Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

" btw" pani 2 razy starsza od nas czyli pewnie kolo 40, czy przy 50stce to takich skrótów nie używa, zreszta pamietam twój głos, od razu wiedziałam, ze jesteś młoda powiemtak ma racje, one zrobiły mega wiele w tej sprawie tych psów, dzwonily juz chyba wszedszie, załatwiały wiec ja wiem, ze to nie jest rzucanie słów na wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko, jesteś prymitywna , powiedziałam, ze jestem dwa razy starsza od Ciebie i odwal się wreszcie od mojego wieku.. poczytaj dogomanię i zobacz jakich skrótów używają starsze Panie nawet grubo po 50-tce... powiemtak.. naprawde strasznie się boję.. ja też mam nr telefonu założycielki wątku, więc mnie tym nie straszcie.. Nigdzie nikomu nie ubliżyłam, możecie mi że tak powiem ... nagwizdać. NIGDZIE NIE NAPISAŁAM JAK PRÓBUJECIE MI WMÓWIĆ, jaka pani życia i śmieci?? Wy jesteście normalne???, gdzie ze to ja będe decydować o adopcji psów, co Wy wariata ze mnie próbujecie zrobić??? jesteście naprawde bardzo naiwne myśląc, ze mnie nastraszycie. To JA mogę Wam zrobić koło tyłka, za kradzież psów!! Bo przecież żadnego zrzeczenia nie macie ;), tak tak, na dowód wpis z piątku pani założycielki wątku... adwokatami to sobie strasz jakichś ludzi którzy się tego boją, bo to raczej KTOZ ma prawo Was pozwać za zniesławienie!! Dowód jest na wątku.... więc bardzo was proszę nie podskakujcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatorze, a Ty jesteś zwykłym chamem, bo ja tu nikomu nie ubliżyłam tak jak WY ubliżacie mnie... niedowartościowane panienki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz zwierzolub , przyszłaś tutaj i co zrobiłaś dobrego dla tej sprawy? Tak się ładnie składa, że ten top już jest skopiowany i dlatego waż słowa, my ciebie nie straszymy tylko uprzejmie informujemy. Możemy Tobie nagwizdać? aleś ty naiwna:-) masz nr założycielki. no to co z tego wynika ? bo to, zy my mamy twój tzn. że dotrzemy do Ciebie bezbłędnie, w razie potrzeby skontaktowania się z osobą, która zastrasza,gnębi i sabotuje pomoc dobroczynną jednocześnie oskarżając kradzież. Rozmawiałam z Kierowniczką, prawdopodobnie twoją szefową, i wiem że gadasz kompletne bzdury. Nie kompromituj siebie i zawodu jaki wykonujesz. A jeżeli jesteś w wieku o którym wspominasz to chyba tyle juz wiesz, że nic tak nie plami honoru kobiety jak atrament( w tym wypadku klawiatura kompa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie trzeba to się zgłosimy po pomoc nawet do zwierzoluba z czego się cieszysz kobieto? czy sugerujesz w swojej podpowiedzi do niej, że jak zwierzolub będzie chciała to te zwierzaki nie pójdą do adopcji> Ona? taka dobra? my się nie musimy lubić a jak będzie potrzeba to jej pomoc należy się jak psu zupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka ty tez stąd odejdz albo zamiast tutaj , pisz ogłoszenia bo Roki ciągle nie ma domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi się komentować nie chce :( ja się naprawdę nie boję, możesz składać jakie chcesz zawiadomienie o zniesławienie itd :) mówię to co jest, przedstawiam fakty i mogę to powtórzyć ! ! ! to ludzkie pojęcie przechodzi abym ja prywatnie musiała się tyle nakombinować bo przyjdą tacy i mi powiedzą, że jest ok ;) że nie zagraża nic im życiu ani zdrowiu "nagwizdać" no no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jolka, tam gdzie ty widzisz problem ja nie widzę żadnego,jak ktoś się znajdzie do adopcji to ja już zadbam o to by doszło do spotkania psa z nowym panem. My tu nie chcemy pomagać wszystkim psiakom - my pomagamy tym o