Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inna niz wszytkie

zakazane anty?

Polecane posty

Gość Inna niz wszytkie

Słyszalam, ze w patekach maja byc jakies problemy z dostaniem tabeltek antykoncepcyjnych i tabletke po ocb z ta akcja wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienna
heh.... widać pis ma nadal mocną pozycje w tym kraju , ja tylko czekam kiedy janek będzie miał większość w sejmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszytkie
bardzo fajnie sie to zapowiada... nie mam pytac... co za kraj, co za ludzie! Przeciez to moj wybor! to co potem rachunki za pieluszki mam zanosic pani z apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja keidys slyszalam ze lekarze robili problemy z wypisaniem recepty na tabletke 72h. Lepiej tez zorientowac sie co do aptek. Wiem ze na pewno lekarze przez portal wpadka.pl sa pewni i skuteczni, zawsze pomoga kiedy znajdziesz sie w potrzebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubattka
Robili? Problemy nadal są ogromne, naprawdę ze świecą szukać państwowego gabinetu, gdzie spotkamy się ze zrozumieniem i pomocą. Taka lista jak na podanej przez Ciebie stronie to naprawdę zbawienie w chwili, kiedy w głowie mamy tylko małego berbecia zagnieżdżającego się właśnei w naszym brzuchu. Niestety są to chyba gabinety w większości prywatne, no ale trzeba się liczyc z ceną, która i tak jest niewspółmierna do ewentualnych konsekwencji nieprzyjęcia tabl. awaryjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
nie bierzcie tego bo dzieci wam będą na rentgenie będą niewidzialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszytkie
ale to nic nie slyszeliscie o tym? ja to w rozmowie ze znajomymi sie dowiedzialam ale podobno w tv tez cos mowili tyle ze ja nie ogladam za duzo tv hehe. jak maja zakaz tego to ja sie wynosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no ale
lepiej aby były refundowane leki na raka niż jakieś tablety wczesnoporonne a po drugie teraz rządzi pyło a nie PiS więc podziękujcie im a mam nadzieję że ten janek nigdy Polską rządził nie będzie bo się nasza kochana młodzież zamiast do pracy za złodziejstwo i ćpanie weźmie, i możecie pisać co chcecie ale macie siano we łbie BO!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venuz niezaologowana
tabletki anty i 72 godziny po to nie tabletki wczesnoporonne ^^ rewelacja- państwo (nie ważne, kto nim rządzi) skutecznie próbuje nas ograniczać w podstawowych kwestiach.. szkoda tylko, ze my zamiast walczyć o swoje godzimy się na to i najwyżej ponarzekamy na forum internetowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszytkie
@ nonobo jakie tabaletki wczesnoporonne puknij sie troche w glowe:) Jak masz zamiar cos pisac na forum ktore czytaja mlodzi ludzie to najpierw zasiegnij konkretnej wiedzy na temat w ktorym chcesz sie wypowiadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×