Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mefka1990r

chce miec TYLKO jedno dziecko

Polecane posty

Gość Mefka1990r

witam, z kazdej strony bombarduja mnie pytaniami - kiedy drugie. a ja nie chce! jedno straczy czasem mam chęć powiedziec wszystkim, ze nie moge miec juz dzieci, może w koncu daliby mi spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzera
tak to jest w tym kraju. jak sie nie chce wcale to masz miec, jak sie ma jedno, to musi byc drugie, jak dwa to kiedy trzecie. Potem tez ze zle wychowujesz, ze wyrodna matka bo zadabana i ma czas na siebie, ze dzieci nieszczesliwe bo codziennie nie chce ci sie gotowac. Cokolwiek zrobisz ludzie beda wiedziec za ciebie ze powinnas jeszcze cos lub zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufgdg
Ja jestem dopiero w ciazy z pierwszym, a juz mi ciotka pierniczy, ze trzeba miec conajmniej dwoje, ze czlowiek zyje tylko dla dzieci i inne brednie. Az mi sie juz jej sluchac nie chce, nawet jej nie mowie, ze wiecej niz jedno nie planuje i jedno to dla mnie max. Niech sobie ludzie gadaja,a ja i tak zrobie jak mi sie bedzie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze ktoś miałby mi mówić ile mam mieć dzieci! A owej ciotce powiedziałabym a czemu ciocia ma tylko 2 (3..)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciocia by odpowiedziała "to były inne czasy" albo "brak kasy" ale że ty pracujesz to jesteś zła matka bo kosztem dzieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te polskie bachory to glupsze sa od rodzicow jezeli to moziwe 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trójkę dzieci i też wszyscy gadają czemu tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfsdfdsfds
zapytaj ciotkę kiedy się rozwiedzie albo kopnie w kalendarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że jesteś jak Święta Rodzina matka ,ojciec i jedno dziecko (Jezus),taki wzór tylko naśladować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze to prototyp, drugie chowa się lepiej z pierwszym i dla obu to wielki zysk. Poza tym ma się to zapasowe, jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×