których mowa tutaj. Jak byś uważnie przeczytała to byś wiedziała, że nie ma problemu co do własności psów to nie adopcja dziecka, że musi być zrzeczenie właścicielki . Poza tym mam wrazenie ze zwierzolub przerobił się na jolkę więc bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ta pani zaczęła się wymądrzać, więc poczytaj jej wypowiedzi. nie trafiliście na ludzi co się zrażą i odpuszczą . nie zbyjecie mnie tym, że mają się dobrze i na pewno własicielka je karmi, więc są teraz tymczasowo w hotelu ale znajdziemy im dom za wszelką cenę. myślałam, że w takich miejscach pracują ludzie mili, serdeczni, o boze jak się pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak- to samo mialam napisac, że zwierzolub pisze pod orange. poza tym, jolka napisała, ze my będziemy dzwonić i prosic zwierzoluba o udostępnienie psa hahahahhahahaahhaa jasne a co to ona jest wyrocznią? zwykły , szary pracownik na pewno nie od niej to zależy czy pies moze pójsc do adopcji czy nie jesli ktos chce go zaadoptować i ma na to warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha usmialam sie! no tak, jak trzeba bedzie to pozniej z wielka laska bedziecie dzownic do zwierzoluba i prosic o udostepnienie pieska. nie z wielką łaską tylko, normalnie, jak do każdej np. urzędniczki aby zrobiła to co do niej należy. I wiesz co? ona nie będzie mogła odmówć tej pomocy:-) jolka ty chyba nie miałaś z chamstwem do czynienia a co do współpracy to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wybacz jolka :D juz teraz jestem pewna ze to zwierzolub po 2 czy to ja od początku pisania tutaj się wywyższam i wyliczam ilu psom pomogłam ?: nie!!! za to pani z tozu robila to kilkartonie i powtarzała, że będzie się chwalić poza wszystkim pani z tozu niezle sie dostało za tę akcję więc ja na pewno nie będę z nią współpracowac, dobra mina do złej gry, będzie rzucać kłody pod nogi, juz ja takie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety do zabrania psa potrzebne jest zrzeczenie właścicielki ale przecież to samo uslyszałas paniusiu jak dzwonilas do KTOZ ;-) A widać po waszej manii prześladowczej ze z Wami cos na prawdę nie tak... uważacie że potrzebuję drugiego profilu żeby powiedzieć Wam co myślę? No chyba juz się przekonałyście.. I przestańcie mi wmawiać rzeczy których nigdy nie napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tej osobie nie zrobił jeszcze kłopotu , na razie ona nas uświadamia jaka jest gwiazdą dobroczynności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale gdyby nie moja osoba tematu teraz by nie bylo. Na prawde żałuję ze ulegałam jękom założycielki watku. Cudzymi rękami uratowała pieseczki... wielki wyczyn. Odwalcie się wreszcie odemnie bo to jest do udowodnienia, NIE MAM CHOLERA DRUGIEGO PROFILU!!! Co za mania przesladowcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ty uratowałaś te pieski? tak napisałaś w sprawozdaniu ze swoich czynności interwencyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
razi was w oczy,ze ktos pomogl wielu zwierzetom? w czym macie problem,ze zwierzolub jest z tego dumna i glosno o tym mowi? czy to przestepstwo? czy to zle, ze ma na swoim koncie mnostwo zwierzakow? czy to zle, ze jest dobrym czlowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zwierzolub,one nie wierza,ze jest ktos, komu nie podoba sie jak sie odnosza do innych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jak ładnie z tym, ze mój program zgrywa wszystko na bieżąco więc wiesz ..MAMY CIĘ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat jako pani z częstochowy nie dzwoniłam ja :D nie byłaś