Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depilatorxxs

zarost a depilacja meska

Polecane posty

Gość gość
mam 40 lat i golę się tam od 24 lat więc o co wam chodzi (zawsze zostawiam trochę) bo na zupełne zero wygląda nieciekawie jak oskubany kurczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roskka
Braun ma kilka tych modeli do róznych częsci ciała, pewnie dlatego jest tak na topie, bo można te golarki wielorako stosować, no i cena jest przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym maszynką nie musisz się golić na zero :) Ja na gładko golę tylko pachy i plecy, a tak to bodygroomem z nasadką trymuję sobie klatę i brzuch na kilka mm. Nie ma co przesadzać z uwielbieniem dla bujnego owłosienia, nikomu to nie służy, a lepiej się człowiek czuje jak ma mniej tych włosów na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze w takim razie swojej podrzucic taki pomysł. Posiadać taka maszynkę to szczyt moich marzeń. facet powinien miec dobry samochód i dobrą maszynkę do golenia. Ale tak szczerze mówiąc zastanawiam sie czy nie sprawić mu jednak braun cruzer face

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami własnie najlpiej jest postawić na dobrą firme, bo wówczas zadowolenie z golenia będzie zdecydowanie jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest porządna maszynka, mozesz oczywiscie wymieniac sobie nakładki. Ale jesli chodzi o takie profesjonalne golenie to sprawdza sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za wyczerpujące informacje... Pozostaje mi tylko ja kupic, czyli bede miał wszystko w jednym czy nakładki musze kupić osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja koniecznie muszę w takim razie swojej podrzucic taki pomysł. Posiadać taka maszynkę to szczyt moich marzeń. facet powinien miec dobry samochód i dobrą maszynkę do golenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj zupełnie inaczej zbiera zarost i skóra jest idealnie gładka. Dlatego warto sięgać po takie profesjonalne maszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam niedługo urodziny meża, to chyba własnie mam już gotowa odpowiedz na to co mu kupic zeby był zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie 100% racji co do takiego zakupu maszynki. Kobiety czasami mysla troszkę inaczej i nie podchodza do prezentów praktycznie. Wiec moze w tym przypadku warto je troszkę oświecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie mozecie kupic sobie Braun cruZer . Dla mnie swietne rozwiązanie, do tego posiada nakładki dzięki którym mozemy golic zarost, ciało i włosy. Naprawde to świetne męskie urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×