Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lasia78

alimenty i rozwód

Polecane posty

Gość lasia78

Moj były chce mi odebrac zasądzone alimenty - 900 zł. związał się z inna panną a mnie chce ograbić. Ma rozwód z jego winy i dotad płacił ale teraz wzywa mnie do sądu, żeby mnie pozbawić kasy. Co robić? ja pracuje w sklepie i kiedys pracowałam za granica lae nie zamieram już tam jeździc bo mi sie nie chce. Zostawił mi chatę a teraz odwale takie ku**a numery. Jego wina - jak go pograżyć, żeby sobie odpuścił???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasia78
On ma teraz dziecko, my nie mielismy bo ja usunęłam ale to nie było jego dziecko tylko mojego przyjaciela z pracy, ale wtedy bylismy jeszcze małżenstwem. Zrbiłam, żeby sie nie wydało bo ja nie chciałam dzieci bo pracowałam za granicą a on nie sie nie nadawał na ojca. Wczesniej to był romans i ta panna nic dla niego nie znaczyła ale chciał sie rozwieśc dlatego rozwód z jego winy na który sie frajer zgodził.! Teraz on sie powołuje na swojego bachora, którego ma z tą panną, zeby mnie pozbawic alimentów !! A ona pewnie to specjalnie zrobiła ,żeby mnie tak pograzyć!! Prosze o rade co robic w tej sytuacji !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi zrobisz
usuwaj moje posty ale to nie zmieni tego jaka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marne prowo lasia
bardzo kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia234
idiotka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaa165
co to za facet, że dał się tak zmanipulować na płacenie tobie alimentów i to jeszcze w takiej kwocie??!! powinnaś zamiast alimentów dostawać rentę od państwa na głowę !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia234
Powiedz, który normalny facet dałby się tak zrobić zeby płacic tobie kasę i zostawić mieszkanie - ciekawe co na to jego obecna żona, czy partnerka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviennne
Ja bym takiego faceta nie chciała , bo to policzek w twarz! widać tej obecnej kobiety nie traktuje poważnie bo na to się zgodził dobrowolnie. Szkoda tej jego kobiety i jeszcze dziecka, to jakiś nieodpowiedzialny facet, a ciebie głupia dziewucho sprawiedliwość jeszcze dosięgnie!! czego zycze Ci z całego serca !!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi zrobisz
rozumiem, że twój były mąż bedzie się ubiegać o podział majątku, chyba, że już miał miejsce bo w innym przypadku ja też nie chciałabym takiego faceta na miejscu jego dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia234
Boże, jeszcze takiej złej kobiety nie spotkałam w życiu jak ty!! Kim ty k***a jesteś ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia234
powinnaś trafić na jakiegoś despotę , który powinien ci wp******ić a nie się z tobą cackać - ty faktycznie nie nadajeszcz się ani na żone ani na matkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviennne
to fakt, jesze by tego brakowało ,żebys w trakcie swojego małżeństwa nie pracowała tylko facet cię utrzymywał! mam nadzieję ze tak nie było bo dziwiłabym się tej jego obecnej partnerce na życie z takim facetem - chyba, że on i jej składa takie prezenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×