na miejscu to nie wiesz jak wygląda ten dom i to miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko, nie dzwoniła Pani z częstochowy tylko Ty mówiłaś, że ktoś od Ciebie z częstochowy weźmie pieski. I wiem o sytuacji na miejscu od inspektorów, którym ufam bardziej niż Tobie ;) Oni mnie nie okłamali a Ty owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zwierzolub, ona teraz bedzie sie tak tlumaczyc. znalazla dziewczyny, ktore jej finansowo pomogly, naladowaly konto itd. ciezko teraz powiedziec,ze prawda byla ciut inna. powiemtak mam nadzieje,ze wiesz,co robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hbjkh dzięki za umieszczenie tylu ogłoszeń! weszłam na gumtree- patrzę jest odpowiedź! wchodzę z wielką nadzieją, a tu ktoś chciał mnie uświadomić, że szczeniaki to yorki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co robię i wiem co z wami zrobię. bedziesz miała przyjemnośc się o tym przekonać , miałaś szansę zamknąć paszczę nie skorzystałaś to miarka właśnie się przebrała. Najpierw załatwię do konca ważniejszą sprawę a potem jak tylko pojawisz się na mojej drodze to sie spotkamy na innej. Ja już tak mam że robię absolutnie wszystko , wiesz, nudzi mi się i to chyba dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu kurwa mowiłam ze z czestochowy ktoś przyjedzie ????????? wez sie jebnij o sosnę ! ktoś niewazne kto zadzwonił tam i podal sie jako ktos z częstochowy, ze mna nikt nie rozmawiał chlop z waraszawy mial po psy przyjechac ale sie wystawil i to tez mi powiedzieli ludzie od was, ze ich okłamałam, bo mieli z wawy przyjechac nie wiesz do konca a produkujesz sie jak jakas chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaka
Pani z TOZu - Skoro jesteś starszą 2X od autorki to wydawałoby sie że powinnaś być "mądrzejsza". Ludzie w takim wieku raczej nie wdają sie w dyskusje typu "jestem lepsza bo zrobiłam to i tamto.." Wiec pokaż nam wszystkim ze jestes ta starszą i "mądrzejszą" i zajmij sie sobą. Dziewczyny chciały dobrze BEZITERESOWNIE i chyba za to należą im sie bawa. Ewentualnie możecie pomyśleć o zawieszeniu broni myśle że to wyjdzie z korzyścia dla wszystkich a zwłaszcza dla psa dla którego domu szukacie - razem bedzie latwiej cos zdziałac. Poza tym Pani z TOZu jesteś zła na zegarko ponieważ na forum napisała co o tobie mysli. I co z tego ze nazwała cie lalunia? Czy to swiadczy o tym ze jestes zlym czlowiekiem? Mysle ze nie na pewno jesteś wartościową osobą która co dzień spotyka sie z okrucienstwem jakie dotyka zwiarzeaki. Na pewno należa ci sie pochwały za nei jedna interwecje. Wiec daj już spokój i nie kłoc sie tylko dlatego ze ktoś napisał o tobie lalunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechowaj - monitoruj sprawę, nie tracimy nadziei miałyśmy tu małą wojenkę, niestety nie przeczytacie historii bo panna "paniztozu" trochę tu posprzątała z nadzieją, że jej komenty ne ujrzą światła dziennego, stało się inaczej- co jest w internecie zostaje w nim już na zawsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaka
Myśłe ze na pewno jestes wartościową osoba* - miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lalunia to było o jej koleżance z pracy, która przyjechała na interwencje a nie o niej, bo ja nie widziałam zwierzoluba poza tym mowisz, ze dziewcyzny mi doałdowały konto itd?? równie dobrze mogłam zaraz po tym zniknąc, a doprowadziłam sprawe do konca, ale jednak teraz jest inny obrót sprawy i szukamy im domu, nie musze sie tłumaczyć, niejednokrotnie widziały ze jestem wiarygodna a tobie gówno do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×