Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meggann7

uzalezniona od ORGAZMOW mam tego dosyc co zrobic /tez tak macie?

Polecane posty

rok temu tez tak mialem ale sie skonczylo chce znowu miec wysokie do nieba libido zazdroszcze wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn nie dziwcie sie ze macie takie libido bo zgodnie z natura naturalny stan dla kobiety w tym wieku to ciaza albo karmienie piersia i wtedy nie ma takich problemow dawniej walsnie kiedy nie bylo prezerwatyw takie duze libido bylo po to zeby byl seks i zeby geny mogly zosatac prezekazane dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pan cieszy się ,ze nie musi się mnie prosić o sex ...tylko ze to dla mnie trochę za mało . nic na to nie mogę poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BukkakeChatzyGIRL
a ja jestem uzalezniona od spermy.. lubie spermę.. nie bralam nigdy udzialu w bukkake ,ale jak ogladam na filmikach jak np 15 kolesi strzela w usta kobiecie i ona to wszystko trzyma w ustach az sie takie burzyny robią, a pozniej polyka, to az mnie ciary przechodza..ale wcale nie z obrzydzenia, tylko z podniecenia.!... Czy jestem normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jak najbardziej normalna ! Sperma ma wiele składników co w dużej mierze wpływa na urodę itd. Moja też mi każdą kroplę spija i nie uroni nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma ma tak: Sterczą jej sutki, skurcze cipki i tak dalej. Tylko ona ma tak np. w sklepie, u fryzjera itd. Jest to dla niej ciężkie ale za dwa tygodnie idzie do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×