYM, ZE TAK JAK MÓWIE, TERAZ SA STRASZNE MROZY :( BEDZIE MU FATALNIE RRZY BUDZIE TUTAJ .. CO ROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×