Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość jolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
HA HA HA boze co za ludzie!!!! wiesz,ze twoje grozby sa karalne? zdajesz sobie z tego sprawe "powiemtak"? straszysz mnie? tak bardzo cie boli opinia innych? wiecie co WY robicie obrazajac zwierzoluba? modlcie sie,zeby wam sprawy nie wytoczyla!!!! ja tez poswiecilam na to jakas dluzsza chwile i mam to, co potrzeba. w takim razie, nie zegnam sie, mowie do zobaczenia!!!! pewnie i tak moja wiaodmosc zostanie skasowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ostatni raz wam radze, zakopcie topór wojenny. zacznijcie normalnie rozmawiac. zegareko wydawaloby sie ,ze zaczela, ale po wypowiedziach "powiemtak" znowu awantura. tego chcecie? tego chcialyscie? taki jest cel waszego tematu? jest widocznie pare zreczy, o ktorych zegareko wam nie powiediala. albo tak to juz jest, jak trwa zabawa w gluchy telefon. ktos komus powiedzial i psozlo na zegareko. co do doladowania to ja napisalam, nie zwierzolub. myslalam,ze jest to widoczne? zegareko zaczelas jechac i po mnie a pzrede wszystkim po Bogu ducha winnej zwierzolubie! prosila cie o dyskrecje, zaczelas zwierzac sie na frum, nie ejst to fajne... dajcie juz spokoj i zrobcie tak,zeby bylo dobrze! mysle,ze takie klotnie sa bez sensu. kazdy chce pomoc, dowiedziec sie co nie co, a wy odpychacie od siebie ludzi. tak wlasnie mialo byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego nie powiedziałam !!!! dziewczyny znają kazdy szczegoł akcji i kazdego telefonu!!o pani z czestochowy tez wiedzą, ale to wy czytac nie umiecie ze zrozumieniem... to ja wyslalam jednej babce mmsa ze zdjeciem psow i to ona powiedziala inspektorom, ze sa to male jamniki!!! nie zganiaj na mnie tylko przeczytaj temat od deski do deski!!! nikogo z niczym nie okłamała i nie bede sie tłumaczyc!! zwierzolub- jolka zeganm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego kurde piszesz w liczbie mnogiej?? jakie WY??? najpierw czepiacie się że pisze a teraz same mnie wywołujecie do tablicy.... ehhhh dno, dno i siedem metrów mułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a po co te nerwy? gdzie ja po tobie pojechalam, prosze przytocz mi? straszycie tylko i nic wiecej. napisalam,ze pewnie byl gluchy telefon, dlatego psozlo na ciebie! i ty mi kazesz czytac ze zrozumieniem? opanuj emocje moja droga, bo jestem 10 lat starsza. tez niejedno w zyciu zrobilam i widzialam. staralam sie normalnie do was dojsc, ale sie nie da! wy czytacie tylko to,co chcecie. myslicie,ze nie wieoadomo co zrobilyscie! a pies jak siedzial na mrozie tak jest,tyle,ze nie w swoich rejonach teraz, a daleko od swojego domu... siedzi tam ze spuszczona glowa i czeka na swoja pania! wierze zwierzolubowi. widziala go, byla tam i mysle,ze nie klamie, bo po co? takze zamiast sie uspokoic, to zegareko prowokujesz! nie potraficie normalnie rozmawiac? to zle, ze ktos ma odmienne zdanie? moze mozna porozmawiac, zwyczajnie, bez awantur i grozb!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja koncze ta dyskusje, mysle,ze to nie ma sensu. dziewczyny to jakis inny gatunek, niby takie wielkie serce,a co do czego NORMALNIE rozmawiac nie potrafia! zal mi was, chcecie dobrze itd, a wyszla du pa. nie zniechecajcie do siebie ludzi,ktorzy moga wam duzo pomoc. nie mniej zycze powodzenia, bo wam sie przyda. i wiecej samokrytyki wobec siebie. ja tez temat kasuje,nie mam ochoty uzerac sie z jakimis dziewczynkami, ktore nie wiedza tak naparawde co rboia. nie unoscie sie honorem, bo i tak macie go resztki. zbesztalyscie od stop do glow zwierzoluba. to nagonka tak naprawde! no nic, ja stad spadam. dzialajcie same, mysle,ze i tak nic nie zdzialacie, wiecej zrobi zwierzolub. bo dla niej to nie ejst jendorazowy "wyskok", ona w tym siedzi i wie co i jak. tak jak jedna z was podkreslila, was interesuje tylko ten przypadek. przykre to ejst, powinnyscie brac przyklad z tej czarnej owcy. zwierzolub daj spokoj. tu nie ma sensu przebywac i z nimi dyskutowac. one nie potrafia zrozumiec, przyjac zadnej krytyki:/ zaraz ci pogrozi jedna, druga i obraza cala twoja prace. ja uciekam od debilek,tobie raze to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostałam jeszcze informacji z KTOZ-u jak coś bedę wiedziała dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
