Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce juz wiooosnee

Staż z urzędu pracy-jest tu ktoś,kto go odbywał?

Polecane posty

Gość chce juz wiooosnee

Mam kilka pytań dotyczacych stażu,chciałabym teraz iść na staż bo z tego co się zorientowałam mają kilka propozycji,i teraz moje pytanie brzmi: czy idąc do urzędu mam napomknąć,że chce isc na staż czy oni sami mi jakiś zaproponują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy...
idź do UP i sie zapytaj czy Ci staż przysługuje ,ja byłam ale niestety już sie nie klasyfikuję,jak są oferty to mogą Ci coś zaproponować ,sama też możesz sobie poszukać stażu a jak znajdziesz to pracodawca wypisze wniosek do UP i już.Tylko jest jeden haczyk przynajmniej u nas .Po skończonym stażu pracodawca musi Cię zatrudnić przynajmniej na 1 miesiąc po zakończonym stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozliwe ze musi Cie
zatrudnic,w k.p jest wyrazny przepis,ze pracodawca nie ma takiego przymusu,dotyczy to takze stazysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy...
no nie musi ale powinien się zadeklarować ,bo u nas jest taki zapis: Składam deklarację dalszego zatrudnienia bezrobotnego na podstawie umowy o pracę po zakończeniu stażu na okres co najmniej ................ miesięcy*'i te wnioski rozpatrywane są w pierwszej kolejności . W naszym regionie na staż możi iść w tym roku 400 osób a kryterium nr 1 to: W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski: 1. gwarantujące zatrudnienie po stażu na stałe lub czasowe zatrudnienie: - 1 miesiąc w przypadku organizacji stażu dla: osób bezrobotnych po 50 roku życia, - od 3 miesięcy w przypadku organizacji stażu dla: osób długotrwale bezrobotnych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×