Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość perserwers

faceci, trądzik u kobiet...

Polecane posty

Gość perserwers

trądzik, piegi jk patrzyci na takie niedoskonałości skóry u kobiet? przeszkadzają wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgervbgergbe
@ męska czy nużeniec bądź gronkowiec też mija z czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Miałam problemy z tradzikiem na twarzy. Zapisałam się na zabieg z infuzji tlenowej bo słyszałam , ze moze mi to pomóc. Zabieg jest bardzo bezpeiczny i bezbolesny. Bardzo mi pomógł złagodzic stany zapalne i sam trądzik. Jak dla mnie sam zabieg mi bardzo pomógł i wyszło super. Moge polecić miejsce gdzie robiłam bo bardzo fajnie tam robią zabiegi i dobrze doradzaja Bonjour w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Ja mezoterapię robiłam na blizny potrądzikowe. Zabieg bardzo dobrze się sprawdził bo ładnie mi usunął blizny. Fajnie też wygładził skórę i nadał jej blasku. Moge polecić klinikę gdzie robiłam w Mgnopere Kraków https://magnopere.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Ja pozbyłam się trądziku różowatego za pomoca infuzji tlenowej. Zabieg dał super rezultaty, bardzo ładnie mi wyleczył twarz i nawet nie mam żadnej blizny. Fajnie mi ten zabieg zrobili w  Simea Beauty Dąbrowa Górnicza
http://www.simeabeauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak dostał od lekarza Axotret- podobno lepszy od Izoteku. Miał straszny trądzik na plecach- po kilku miesiącach zero śladu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×