Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twierdzą że przesadzam... ;/

twierdzą że przesadzam... powinnam dać od razu kaszę manną a nie bawić po 0,5łyż

Polecane posty

Gość twierdzą że przesadzam... ;/

kurde mam już tego dosyć ciągle rodzin amnie krytykuje że nie tak karmie moje dziecko moim rodzicom wytłumaczyłam i nic nie mówią ale teściowa jakaś tam ciotka moje siostry cioteczne sąsiadka no tragedia... twierdzą że powinnam dać dziecu zwykłej kaszy mannej z mlekiem a nie bawić sie w ekspozycję siostra ma 2 dzieci i ona od razu dała im butlę z manną tyle jej wsypała aby przeleciało przez smoczek sąsiadka to samo teściowa z babką tak samo mi trują dziecko ma 6 mieisęcy i ma skazę białkową i wszystko wprowadzam ostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezuno
nic nie przesadzasz, ty najlepiej wiesz co dla Twojego dziecka jest dobre i nie słuchaj tych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby było zdrowe to bym
posłuchała rodziny, ale jak ma skazę to trzeba byc ostroznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedomillka
mozesz mi powiedziec jak wprowadzasz pokarmy? mam 4 mies córke jest tylko na bebilonie pepti. ma azs. i tez nie mampojecia jak to robic. od czego zacząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twierdzą że przesadzam... ;/
włśnie siostra ma dwoje dzieci i tak samo mają skazę tak samo druga siostra ma 2 dzieci i również mają skazę i twierdzi że również nie wydziwiała z ekspozycjami... ;/ Ja zaczęłam od marchewki i podawałam ją 6 dni potem ziemniak i również podawałam 6 dni potem jabłko jarzynową z bobovity teraz skrócam do 5 dni podawanie nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje dziecko
twoja sprawa,przeciez krzywdy nie robisz tylko chcesz jak najlepiej,nie przejmuj sie doradcy zawsze sie znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twierdzą że przesadzam... ;/
a wy jak robiłyście ? również przez 2 miesiące po 0,5 łyżeczki od herbaty do 100 ml jedzonka ? czy jakoś szybciej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz obowiązku mu nic
ale po cholerę ty się spowiadasz jakimś kuzynkom i sąsiadkom z tego, jak karmisz swoje dziecko? :O skąd one to wiedzą w ogóle? i po co pozwalasz na tego typu pogawędki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×