Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fghjklfcvgbhnjkl;

co na ból zeba??

Polecane posty

Gość fghjklfcvgbhnjkl;

tak mnie boli zab ze nie wytrzymuje co moge wziac oprocz ibupromu niestety ketonalu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dllaczzego?
przypierrdol szczęką o brzeg muszli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklfcvgbhnjkl;
dzieki za rade ale nie skorzystam slyszlaam o leku antidol jest bez recepty moz ektos wie czy pomaga w przypadku bólu zeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yachu Chrystman
dentysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziumi282

zauwaz kretynko...ze u niego na wsi dentysta przyjmuje 2 razy w tygodniuu.

a jak go napierdala bol wieczor lub w nocy...i nie ma pogotowia denstytcyznego....to musi jesc cos przeciwbolowe.

mi dentystka po zatryciu zalecala naproxen.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Na ból zęba najlepszy dentysta. Ja z silnym bólem zęba trafiłam do poradni PRIMA MEDICA w Białystoku. Dentysta udzielił mi szybko pomocy. Od tego czasu chodzę do nich na wizyty kontrolne co pół roku. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko dentysta..no ja jednak przyzwyczaiłam sie do chodzenia do cichonia - w szczególności do p. magdy dohnal. miła ciepła osoba która jest spokojna. ten spokój mi wiele daje bo ja się wtedy zdecydowanie mniej stresuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faszerowanie się lekami na długą metę może nie wystarczyć. Dlatego jak boli ząb lepiej od razu umówić się do stomatologa. Ja mogę polecić Ci stomatologów z Lux Med. Korzystałam z ich usług w ramach pakietu stomatologicznego Komfort zarówno w Warszawie jak i Krakowie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to polecam zdecydowanie dentystę. nie wiem skad jesteś ale w Krk to stomatologia dr cichonia jest bardzo dobra, mają tam fachowych specjalistów, dobrze leczą i pomagają! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, to jest bardzo dobre miejsce do leczenia ubytków. A przy okazji okazało się że doskonale prostują i wybielają! także uśmiech teraz jest piękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej udać się do specjalisty. Jeśli jesteś z Warszawy to polecam gabinety Eurodental

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×