Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterianka252

Czytaliście to? Jackowski (jasnowidz) o zaginionej Madzzi

Polecane posty

Najgorsze jest to, że ten człowiek nigdy sie nie myli ws osób zaginionych... zacytuję " Cała Polska przeżywa dramat, który miał miejsca w Sosnowcu. Chodzi o małą Magdę, którą według matki zabrał z wózka "tajemniczy mężczyzna" z zakrytą twarzą, który wcześniej uderzył ją w głowę pozbawiając przytomności. Ludzie masowo piszą do nas wiedząc, że na pokładzie Nautilusa tak często bywa jasnowidz Krzysztof Jackowski. On oczywiście zajął się sprawą, ale... razem z jasnowidzem mamy dużą zagadkę. Dziadek Magdy skontaktował się z jasnowidzem, miał przywieźć jakąś rzecz małej, aby Krzysztof Jackowski mógł zrobić wizję. Wiadomo bowiem, że jedynie na podstawie zdjęcia wizje są nieprecyzyjne. Dziadek dziecka jednak się nie odezwał, a zdumiony jasnowidz przeczytał w jednym z wywiadów udzielonych przez rodzinę, że "jasnowidz z Człuchowa odmówił pomocy". To jedna z wielu rzeczy, które sprawiają, że Jackowski patrzy na tę sprawę szczególnie i uważa, że zachowanie bliskiej rodziny jest wielce osobliwe. Oczywiście nie możemy Państwu podać szczegółów hipotezy, którą przedstawił na pokładzie Nautilusa jasnowidz, ale w tej sprawie wszystkich może czekać duża niespodzianka. Powiemy tylko, że patrząc na zdjęcie dziecka jasnowidzowi kojarzy się słowo "zsyp". Jego zdaniem dziecko nie żyje." źródło: fundacja nautilus/facebook co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakmi słów
Co sądzę? Że na miejscu rodziny tej dziewczynki, wyemigrowałabym do Urugwaju, by tylko nie mieć kontaktu z takimi jak wy. Obojętnie, czy ta dziewczynka się znajdzie, czy nie, ja bym miała dość takiego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga9999
ooo ja pierdziele... bardzo mnie to zastanawia dlaczego ta rodzina tak kręci :( nie zdziwilabym sie gdyby ojciec nic nie wiedział a to matka jest podejrzana...Moze stał sie nieszczesliwy wypadek :( może jest w szoku psychicznym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestey od samego początku
mam właśnie takie przeczucia jak Jackowski. Cały spacer z dzieckiem byl wielką ściemą. Moze i byl to spacer z dzieckiem, tylko czy dzieciątko w wózku jeszcze żyło ? Już pisałam to nie raz. Ta sprawa to nie poszukiwania Madzi tylko wielka obrona Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby rodzice dziewczynki
a to ciekawe:O Bo ja czytalam wypowiedz Jackowskiego, ze dziecko zyje. Media niezle potrafia przekrecac wypowiedzi:O A rodzina dziecka nigdzie nie napisala, ze on ODMOWIL POMOCY tylko, ze odmowil podanie jakichkolwiek informacji przez chyba skypa, bo musi miec rzecz nalezaca do dziecka. Takze odmowil pomocy n a odleglosc. Po co siejecie taki zamet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, nie można wierzyć do końca mediom dlatego fundacja naurillius wydaje mi sie wiarygodna, bo jackowski wspolpracuje z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka z rana z kawą.
Zaczynam się zastanawiać dlaczego pewne osoby trąbią o tym Jackowskim do znudzenia i zmuszają nie tylko rodziców żeby się do niego udali ale też nas forumowiczów żebyśmy o nim czytali i mam takie hipotezy: 1.W Polsce mamy nową rozwijającą się sektę pod przywództwem P.Jackowskiego 2.mamy w pl masę ciemnoty która łyka wszystko jak leci bez filtra i jeszcze zmusza do tego innych,bardziej rozumnych 3.Pan Jackowski płaci za reklamę na forach internetowych jakąś kasę tym nawiedzonym. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na oficjalna strone jackowskiego tam masz mnóstwo dokumentów policyjnych, potwierdzajacych jego nieomylnosc. a on robi na tym kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
A ja znowu czytałam, że on uważa, że dziecko żyje i to w dodatku jest gdzieś w Sosnowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam dwa razy do czynienia
z Panem Jackowskim, raz jak zagineła moja kuzynka, drugi matka przyjaciólki Obie wizje były jak najbardziej blędne... Na pewno nie raz mu sie udalo, ale nie traktujcie gościa jak wyroczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestey od samego początku
Myślę że dla mnie to bez różnicy czy to pan Jackowski i czy ktokolwiek inny kto się zna na takich rzeczach i ma ku temu predyspozycje. Po prostu bym próbowała bo co mi szkodzi? A nóż pomoże. A jeśli chodzi o reklamę to masz racje to przecież prywatna sprawa Rutkowskiego i tylko on sobie tu może pijar robić więc co my podsuwamy jakiegoś Jackowskiego czy innego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka z rana z kawą.
a ja uważam że rutkowski i jackowski to dwaj karierowicze którzy wyświetlają się zawsze gdzie jest głośno żeby zrobić sobie reklamę za darmo a i tak nic nie wiedzą bo niby skąd mają zobaczycie że ten cały ich udział pomoże ale tylko im samym a nie dziewczynce ani sprawie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazowooka86
podaj link autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackowski też się myli, już nie siejcie propagandy, czy tam reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka mamuska
ja też czytałam żedziecko jest w sosnowcu ..na wp pisali,,, ale pewnie kazada strona wyolbrzymia wypowiedztak by wiecej ludzi na nia wchodzilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
http://wiadomosci.wp.pl/title,Jasnowidz-w-sprawie-Magdy-zdarzylo-sie-cos-dziwnego,wid,14213791,wiadomosc.html?ticaid=1dd7c&_ticrsn=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że jeśli jakikolwiek jasnowidz wypowiada sie publicznie na temat jakiejś sprawy, a potem okazuje sie że jego wersja nie jest nawet podobna do prawdy to powinien ponosić za to odpowiedzialność karną jako oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście śmieszni. Mojej koleżanki mąż zaginął. Też chodziła po jasnowidzach, którzy widzieli go w różnych miejscach w czasie, kiedy on juz dawno nie żył. :o Tez ludzie snuli domysły, każdy miał swoja teorię, sąsiedzi spotykali go w różnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponosi odpowiedzialnośc finans
bo jak podkopuje swoje nazwisko to wiadomo ze ma potem mniej klientów. Myślę ze oni głęboko myślą nad tym co mówią i nic nie jest pochopne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka z rana z kawą.
Lizabeth-zgadzam się z Tobą,w innym awypadku każdy nawet ja może być "jasnowidzem"na zasadzie :uda się albo i nie a kaskę ściągało by się tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakmi słów
Tak jak jasnowidzem jest prawie każda tutaj, powinnyście wysłać faktury rodzicom dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolka123456
Właśnie na podstawie reportażu Uwagi upewniam sie w przekonaniu że nie ma podstaw zeby tak glebić rodziców małej Madzi. To że mówiąc o przebiegu całej sprawy ojciec prawie recytuje to ja sie wcale nie dziwie, ciekawe czy wy bedac na ich miejscu nie mialybyscie przeanalizowanej kazdej minuty z tego zdarzenia po 500 razy... Zreszta ja nie wiem gdzie tu widac że maja "złe oczy", wrecz przeciwnie widać ze przezycia ostatnich dni zrobily swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×