Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie listwy?

Białe listwy podłogowe - czy pasują....?

Polecane posty

Gość jakie listwy?

Stoję przed wyborem listew podłogowych. Mam już podłogę, drzwi i okna :) wszystkie trzy elementy są w tym samym kolorze - merbau i zbliżone. Ściany są w kolorze kremowym/ecru. Zastanawiam się czy pasowałyby do tego białe listwy podłogowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
biale listwy pasuja do wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie listwy?
No tak :) ale spotkałam się z opinią, że białe listwy tylko do białych drzwi... i tak na ogół jest, wiec nie wiem czy nie wyglądałyby dziwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja441
Też uważam, że pasują do wszystkiego. Szczególnie jak masz mieszkanie w jasnej kolorystyce. Świetne unowocześnienie mieszkania za pomocą wydawało by się - takich drobnostek. Ja zamówiłam sobie coś w tym stylu: http://podlogi24.net/pdecor-h12cm-snieznobiaa-lakier-polmat,-listwa-przypodlogowa-z-mdf-121-o_l_2107.html no i jestem bardzo zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasuja do nowoczesnego wnętrza ale sa bardzo niepraktyczne bardzo widać kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My niedawno robiliśmy remont w przedpokoju. Znajomy z pracy polecił nam ofertę Adore Decor z Gdyni. Mają bardzo duży wybór wzorów klasycznych, piękne listwy lakierowane. Zajrzyj sobie na ich stronę www.adore-decor.pl – na pewno wybierzesz coś, co będzie pasować do Twojej podłogi. Moim zdaniem dużym plusem oferty jest także fachowe doradztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×