Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cienkopis

buty converse-duża stopa

Polecane posty

Gość cienkopis

Witam otoz mam pewien problem, wlasciwie to blahy a jednak... mam 1,65 cm wzrotu, stope roz. 40. Chcialabym kupic sobie conversy, jednak stopy sa moim duuzym kompleksem.. a conversy marzeniem:) jendak boje sie, ze bd mi powiekszac stope.. i tak jest za duza, co do wzrostu:( i sie wstydze tego.. a wiem ze ta guma moze powiekszac stope. co o tym sadzicie? Czekam na odp , pozdrawaim;* aa, wiem, ze pewnie napsizczecie mi nie przejmuj sie, chcesz to bierz, Twoja sprawa, ale moze ktos mnie zruzumie..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez kitu masz duze stopy jak na swoj wzrost ja mam 175 stopa 39/40 najlepiej przymierzyc nie sądzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkopis
Wiem o tym, ale duzo osob mi mowilo, ze mam duza stope, bedac w adidasach czy w klapkach.. i wydaje mi sie, ze trampki jescze ja powieksza;( moze to glupie, ale strasznie mi zle z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
ja tez mam duza stope- 41. i sie nie przejmuje, z mezem sie butami moge wymieniac bez mala ;) a poza tym przywyczailam sie ze jak ktos ci mowi ze masz duze stopy, to troche tak jakby mowil ze masz niewiem, duze policzki czy szczuple palce. ok, niekorzy sa feteszystami stop w stylu japonskim-im mniej tym lepiej, wiekszosc facetow lubi jednak ladne, wypielegnowane damskie stopy bez wzgledu na rozmiar, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkopis
Adibi, a można wiedziec, ile masz wzrostu? bo proporcje jednak tez sie licza:( majac 1,80 stopy wygladaja normalnie,majac 1,65, skzoda ghadac.. pletwy:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrytek
Przy dużej stopie warto jest poważnie pomyśleć nad butami na wymiar. Np. od nich http://www.unibut.net/ Wtedy na pewno buty będą pasowały i spełniały oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×