Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Erotyczna fantazja

Wasze seksualne eksperymenty...

Polecane posty

Gość aiszwarya
mandarynka -ty chyba masz 12 lat a nie 26?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
moim zdaniem to jest dobre, bo ludzi są na plaży więc może być eksperyment ;P dreszczyk emocji :) Ja chciałabym w przymierzalni albo w kinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
Malutka, jeśli chwalić się będziesz swoim ciałem, to ja idę po popcorn i zostaję do wieczora w pracy :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
MAlutkaBrunetka to chwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek\
mandarynka myśle ze nie powinniscie sie hamować, skoro podniecacie sie na wzajem to sie nie meczcie, nie wiem jak laski ale facet którego coś podnieca ciągle to albo cie masturbuje albo sie meczy chodzac ze stercząca pałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszwarya
a malutka brunetka jest prostytutką znam ja z widzenia , a opinia o niej krąży po miejscowosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
on chodził i tańczył ze sterczącą pałą heheh ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka 26
aiszwarya nikt na ciebie uwagi nie zwraca.....................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek\
ja zrbiłem dziewczynie minetkę w parku a poźniej sie bzykaliśmy w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszwarya
mandarynka-ty własnie zwróciłas mała scierko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no nie wiem :P nie jestem w stanie opisać każdej pozycji :D Ale było ciekawie :> auto, tylne siedzenia.. i rozmaite pozycje seksualne aż dziw, że się zmieściliśmy i daliśmy radę ze wszystkim :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek\
ja zmykam ale opowiem wam jutro jak było na masazu, czy były eksperymenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek\
jutro kolo poludnia bede pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erotyczna fantazja
Maciek, powiem Ci, że żadna normalna kobieta (tzn. ze średnio-dużym libido) nie chciałaby faceta pez popędu seksualnego, takiego, który w ogóle nie czuje potrzeby seksu :) Chyba jestem od was trochę starsza, mam 30 lat i całkowicie zgadzam się ze stwierdzeniem, że kobiety przeżywają boom swoich seksualnych potrzeb właśnie gdzieś koło 30-ki. Wszystko smakuje lepiej, lepsze orgazmy, eksperymenty, seks oralny, analny, zabawki, gadżety :) To jest właśnie to co lubię :) No i przede wszystkim duuuużo seksu :) pod każdą postacią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
dla mnie 30-tki już babciami są więc spuszczają wymagania i mają większy podaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erotyczna fantazja
no tak, bezzębne napalone babcie :) :P biedactwo, takie to młode, a psychika już skrzywiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
do szeptucha Pytalas mnie wczesniej czy ktos zauwazyl ze bzykamy sie wkinie w ostanim rzedzie. Jak dziewczyna siadzie okrakiem na faceta to wyglada to tak jakby sie calowali:),zaslonilismy sie moja dluga kurtka i hajda! zreszta byly w tym rzedzie jeszcze dwie inne pary a kino prawie puste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja na temat
to może wypowiem się w temacie, od razu powiem, że jestem kobietą - tak my tez mamy czasem niezłe fantazje albo eksperymenty ;) Generalnie gustuję w eksperymentach związanych z dominacją ze strony faceta, czyli bicie... Eksperymenty zaczynają sie przy biciu po twarzy, (bo przeciez ostre klapsy to nie eksperymenty) oraz przy podduszaniu a także przy uzywaniu do tego akcesoriów, typu krawat, mocna (grube łancuszki) bizuteria, pasek skórzany... tym Ostatnim w ogóle mozna sie dobrze bawić :) Eksperymenty to także wiązanie w pozycji stojącej oraz sex grupowy. Tyle na poczatek wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
jak sie kurtka otuli wokol pasa i na uda to fajnie jest i cieplo w ile radosci! ciemno! slyszysz tylko lekkie sapanie goscia 4 krzesla dalej , na ekranie jakies poscigi samochodowe ! a dziewczyna twoja cala spowita wokol ciebie ! czujesz jej cipke wilgotna i krocze acycuszki nabrzmiale lekko pocieraja przez sweter....odlot !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kojarzę
mandarynka a czego sie ma wstydzić gość że zdrowy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuaaaaaale
a co powiecie o seksie w samolocie? Było odlotowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×