Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotek1414

Praca w Eniro - Panoramie Firm

Polecane posty

Gość kotek1414

Witam, dostałam proopozycje pracy w firmie Eniro, ale okazuje się że mają bardzo złe opinie.Mam teraz pewnien dylemat - umowę o pracę mam dostać dopiero podczas szkolenia w warszawie, więc tak na prawdę nie wiem jeszcze co w niej ostatecznie wpiszą. Wiem, że istnieje tam opcja konieczności zwrotu kosztów szkolenia w przypadku rezygnacji pracownika przed upływem okresu próbnego. Czy nie będzie tak, że po miesiącu zwolnią mnie z byle powodu i za to też będzie trzeba zapłacić? Wiele osób pisze że to oszuści. Może wypowie sie ktoś kto tam pracuje/pracował lub zna jakiś ludzi doświadczonych w kontaktach z tą firmą? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
ja bym uważała. to jest chyba jedyna firma, która płaci ludziom za pisanie pozytywnych opinii o pracy u nich na forach... poczytaj kilka tematów na kafe dot pracy lub jej braku. w wielu pojawia się jakiś "ktoś" kto reklamuje wspaniałą pracę w eniro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza4343
ja pracowałam w eniro zaraz po studiach. Jeśli chodzi o zwrotne szkolenia, to nie musisz się martwić. Im nie zależy na zarabianiu na szkoleniach, ale na ochronie swojego know-how raczej, a klauzula dotyczy ludzi, którzy odchodzą na własne życzenie. Złe opinie o firmie są jak wszędzie, ale szczerze to odnoszę wrażenie, że większość z nich jest pisana przez rozżalonych expracowników którzy nie dali sobie rady pod presją. Nie przejmuj się na zapas. Pójdziesz do pracy i sama zdecydujesz czy ci się podoba czy nie. A jeszcze nie widziałam firmy, która miała by same pozytywne opinie w Polsce nie da się wszystkim dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×