Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka-1-2-3-4

co robię nie tak??

Polecane posty

Gość inka-1-2-3-4

witam, od 10 stycznia kolejny raz walczę o zgrabną, zdrową sylwetkę. mam 27 lat, ważę 82,6kg, 170cm, 2 ciąże. zapisałam się na siłownię (15min aeroby- trening siłowy- obwodowy- potem aeroby ok 40 min), w miarę możliwości chodzę 6 razy w tygodniu- wiadomo, że czasem rzadziej, jak to przy małych dzieciach, dodatkowo w poniedziałek joga, w czwartek pilates, codziennie w domku 8 minutowy trening brzuszkowy:) i 20 min jogi, po siłowni korzystam z sauny zrezygnowałam ze słodyczy, jem mniej,zdrowiej- więcej owoców, warzyw, ale nie mam jakiejś restrykcyjnej diety- kupiłam sobie odżywkę białkową i teraz nie rozumiem jakim cudem w ogóle nie chudnę?! jak zaczynałam ważyłąm 83,4 kg a teraz 30.01. ważę 82,6kg- w sumie by mnie to jakoś nie martwiło gdybym widziała różnicę w obwodach- ale te też są w miejscu.. no w udzie 1 cm. CO JEST NIE TAK??!!! PROSZĘ POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy ile owoców jesz
cwiczysz niby bardzo dużo, ale jeśli równocześnei jesz dużo węglowodanów lub zbyt kalorycznie efektów odchudzania nie widać przy intensywnych ćwiczeniach jeśli się je zbyt dużo istnieje ryzyko nadmiernej rozbudowy mieśni, wtedy ani nie spala sie tłuszczu ani nie wyszczupla sylwetki policz ile dokładnie spożywasz kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
Jasne, żeby przypadkiem mięśnie od takiego treningu jej nie urosły :D nie żartuj ;) po pierwsze jeden centymetr w udzie to jest nieźle. Po drugie oprócz wagi i obwodów trzeba koniecznie mierzyć fałdy: http://www.mnbbc.com/content.php/164-Niedzielna-rutyna-pomiary-fald-tluszczowych Po trzecie może jesz za mało, niewłaściwie rozkładasz składniki żywienowe i spowalniasz przemianę materii? A po 4 Twoje treningi nie są wcale optymalne, do aerobów organizm szybko sie przyzwyczaja i przestają być efektywne. Dlatego robiąc je stopniowo należy zwiększać czas i intensywność (np. pierwszy tydzień 25 minut na obciążeniu 1, 2 tydzień 25 minut na obciążeniu 2, 3 tydzień 30 minut na obciążeniu 2 etc.). Możesz ćwiczyć lepiej i krócej, poczytaj o treningu interwałowym (HIIT) czy tabacie. Aha, i przestań katować ten brzuch. Jeśli na siłowni i yodze przy każdym ćwiczeniu pilnujesz postawy (spięte łopatki, wciągnięty brzuch) to on się ćwiczy naturalnie ""sam z siebie". Machając brzuszki tylko sobie na kręgosłup zaszkodzisz. Jedyne co możesz robić (a i to nie co dziennie) to to: http://www.youtube.com/watch?v=KKPTt8TJWIs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka-1-2-3-4
bardzo dziękuję za wasze opinie, ale w tym jest największy problem, że ilu osób się nie zapytasz o radę to każda będzie miała inne zdanie. mam straszny nadmiar tkanki tłuszczowej tego jestem pewna nawet bez tego fałdomierza, a na dodatek straszliwy cellulit- jak się rozglądam po kobietach na siłowni to nawet jak są "przy kości" tak jak ja to nie mają takiego cellulitu- i nie mówie tylko o udach czy pupie, ale na brzuchu, ŁYDKACH, rękach.. coś strasznego. jak piszecie, że mogę rozbudować mięśnie, a nie spalać tłuszcz to zwizualizowanie tego mnie przeraża!! boję się, że będę grubasem, ale rozbudowanym tak sobie myślę, że to wszystko pewnie wina diety- ja nie jem za dużo i nie jem często- w sumie to się cały czas zapycham owocami- a jak już położę spać dzieci i dociera do mnie, że w sumie mało zjadłam to jest już za późno, żeby coś jeść konkretnego i znów wcinam owocka, efekt jest taki, że jak w nocy wstaję do dzieci to mnie ssie w brzuchu, ale wiadomo- czekam do rana:) więc może rzeczywiście sobie zwalniam metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuffufuu
łatwiej jest schudnąć stosując tylko dietę niż same ćwiczenia. nie jestem pewna czy takim sposobem jaki wybrałaś, to w ogóle uda ci się jakoś znacząco schudnąć. ja bym chyba wolała zrobić jakąś porządną redukcję na początek plus bardzo lekki trening, jeśli w ogóle, a dopiero po zrzuceniu tak przynajmniej połowy tego co planowałam wzięłabym się za trening i zaczęła normalnie jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesz za mało białka dlatego
dlatego jesteś głodna owoce mimo że zdrowe to same węglowodany, po nich natychmiast jesteś głodna poza tym odchudzając się jedząc węglowodany spowalniasz spalanie tłuszczu bo organizm czerpie energię z węglowodanów które jesz zamaist z tkanki tłuszczowej a niedobór białka w diecie wyrównuje sobie spalając mięśnie mniej mieśni równa się powolniejszy metablizm i szybsze tycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jest już daleeeeeeko
Owoce to czysty biały cukier, na diecie redukcyjnej powinna ich być sladowa ilość W diecie nie ma białka a to podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×