tak czytam ten temat i wiecie co? jesli wam nie pasuje,ze ktos, kto ma inne zdanie niz wy, wypowiada sie tu, zalozcie sobie grupe tajna na FB. na pewno kazda z was ma FB. tam nikt nie bedzie wam przeszkadzal, sama sobie bedziecie "dzialac":) nie widze lepszego rozwiazania, skoro nie chcecie sie z dziewczynami pogodzic. mysle,ze wam sprawia radoche uprzykrzanie komus zycia, a w szczegolnosci POWIEMTAK. na forum juz ktos chcial do was dolaczyc, zlalyscie dziewczyne. mogla wam pomoc czy finansowa czy w inny sposob. tak sie nie robi. ciezko napisac, ze psy zostaly odebrane? prosila o streszczenie. to tylko 1 zdanie! a powiemtak zaczela sie wymadrzac... rece opadly. nie dziwie sie,ze dziewczyna sobie poszla i juz do was nie wrocila :D jak tak dalej bedziecie robic, nic dobrego z tego nie wyniknie. naparawde proponuje wam zalozenie forum na FB. tam mozecie wklejac foty, linki, gadac na czacie i nikt wam nie bedzie przeszkadzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator Pan Wniosek
co tu się porobiło jolko-zwierzolub moje wypowiedzi usunęły:-) dziewczyny nie zrazajcie się zakompeksiałymi zwierzolubami i im podobnymi Ja Was podziwam bo dobrze prawicie . ty nade mną co płaczesz ze zostałas zlana i tak bys nie dzwignęła sprawy bo gdaczesz tu kolejny raz zamiast właczyc się do akcji bez zaproszenia. Zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
"zal.pl" :D tak mowia 6letnie dzieci w piaskownicy :D wy naparwde jestescie dziwne. ostraszacie ludzi,ktorzy chca pomoc,albo pokazac jaka jes.byla prawda. troche szacunku do drugiej osoby. jak narazie chyba nic dobrego sie nie stalo? pies na mrozie jak byl,tak jest,tylko z dala od swojego domu :( nie wiem z czego jestescie takie dumne!!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
obserwator, a jak dziewczyny usunely twoje wypowiedzi? jolki tez zniknely, usuwaly swoje tez? :D wasza inteligencja mnie przeraza... tu nie mozna usuwac tematow. tylko moderator to moze zrobic? idzcie na inne forum, stworzone przez siebie i dla siebie. ja nie widze problemu. wtedy nikt wam nie bedzie gitary zawracal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma żadnych wiadomości odnośnie adopcji piesków. I to chyba tyle, bo nie chce mi się tu już wchodzić i cokolwiek pisać. W razie czego dziewczyny macie mojego meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator Pan Wniosek
czytać ci się nie chciało a co dopiero zrobić coś więcej ha ha i dobrze zrobiły bo jak jestes zlana to zaczynasz byc jak ta z rozdwojeniem jaxni takie ty rozwalily ten top gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki jej tu nie było to był spokój! i to my będziemy decydować gdzie piszemy! żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
wy naparwde jestescie nienormalne!!!!! nic dobrze sie nie stalo!!!!! ludzie od was uciekaja! kuźwa co za baby! psa odebrac wlascicielce, po to,zeby i tak byl na mrozie?! brawo slyszycie ten poklask? zegareko psizesz,ze bedziecie psialy,gdzie macie ochote. ja i reszta tez!!!! wiec zastanowcie sie nad swoimz achowaniem, zero szacunku do drugiego czlowieka, ktory ma odmienne zdanie!!!! wstyd, po prostu wstyd!!! a teraz wielka akcja, szukanie domku dla biednego pieska, ktory przeciez mial miec lepiej!!!! obrazacie zwierzoluba i inne dziewczyny. laczycie zle fakty,ale wy przeciez jestescie najwspanialsze na swiecie! zal mi takich dziewczynek jak wy. mysla,ze pozjadaly rozumy. siedzcie tu w tym swoim sabacie czarownic i robcie to co robilyscie do tej pory-czyli nic!!!!!! nic,co pomogloby temu pieksowi, ktoremu odebralyscie pania!!!! brawo jeszcze raz... to ja cie zegareko malolatko zegnam. ciekawe co powiedza twoi rodzice, jakby wiedzieli co ty wyczyniasz? na wsi bedzie huczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz wiedzieć co mi moja mama powiedziałą po wszystkiem? "co jak co ale dobrze zrobiłaś, widzisz na niektóre organizacje liczyc nie mozna, ale tak jest u nas w kraju " takze czym Ty mnie straszysz:D mam 20lat i jestem dorosła, zresztą ile jeszcze nicków zwierzolubie przyjmiesz "dziewczyneczki", "koleżaneczki" ten sam styl nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator Pan Wniosek
