Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość japlecznikowo
Dziewczyny, tak sobie mysle, że może przy tych ogloszeniach dodawać link do tego tematu ? To naprawde "fajnie" opowiedziana historia czekajaca na dobre zakonczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest to do końca koniecznie, można by było oczywiście, ale ja bym np wolała aby tej kobiecie, włascieilece nie wpadł w ręce ten top, a wiadomo świat jest mały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehehe dwadzieścia pare lat :) dziękuje dziękuje :) nie widzę zdanego powodu, żebym musiała Ci się legitymować... Nie muszę udowadniać że nie jestem wielbłądem.. ani tego, ze pomogłam już tylu zwierzętom, ilu Wy przez całe swoje życie nie ocalicie... i tak CHWALE się tym, bo nie ja jedyna pisałam o swoich "osiągnięciach" ;) kobieto od wczoraj nie wysłałam Ci żadnego esa... więc o czym Ty tu piszesz... to Ty mnie bombardowałaś od 8 rano esami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzolub nie drąż tematu już ci coś powiedziałam- dla mnie nie jesteś człowiekiem skoro powiedziałaś, że psy lepiej jakby zostały tam. mowisz, ze baba się wystarszyła?? czego, tego ze jej psy odbierzecie?:D przestraszyła się kary, zbudowała im kojec.. mieliście sprawdzić czy to zrobiła... do pt miał być zbudowany, a ja w czwartek prawie tydzień później wiozłam psy do was i panstwo z TOZU JESZCZE nie wiedzieli czy kojec został zbudowany .. zatem, jakie tu sa działania?? nakazano do pt dac im schron, tydzien pozniej nikt nawet teo nie sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napisałam Ci esa ze psy będą przed 10 u was , bo mialy byc najpozniej do 14 po to abys w razie jakbys sie miala wystawić abym to wiedziala juz o 8, co by nie fatygować babki, która mi je pomogła tam zawieź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaku, cholera myślisz, ze inspektorzy mają TYLKO tę jedną sprawę, od poniedziałku codziennie odbieraliśmy po 40-50 interwencji w sprawie złych warunków psów, kuźwa każde zgłoszenie trzeba sprawdzić. Chciałam WSZYSTKIM tylko przypomnieć, ze TYLKO dzięki mnie te psy są w krakowie, więc cholera może choć powiesz dziękuje zamiast jeździć po mnie bo udowodniłam ze kręciłaś?? Co by stało się z tymi jak twierdzisz maluśkimi szczeniaczkami (a mającymi pewnie z rok) gdybym nie kazała Ci ich przywieźć?? co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co kręciłam?! a co ja wet jestem, ze sprawdze ile mają?? tyle miały na moje oko ?? i to znajmowa ludzi z tozu okłazmała ich, ze to małe jamniczki, bo jak przyjechali to mi powiedziala ta babka, że została wprowadzaona w błąd przez nią .. a nie przeze mnie!!! weź się nie poczuwaj, nie wywyżaszaj, bo zrobiłaś MEGA ŁASKĘ, ŻE JE TAM WZIĘŁAŚ!!! BO WAS MĘCZYŁAM CAŁY CZAS gdybyś mi nie kazała ich przywozić to bym wymysłila coś innego, jakbys nie zauwazyła to nie poddałam się po tylu odmowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
zegareko daj spokoj.. jakis dzieciak sie podszywa pod pania z tozu a my tu dyskutujemy. co ta rozmowa da? my wiemy ze zrobilas dobrze a kims takim sie nie przejmuj. po co to ciagnac? nie odpisuj wiecej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ten dzieciak jak mnie nazwałaś zrobił sporo, ty masz możliwości aby psy ratować, ja nie!!! więc dla mnie to była potrójna sztuka cokolwiek zrobić, pomóc i nie muszę się tym chwalic, bo robiła to dla nich nie na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym znasz takie powiedzenie krowa, która dużo beczy mało mleka daje?? hbj- o to chodzi , ze to jest pani z tozu :D ja dzwonilam do jednej kobiety w sprawie psów i ona po nagonce na kafe napisala do mnie smsa apropo tego forum ze ją obrażam i blsa bla.takze zwierzolub to jest pani tam pracująca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nknnkjnjkn
