Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynamcwiczyccccc

co do A6W:) poradzcie?

Polecane posty

Gość zaczynamcwiczyccccc

mam zamiar cwiczyc .. plan tego jak to robic mam rozpisany wiec oki:) tylko moje pytanie brzmi (bo nie mam maty do ćw.) czy moge cwiczyc na samej podlodze (nie wiem jak moj kregoslup to zniesie) czy moge sobie podspód podlozyc jakis cieńki kocyk jak myślicie? a i tam pisza ze cwiczenia wykoonuje sie po 3sec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynamcwiczyccccc
nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zaczęłam, nie wiem jak długo wytrwam, bo boli mnie szyja przy tych ćwiczeniach. Ćwiczę na dywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) a czemu akurat A6W? to sa swietne cwiczenia na utrzymanie miesni brzucha a nie ich zbudowanie, tzn cos tam sie zbuduje;) zdecydowanie lepsze sa efekty po 8abs na brzuch, a aby miesnie byly widoczne to aeroby;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo25nike ja własnie chcę zbudować mięśnie brzucha, oczywiście wiem, że spod tłuszczu ich prędko widać nie będzie. Robię też inne ćwiczenia na brzuch, nie tylko a6w. Do aerobów niestety na razie pogoda nie zachęca na razie, a ponieważ mieszkam na wsi, to silownia i fitness odpada ze względu na odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta woda ogniem
Bardzo od 6 weidera polecam wam TABATE!! jest tysiac razy skuteczniejsza i dziala na cale cialo a nie tylko na brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta woda ogniem
bardziej* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam Tabatę, padłam w 36 sekundzie :) Wolę jednak wolniejsze ćwiczenia. Tabata jest super, ale nie na moją słabiutką kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabata jest dla osob zaawansowanych;) nawet ja wymiekam;) mimo ze cwicze ost co dwa dni. Na poczatek nie mozna sie tak wymeczyc, bo ani cialo, organizm nie jest przygotowany a i my same sie zniechcecimy po zakwasach i zmeczeniu;) A6W tez jest meczaca i tak jak pisalam dla osob ktore chca utrzymac miesnie. Mam znajomego trenera osobistego i polecil mi cw 8abs na brzuch plus te nieszczesne aeroby. Ja wykonuje cw w domu bo na fitness mi sie nie chce samej chodzic a nie mam z kim. wlaczam youtuba w necie, wybieram cwiczenia i po prostu cwicze przy muzyce:) Cw najlepiej sobie wybrac takie najpotrzebniejsze np na miesnie brzucha swietne sa nozyce, na dolna czesc najlepiej dzialaja. wiem ze sa masakryczne, ja ich nie lubie strasznie ale cw:) dla poczatkujacych fajny aerobic jest tu http://www.youtube.com/watch?v=J5zhkNrfXbg cw koncowych nie robie bo mam wlasne ulozone przez kolege. dobrze jest co dwa - trzy tygodnie zmieniac cw bo cialo sie przyzwyczaja i przestaje spalac tyle tk tluszczowej. czasem wystarczy zamienic doslownie kolejnosc cw i znow beda efekty. wazna jest rowniez dieta, dobrze jest jesc o stalych porach bo organizm przyzwyczaja sie do pory posilku i nie magazynuje tluszczyku;) Rozne cw codziennie moga zaszkodzic nawet na cialo, aha i pamietajcie prosze dziewczyny by nie robic cw brzucha bocznych!! Powaznie, trener mi powiedzial ze cwiczac boczki "sumiennie" zrobia sie miesnie a kiedy przestaniemy cw wiecej tkanki sie tam odklada, zaczniemy cw i miesnie sie powieksza, znow przestaniemy i znow utyjemy po bokach:S Zycze duzo wytrwalosci i postepow w osiaganiu celow dziewczyny! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo widzę, że ty się na tym znasz, to może mi doradzisz jeszcze w sprawie ćwiczeń. Bo ja dotychczas ćwiczyłam 3 razy w tygodniu, zaczynałam od rozgrzewki, potem brzuch, pośladki, nogi, ramiona i rozluźnianie. Ale teraz zaczęłam 6 więc będę ćwiczyć codziennie i myślę, żeby podzielić ćwiczenia tak, że w jeden dzień będę ćwiczyć brzuch, pośladki i nogi a na drugi dzień brzuch, barki ramiona i talia. Oczywiście z rozgrzewką i rozluźnianiem po ćwiczeniach. Myślisz, że to dobry pomysł? Jem regularnie, mam ustalone godziny posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynamcwiczyccccc
a mam jeszcze pytanko bo tam jest 6 roznych cwiczen wykonujemy kazde tylko raz czy po kilka razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię każde tyle razy, ile jest cykli. Czyli w pierwszym dniu 6 razy każde, w drugim 2 serie po 6 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ciesze sie ze nie odpuszczacie i bojowo sie przykladacie;) Agniessiu, dobrze ze w ogole cwiczysz;) najlepiej spalac wiecej niz sie je ale wiadomo jak to wyglada na co dzien;) Rozgrzewka jest bardzo wazne przed treningiem czy cwiczeniami. Dobrze jest robic cw aerobowe i anaerobowe tzn aerobic i cwiczyc miesnie typowe np na brzuch. i wykonywac przez te dwa tygodnie tylko te cwiczenia. A6W sa wzmacniajace, zycze wytrwania w tym - ja poleglam kiedys, poza tym mnie nudza troszke i sa na wytrzymalosc tez;) Dobrze jest cw co drugi dzien np aeroby (pon, sr, pt) a pozostale dni (wt, czw, sob) cw anaerobowe. Niedziela dobra na odpoczynek;) Podobnie z rosciaganiem, co dwa dni, miesnie potrzebuja odpoczac i dojsc do siebie;) ja wczoraj sie rozciagalam porzadnie, wszystko spoko a dzis ciezko zrobic przysiad ;) Cw na brzuch staram sie robic codziennie bez wzgledu na wszystko, ale aeroby polecam, swietna rzecza jest skakanka, pajacyk - mozna na prawde w miare szybko schudnac, ale trzeba byc sumniennym. Dziewczyny nie ma co sie katować Przede wszystkim trzeba cw wykonywac jak najdokladniej, inaczej mozna sobie zrobic krzywde.. wolniej a dokladniej, efekty beda na pewno. Wiadomo ze tluszczyk spala sie po 25min wiec dobra jest lekka rozgrzewka, aerobic w delikatny sposob a po 10 min normalny. Im dluzej cwiczymy po tych "25min" tym wiecej spalamy:) Dluzej ale tez dokladnie;) po wysilku mozna odreagowac na spacerze z psiakiem, w jednym tempie, nie musi to byc bieg, ale spacer czy szybki marsz jaknajbardziej! i spalacie dalej! Przed treningiem warto zjesc weglowodany by miec energie, np banana. po treningu napic sie mleka (tylko nie za zimnego) Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki cleo za odpowiedź, skakanka u mnie w domu odpada, bo za mało miejsca. Pajacyki mogę robić, 4 lata temu robiliśmy w domu wylewki, więc podłoga wytrzyma :) Na 6 pewnie polegnę, bo o ile nie mam problemów z mięśniami brzucha, to boli mnie szyja i głowa przy niektórych ćwiczeniach. No ale na razie nie poddaję się. Jak przyjdzie wiosna, to będę dużo jeździć rowerem, trochę biegać to wtedy szybciej tłuszcz spalę. Z rozciąganiem na razie idzie mi dobrze, mięśnie już się przyzwyczaiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i myślę o nordic walking od wiosny, mieszkam na wsi więc teren idealny i nawet mam koleżankę, która będzie ze mną chodzić. A zimą to tylko ćwiczenia w domu zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna zupa ma chyba 130
ja robilam na kocu. przy niektorych cwiczeniach boli mnie ''koncowka'' kregoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila911
Cześć wszystkim ja ćwicze a6w od 21 dni efekt rewelacyjny 3cm mniej w tali i 3cm mniej w biodrach biorąc pod uwagę że powtozen bd coraz wiecej to jeszcze wiecej mi spadnie centymetrów . Schudłam jedynie 1,5 kg ale tez jem tylko do 17 (normalne posiłki, nic dietetycznego i do syta ) Naprawde polecam ;) . doszedł ktoś dalej niz 21 dzien ? jestem ciekawa sukcesów ;P Pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie rozumiem skąd to twierdzenie, że a6w jest na utrzymanie mięśni? Przecież to jest konkretnie pomyślane na wzmocnienie - nie bez powodu intensywność ćwiczeń wzrasta wraz z kolejnymi dniami. Poza tym mało której kobiecie zależy na "szesciopaku" a raczej na płaskim brzuchu :D mięśnie nie muszą być wcale tak widoczne. Wątpie, żeby ktoś utrzymał formę wykonując serie z pierwszych dni:D do utrzymania mięśni to mogą być przydatne serie z ostatnich dni. Cwiczylam to jakoś że dwa lata temu i efekty były widoczne dość szybko. Tylko żebym jeszcze była bardziej systematyczna i wytrwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz, żeby mięśnie były fajnie widoczne to zastosuj jakikolwiek trening aerobowy podczas wykonywania a6w i postaraj się spełnić kilka założeń dietetycznych ( http://blog.hellhound.pl/co-jesc-aby-miec-plaski-brzuch-a-64.html ). Co do aerobów, to nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy skakanka, a jak nie masz jej albo nie masz miejsca na skakanie, to np. pajacyki albo bieg bokserski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×