Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna z kuchenką

kto ma kucenke MASTERCOOK. pomocy

Polecane posty

Gość taka jedna z kuchenką

mam nową kuchenke Mastercook i mam problem z zapaleniem piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kuchenką
otóż gdy zapale palnik piekarnika, pali on się tylko dopóki trzymam wciśnięty kurek, a gdy puszcze kurek , płomien gaśnie. Nie wiem, czy cos źle robie, czy może kuchenka jest zepsuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ten kuchenki ale może pomogę w starych typach tych kuchenek, przekręcasz kurek zapalasz na dole gaz. Z tym wciśniętym kurkiem ustawionym albo na 1, albo na końcu skali liczysz powoli do 20 i na końcu jeszcze maksymalnie dociskasz kurek i puszczasz zobacz może podziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kuchenką
kuchenka jest nowa, wczoraj kupiłam dzięki za odpowiedz, właśnie tak robiłam i kuchenka sie nie zapalała cha cha normalnie teraz kłade sie ze smiechua zapalałam ją ze 50 razy i nic aż w koncu przypadkowo na nią dmuchnęłam i sie zapaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spac
sprawdzalas instrukcje obslugi? pownno byc dokladnie wyjasnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kuchenką
tak sprawdzała instrukcje obsługi, postępowanie zgodnie z instrukcją nic nie dało. Noz kurde, ale to chyba cos nie tak z tą kuchenką jest skoro trzeba na nią dmuchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
Też mam nową kuchenke ale Amice i tez mnie wkurza to zapalanie piekarnika.U mnie to dziala tak wcisakam kurek i przekręcam na 8,czyli najwyższy trzyma ok40 sek i powoli puszczam. W instr jest napisane zeby przytrzymac kurek wciśniety 20 sek u mnie niestety to trwa tyle,wiec spróbuj dłuzej trzymac wcisniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam taką kuchenkę
niestety. Nie jestem zadowolona. Często korzystam z piekarnika i za każdym razem jak cos piekę czuję gryzący dym, otwieram okno ale na niewiele to sie zdaje. Monter, którego wezwałam, powiedział, ze te kuchenki tak mają, a używam jej już od 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
A dlaczego po takim czasie uzytkowania kuchenki jest jeszcze dym? Moja ma 4 m-ce,piekarnik uzywany prawie codziennie,dzisiaj nawet dwa razy (obiad i kolacja z piekarnika) i nie ma już żadnego dymu.Nową dobrze wypaliłam kilkakrotnie,wszystko kilka razy dobrze umyłam woda z płynem do naczyn i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×