czytam forum powiedzmy od początku, z mniejszymi czy większymi przerwami, wysyłałam Was do skawiny, ale widze ze inaczej poradziłyście sobie. Ciesze się, że psy nie poniewierają się już pod opuszczonym domem i mają co jeść. Olejcie babę z "TOZu" bo sprawia wrażnie niezrównoważonej emocjonalnie. Dom dla Rokiego znajdzie się, dla młodych również, wierzę w to. Kawał dobrej roboty odwaliłyście dziewczyny, ukłon w Waszą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff przeczytałam wszystko. Dajemy sobie spokój z Panią z Tozu. Poleciała poskarżyć się na innym forum. Dzieciniada. A sama nas tutaj dzieciakami nazywała. Ahh ta hipokryzja- nie zna granic ;) Hbjkh- ile ogłoszeń!! Super- dziękujemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nknn- skawina jest naprawdę dużo dalej więc tam zapewne by nas odesłałi do TOZ-u do krakwoa mysle nad tym wszystkim i aby w przyszłości nie było problemu to należy coś z tą gminą zrobic, bo ona nie ma umowy z zadnym schorniskiem od tego roku!! ostatanio byl taki temat w uwadze, ze byla wies ale nie podpisali (gmina) umowy i nie bylo zadnej mozliwosci aby zrobic cos z bedomnymi psami, bo większe miasto nie chciało brać spoza swojej gimny- sytuacja jak moja. wtedy się wypowiadał tam ktoś z gminy, że nie podpisali.. booooo negocjują warunki, po interewencji uwagi pewnie podpisali .. .:O ale ile było zachodu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy naprawdę macie jakieś problemy ze soba... JA się skarżyłam na drugim forum?? A to co założycielka wątku robiła tu to co innego?? jak przeklejała moje prywatne do niej sms-y CAŁKOWICIE wam streszczając je?? JA w przeciwności do niej napisałam to jawnie wiedząc, ze i tak to przeczyta bo dostanie powiadomienie ze w temacie została napisana odpowiedź ;) A cała ratowniczka zwierzątek pisała Wam i na maile i tu wszystko co ja jej pisałam w sms, nooo ale ONA może ja jestem ta zła ;) ehh ludzie "z branży" mają ubaw czytając to forum, mówią mi nie warto , ale normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera kiedy widzę Waszą beztroskę.... Zapraszam na jeden dzień do schroniska, zobaczycie co to znaczy REALNA pomoc... Albo zapraszam na nasze strony... TAKIE zwierzęta są odbierane, jak byśmy chcieli odbierać każdego psa z łańcucha to w schronisku brało by miejsca po pół roku.. Popatrzcie to interwencja TEGO CHŁOPA I TEJ BABY!!!!! http://ktoz.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?477639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
zwierzolub ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty mi wklejasz!! weź stąd idź człowieku ja się zaliłam bo miałam powód, a Ty na dogomanii ofiarę z siebie robisz!!! to samo chyba w TOZ-ie z ejuż się tematem pochwaliłaś..!! tak, pracujecie tam, macie interewencje jedziecie, zabieracie psy, macie jakieś środki, prawda a ja nie miałam nic, więc ta droga była dużo cięższa, nie uwierzę w to że jesteś 2 razy od nas starsza bo poziom gimgówna dosłownie, nie chwal sie, nie pokazuj co Ty i twoi koledzy zrobili, mi wystarczy ich spojrzenie na sprawę , na ich stosunek do mnie jak przywiozłam psy. nie bron bo nic nie wskórasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj lepiej jaki ma iloraz inteligencji ;) Powiem Tobie