Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joannad1985

rodzaje szkoleń i kursów od A do Z

Polecane posty

Gość joannad1985

Witam i pozdrawiam.Mam od kilku tygodni dość spory dylemat związany z nadchodzącym terminem szkoleń z urzędu pracy.Zastanawiam się ciągle jaki kurs odbyć by skorzystać z niego w choćby w najbliższej przyszłości(z myślą o założeniu własnej,małej działalności) .Mam prośbę o podanie mi stron internetowych na których znajdować się będą wszystkie rodzaje szkoleń. W przypadku dofinansowania z UE to ja proponuję osobie przyjmującej mój wniosek kierunek,który chciała bym przejść.Kiedyś chyba było inaczej.To urząd narzucał rodzaj szkolenia. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić. Jednego czego jestem pewna nie chcę robić czegoś co przelewa się na rynku pracy,czegoś gdzie prawie jedno na drugim siedzi np.fryzjerstwo,gastronomia czy saloniki kosmetyczne. Mieszkam w niedużym mieście,a tu tego wszystkiego jest tak naćkane.Jestem po ogólniaku z maturą,może zbyt wysoko poprzeczkę sobie stawiam,choć patrząc na ludzi,którzy pokończyli studia oraz na rynek pracy jest coraz gorzej ze znalezieniem czegokolwiek dla siebie jak i z pomysłami na biznes nawet taki niewielki. Będę wdzięczna za udzielenie jakichkolwiek informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×