Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie do mammmm

Jaki rozmiar Pampersa noszą wasze 10 miesięczne dzieci ???

Polecane posty

Pampers 4, Huggies 4+ chociaż z tej dwójki wolę Pampers, bo ostatnio Huggiesy coś przeciekają, zaznaczę , że nie przewijam dziecka raz na 12 godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampers 4+
Mój syn gdy mial 11msc nosił 5 ..wazył 11kg.jednak gdy zaczała chodzić zaczely wisiec jak worek i teraz ma 17 msc i nosi 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sleep&Play czytałam właśnie że dzieci częściej je przesikują, nie wiem czemu, ja jak zmieniałam pieluchy to na Pampers Active Baby- owszem, droższe, ale wychodzi podobnie jak się kupuje na promocji. Jak masz jakieś wątpliwości to kup w aptece na sztuki i wypróbuj. Co do dopasowania- też uważam że dajesz po prostu za duże... Owszem, pieluchę zapina się pod pępkiem, a nie na środku brzuszka który zawsze jest większy i wystaje. Rzepy zaraz nad bioderkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn ma 10mcy
75 cm, wazy 9,50kg. zakladam mu pampersy 4+ baby dry. do tej pory nosil 4, ale wydaje mi sie, ze 4+ lepiej leza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawialam sid sama nad tym ale okazuuje sie ze lepiej nie pytac bo jad wszystkich osob ktore "tak" zyczliwie odpowiadaly moze zabic. Skoro jestescie (tylko kobiety moga byc takie wredne)takie oburzone tym pytaniem ze matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka i pyta to moze z Wami jest jakis problem. Albo najlepiej zostawcie swoje durne komentarze dla siebie. Do autorki moj syn ma 5,5 miesiaca i wlasnie przeszlismy na 4+ bo wazy 9 kg i 4 obcieraly go na nozkach. I wcale nic mu nie wisi sa idealne. (Karmiony piersia tylko wiec kawal chlopa nie bede go upychac na sile w przyciasne pampersy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu mój w wieku twojego dziecka tez nosił 4 i teraz ma 16 miesięcy i 4 też nosi. cześćiej 4+ bo są chłonniejsze a pije jak smok. waży teraz11,5 kg i ma 84 cm i jakoś nie widzę potrzeby przechodzenia na 5 mimo, że 4 nosi już bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość B
Moja córeczka kończy 9 miesięcy i waży 7300kg. Nosi Pampers active baby dry, ale rozmiar 4 jest za mały i rano często ma przemoczone śpioszki, muszę kupić 4+. Pomimo że jest szczuplutka, czwórki ją za bardzo opinają. Dotychczas nosiła rozmiar 4 tych samych pieluszek, ale brytyjskich i były idealne. Natomiast polskie są sporo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka ma 15msc ma 87cm wzrostu wazy 12,300 i nosi 5. 4+ przesikwala w nocy i jak zmienilam jest ok. tylko moja corka ma wzrost i wage 2latki, ale tata ma 195cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma 4 miesiące i też nosi pampersowe "4" więc nie widzę nic dziwnego w tym że 10 miesięczne dziecko się w nie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Moj ma pol roku, 80 cm, wazy 11kg i nosi od kilku dni 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Też nie wiem o co tu było oburzenie.  Moja z 36tyg zaczynała od pampers 0... A teraz ma 8 msc, ok 75cm i ok 8.6kg i nosi 4 😉 3 już ponad miesiąc temu były o woeeeele za małe pomimo niby wagi na opakowaniu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaali
Dnia 4.12.2019 o 17:10, Gość Aaa napisał:

Też nie wiem o co tu było oburzenie.  Moja z 36tyg zaczynała od pampers 0... A teraz ma 8 msc, ok 75cm i ok 8.6kg i nosi 4 😉 3 już ponad miesiąc temu były o woeeeele za małe pomimo niby wagi na opakowaniu! 

To znowu ja prawie msc później. Ewidentnie już wyrasta z pampersowych 4... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udem

Ja się sugeruję wagą dziecka i wagą która jest na opakowaniu pampersów. Mój syn waży 12 kg i nosi Pampers 4 ,które jest od 10 do 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oceń
Dnia 6.01.2017 o 23:40, Gość gość xxx napisał:

Moj ma pol roku, 80 cm, wazy 11kg i nosi od kilku dni 5.

Co ? Pół roku i waży 11 kg ?Jak to możliwe ?Mój syn ma 22 miesiące i waży 12 kg.Ma 90 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×