Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depilatorxxs

zarost a depilacja meska

Polecane posty

Gość depilatorxxs

Tyle sie naczytalem krytycznych slowm malolatow o tym jak to nie lubia owlosionych miejsc intymnych u kobiet. Ale malo sie pisze o owlosieniu meskim. Jak wy kobiety podchodzicie do tego, czy lubicie mocno owlosionych facetow, czy wolicie laskow na klacie? Ja przyznac sie musze ze choc nie lubie wygolonych kobiet, to jednak moje wlosy na klatce i brzuchu systematycznie usuwam kiedy sa juz nie za krotkie. Bardziej podoba mi sie gola skora. Ponizej przystrzygam, zona nie lubi kiedy wchodza jej do noca w trakcie lo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
przy normalnej zimie to bym napisał że na 0 w mózgu zero a teraz to na Włocha dobrze się kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie to ten, byl bez futra i w kurtce moro (nie mowie o latajacym misiu na lince :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byly inne czasy i nie bylo futra :-) Nie porawiajmy natury, pozostawmy ja taka, jaka jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Witam, Każda z Pań posiada z pewnością własną opinię na ten temat. Warto natomiast odnotować, że golenie miejsc całego ciała przestaje być w przypadku mężczyzn tematem tabu. Jak pokazują badania, do mniej lub bardziej regularnego stosowania tego typu praktyk przyznaje się coraz więcej z nich np. 57% w przypadku okolic miejsc intymnych, a 55% - pach. Wśród zalet takiego rozwiązania wymienia się m.in. wygodę i łatwiejsze utrzymanie higieny ciała. W sprzedaży znajdują się nawet specjalne urządzenia przeznaczone do radzenia sobie z tego typu zdaniami bodygroomery. Można nimi zarówno bezpiecznie skracać włosy do wybranej długości, jak i usuwać je całkowicie. Jeśli ktoś rozważałby tego typu zakup, z chęcią pomógłbym w wyborze. Można skontaktować się ze mną pisząc na adres ekspert@philips.com. Pozdrawiam, Ekspert Philips _____________________________ Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
a taka wydepilowana niedźwiedzica, pewnie byłaby zabawnym widokiem, taka np. wydepilowana w miejscach intymnych :P albo cała wydepilowana na zero :P ciekawe, czy znalazł by się niedźwiedź, którego by to napalało :P ha ha, potem każda owłosiona by go brzydziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllibański
Nie przesadzajcei drogie Panie, teraz mamy na szczescie wiekszy wybór niz tylko zwykła pomarańczowa maszynka. Ja jestem wierny maszynce Braun CruZer i nawet 5 dniowy zarost nie jest mi straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maccciek2
To w takim razie musze powiedzieć swojej kobiecie o tym ze potrzebuje takiej maszynki na moje urodziny. Będzie to idealny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiosaski
A napiszecie jeszcze gdzie dokładnie mozna kupić taką maszynkę. Czy nią mozna sie tylko i wyłącznie golić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludddmiła
Musisz sprawdzić w Saturnie na przykład. Na pewno własnie tam bedziesz mógł kupić taką maszynke. No pewnie też i troszkę kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodemus
depilacja mężczyn jest niemęska. W grę wchodzi tylko golenie brody i wąsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam,że nie powinien facet golić nic oprócz twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie zeby własnie na gwiazdkę kupic facetowi taki prezent jak maszynkę Braun Cruzer ? Myslicie ze to dobry pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze dobry pomysł. Na pewno kazdy facet bedzie zadowolony własnie jesli chodzi o taki pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos napisal depilacja meska jest niemeska i ma racje :) Facet powinnien tylko golic wasy i brode , i strzyc fryzure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam przed chwila wygolilem sie na zero i nie interesuja mnie opinie innych. Najwazniejsze,ze dobrze sie z tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtowska2
Niech własnie taki praktyczny prezent bedzie dobrym rozwiązaniem i takim przemyślanym dla naszych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam za owłosieniem u mężczyzn. Mam tu na myśli nie owłosionych z natury. Nie lubię też włosów łonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdania ze co za duzo to niezdrowo i nie ma co gadac o naturze , jestesmy cywilizowani, wycinamy lasy zeby wybudowac autostrady to w czym problem by pozbyc sie nadmiaru wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demkowa_kk
Ale dobra maszynka nie jest zła i na pewno w tym wypadku wlasnie sprawdzi sie świetnie i pomoże zadbać o to aby kazdy facet wygladał dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z korzyścią dla obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetanka
W sumie to zawsze jest też bardzo dobry gadzet dla mężczyzny jesli chcemy zrobic mu fajny prezent, Na pewno bedzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw mobilny
Facet wydepilowany?a czemu nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nie, teraz chcą żeby kobiety były wydepilowane, to dlaczego mężczyzni mieliby nie robić tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładna reklama Brauna. Ile by nie było tematów o prezentach dla facetów czy o męskiej depilacji, to wiecznie to samo - zachwyty nad jedną maszynką... Z mojej strony - mój depiluje klatę i miejsca intymne. Mnie to bardzo odpowiada. I wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollkka
Klatka 3mm, plecy ramiona twarz jajka zero, okolice penisa 1-2mm, pachy oczywiscie tez zero, rece nogi naturalny zarost, moj ideal zadbanego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×