ciastolina ale z ciebie wredna chamka od tego jadu zaraz ci zyłka je bnie krytykujesz teraz a wczesniej przebralas nozkami i byłas taaaka chetna do pomocy jak odpiszesz to znaczy ze nigdy nie dotrzymujesz slowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwator odpisze ale pod innym nickiem nie widzicie ze to zwierzolub albo "koledzy z branży piszą" dla mnie to jasne jak słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator Pan Wniosek
zegareko polubiłem Was i będę tu zaglądał bo charakterne jesteście/ oczywiście te które miały siłę na więcej niż gdaczenie i jazgot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko, weź Ty się walnij o sosnę, co?? Taka jesteś płytka, ze nie rozumiesz co do Ciebie piszę??? NIE POTRZEBUJE INNYCH NICKÓW, zeby pisać co o tym myśle. Kiedy wreszcie to zrozumiecie??? Co myślicie, ze nie potrafiła bym Wam wygarnąć??? Niestety albo stety, nie zniżam się do Waszego poziomu dzieci drogie. Prymitywy, poproście admina o sprawdzenie IP... detektywi od siedmiu boleści.. Ratowniczki zwierząt... pfffffffffffff też mi coś. Odwalcie się wreszcie ode mnie bo to chyba Wam żyłka pójdzie... zresztą nie zasługujecie na wielką literę... próbowałam , cały czas próbowałam, ale się nie da z taką bandą zapatrzonych w siebie damulek, co nigdy sobie rączek nie ubrudziły.... Szkoda gadać... nie warte jesteście tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik 11
Uspokojcie sie, to do niczego nie zmierzaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
wy macie jakas obsesje:) nie wierzycie, ze moze pojawic sie wiecej osob,ktore was skrytykuje? szok! po prostu szok! twoja mama sie cieszy,ze pozbylas sie problemu,bo juz tam lazic nie bedziesz i policja pod dom przyjezdzac. opisywalas bardzo dokladnie,jak cie tata powyzywal,za to,ze chcialas pomoc. tylko,ze wy gowno robicie! potem bedziecie sie klepaly po plecach, jakie to super jestescie,ze psa do adopcji oddalyscie:D tyle,ze nawet nie wiecie gdzie jest ten pies!!!!! jezuuuu gromada czubow. łaczycie dziewczyny, robice z 3 jedna, bo wam tak wygodniej. przyjmijcie krytyke i zobaczcie, gdzie popelnilyscie bledy. a ty zegareko,obronczyni zwierzat, nie badz taka pyskata,bo ta dobroc ci juz bokiem wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
kasik11 zwykle szaraczki,ktore oddaly psy do schronu, obrazaja cala fundacje TOZ. zwierzolub, im pomogla, ale ona jest be,nie dobra, tyle,ze bez jej pomocy gowno beda mialy. denerwuje mnie podejscie jakichś dziewczynek, ktore bawia sie jednorazowo w super bohatera. jak narazie to pies jest na mrozie, szczeniaki nie sa wcale takie male jak myslala zalozycielka tematu i wcale nie sa wyglodzone. ja nie mowie,ze mogly zostac na mrozie, ale moim zdaniem to poszly z deszczu pod rynne. czasem tzreba sluchac starszych i madrzejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś? widziałąś? nie!!! opierasz się na tym co pisze zwierzolub!! zawzięcie jej bronisz a nie wiesz jak było!!!!!!! żegnbam, pisz sama ze sobą, zmienimy miejsce pisania tak, ze w zyciu nas nie znajdziecie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik 11
Dziewczyny mi sie wczesniej to wszystko inaczej kojarzylo, hotele dla psow itp ale jak wczoraj przejrzalam te zdjecia, ktore wstawila tu zwierzolap to plakalam chyba z godzine to sa też zdjecia z HOLELU dla pieskow, chyba w ostrowii mazowieckiej pieski zabrane z posesji spad Rózana, gdzie zmarl ich własciciel, mezczyzna ten wyglodzil te psy, tak naprawde to on je zniszczyl, doprowadzil do takiego stanu, one sa chore, niektore juz nie zyja... inne szukaja domow Zobaczcie jak wygladaja psy w HOTELU w ostrowii mazowieckiej.... http://www.facebook.com/photo.php?fbid=294906663900272&set=a.294899727234299.70216.100001428228748&type=1&permPage=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×