tylko, że ja się cieszę że miałam przyjemność poznać inne "panie z tozu". Skoro otwiera Ci się nóż w kieszeni, to po prostu tutaj nie wchodź. Proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedna informacja. Jak możecie podawać w ogłoszeniach namiary na siebie, skoro nawet nie wiecie gdzie są psy?? Zwierzęta będą wydane DOPIERO po kontroli przedadopcyjnej jednego z inspektorów KTOZ ;) Cieszycie się, nie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostko, widać Was iloraz, po Waszych postach .. bluzgać potraficie, mieszać z błotem, cuuudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Ci coś napisać- jesteś strasznie smętną osobą zwierzolub. Wredna, podła, zimna, złośliwa- to tylko niektóre z Twoich "zalet". Mam nadzieje że dla zwierząt masz większe serce niż do ludzi. Bo jeśli nie to musisz być strasznie samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rozmowie z kierowniczką KTOZU wiemy, że są w hotelu i powiemtak chyba wie w którym , bo tam dzwoniła. Pani z tozu, która była tutaj na kontroli nie chciała dac nr - "kazała sama se poszukac" jak również ta sama pani powiedziała, że nie powie gdzie są psy bo są ich własnością kto was zatrudniał ja sie pytam oprócz tapety i zmanierowanych min to chyba niewiele wiecej jesteście w stanie zrobic przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jesteś masochistką zwierzolub. Otwiera Ci się nóż w kieszenie jak nasz czytasz- a jednak nie odmówisz sobie przyjemności komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie, jestem Waszą fanka :] obserwuje i czekam jak to się zakończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj, już się boję.. zapominasz, ze psy są U NAS i to MY mamy ostatnie słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźże Ty się otrząśnij GDZIE JA PISAŁAM ŻE NIE ODDAMY PSÓW?? kurde, paranoja jakaś.. Napisałyście, ze nie dowiem się co z psami będzie, więc napisałam,z ę psy wydajemy MY i stąd będziemy wiedzieć jakie jest zakończenie sprawy. A psy będą wydane tylko do domów, co do których nie będziemy mieli zastrzeżeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze :D bo nam własnie o to chodzi, bo jesli trafią to w miejsce odpowiednie dla nich ;] zresztą ;] weźcie się lepiej za odbieranie psów z domów gdzie sa własnie zastrzeżenia,a nie róbcie z gówna czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pwiem teraz jasno i czytaj ze zrozumieniem ; zwierzolub mamy twoj nr telefonu, wiemy kim jesteś a to co tu wyprawiasz przechodzi granice rozsądku. Ludzie z branży mają ubaw? nie sądzę. Myślisz że zaszachujesz nas tym gadaniem, że bez twojej zgody te psy nie pójdą do adopcji? Czy ty jesteś poważna? robisz z siebie królową życia i śmierci? To głupie gadanie dyskwalifikuje ciebie pewnie i u ludzi z branży - jak nazwałaś . Jesteś śmieszna, żenująca i niestabilna emocjonalnie.Napisałam - nie sabotuj, nie podcinaj skrzydeł tej akcji bo wyślę na ciebie sztab adwokatów i nie żartuję. Pchasz się na afisz a potem masz pretensje że o tobie mowa ! Swoją energie spożywaj na pomoc zwierzętom a nie zwalczanie tych, które robią to ze zwykłych ludzkich pobudek- bezpłatnie. Pracę masz trudną ale nie wyobrażam sobie, że pracownica np. domu dziecka, wyzywa innych ludzi, że widzą krzywdę dziecka i próbują je ratować. Ogarnij się bo za dużo tu twoich bezproduktywnych wypowiedzi, nie przeszkadzaj. Tylko tyle . Po prostu zostaw nas bo jak my się przyczepimy do ciebie to przekonasz się ile mogą "koleżaneczki z kafe "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×