Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość benia23944

PRACA W H&M

Polecane posty

Gość benia23944

Witam! Zostałam zaproszona na 2 etap rozmowy w H&M -ostatni. Jak wygląda ta rozmowa?? I przy pierwszym etapie proponowali 1/2 etatu. Jakie są zarobki?? Orientuje sie ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
w moim mieście zarobki na pół etatu to około 1000 zł netto. tam większość pracuje na część etatu, nawet na 1/4. tylko kierownictwo ma pełny etat. ogólnie praca jest ciężka, często wychodzi się dobrze po północy, w okolicach 1 w nocy. wszystko zależy od wielkości sklepu, zgrania ekipy i tempa pracy. kasa jest dość dobra, ale z tego co słyszałam od znajomych, którzy tam pracowali nie warto mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
a jak wygląda rekrutacja nie mam pojęcia. składałam do nich kiedyś aplikację on-line przez ich stronę, dostałam po jakimś czasie maila, że nie spełniam wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia23944
to co oni tam tyle robią,że wychodzą po północy..,masakra.Ten sklep w który staram się o pracę czynny jest do 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia23944
czy może mi jeszcze ktoś coś napisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia23944
Bylam dzisiaj na 3 etapie rozmowy,ostatnim.I gdy zapytalam po raz kolejny o zarobki to powiedziano mi ile będę mieć na godzinę.Powiedziano mi,że jest to zbliżona kwota do tego co podałam wcześniej,gdy mnie zapytano.Jak dla mnie różnica może być spora.Wie ktoś ile płacą tam na godzinę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHOlimp
A możecie mi powiedzieć jak wygląda drugi etap rozmowy? Z tego co czytałam to najczęściej jest rozmowa "grupowa" i jestem ciekawa czego mogę się spodziewać? Pamiętacie jakie mieliście zadania, pytania? Bardzo proszę o wszelkie podpowiedzi rady :) Staram się o pracę w h&m i zastanawiam się czy da radę pogodzić to z inną pracą? Pracuję już na pół etatu i z tego co cytałam to w h&m też wiekszej umowy nie dostanę... Nie wiecie jak zapatrują się na takie osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia2349
Mój drugi etap był taki sam jak pierwszy.Te same pytania.Tylko jedna osoba się zmieniła.Powiem szczerze odradzam pracę w tym sklepię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHOlimp
No u mnie chyba jednak będzie to rozmowa grupowa ponieważ Pani, która dzwobniła z zaproszeniem na ta rozmowe kazała zarezerwować sobie 1,5 godziny wolnego czasu. Więc albo mają dużą grupę do przepytania i nie wiadomo ile im zejdzie albo to będzie właśnie etap grupowy. Bardzo prosze wszystkie osoby które miały z czymś takim do czynienia żeby się wypowiedziały i podpowiedziały. Co do odradzania.. wiem czego mogę się tam spodziewac... Ale niestety jeść coś trzeba i studia też za coś muszę opłaćać a z jednej pensji na 0,5 etatu na prawdę jest mega cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarek56
Nie jest tak najgorzej, chociaż na forum pracy gowork.pl/opinie_czytaj,1076 to nie mają oni zbyt dobrych opinii, oj nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×