Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 90-09-123

Czy zatrudnic osobe po studiach czy bez wymaganego wyksztalcenia?

Polecane posty

Gość 90-09-123

Zawsze byłem za opcją aby zatrudniac osoby do pracy ,w tym kierunku jakim sie kształciły,wiec po ukonczeniu wybranego kierunku powinni miec prace w swoim zawodzie, lecz ostatnimi czasy jednak nie co zmieniam myslenie.Dalem oglosenie o prace na stanowisko informatyka, jasno opisalem jaki zakres obowiązkow bedzie nalezec do pracownika ,co powinien umiec, i wymogi znajomosci poszczegolnych programow itd,rowniez zaznaczylem ze wyksztacenie ma być zgodne z ofertą pracy.Przyszlo 3 chlopakow po studiach z wymaganym "papierkiem" i rowniez dziewczyna ktora jest po szkole zawodowej ale o dziwo tak perfekt ma znajomosci i kompetencje wymagane ze parokrotnie jej wiedza jej wyzsza od tych ludzi po studiach.Przeprowadzilem odpowiednie egzamin sprawdzający umiejetnosc w praktyce i w teorii i znow kobieta przebila kilku krrotnie tych rzekomych wyedukowanych . Teraz wlasnie pytanie.Czy jednak zatrudnic do pracy osobe ,ktora nie ma wyksztacenia wymaganego, acz kowlek jej wiedza jest powyżej oczekiwań,czy tez osobe ktora ma wyksztacenie, edukowala sie 5 lat by prace znaleźć w swoim zawodzie, lecz niestety jest duzy brak wiedzy i ogólnej kompetencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja4
no pewnie, że zatrudnić...i masz jeszcze wątpliwości. z drugiej strony na rynku są kierunki po których ciężko znaleźć pracę, a parcie na wykształcenie jest duże...czasami kończy się szkoły i nie ma możliwości praktyki i odwrotnie... daj szansę!!! trzymam kciuki powodzenia swoją drogę chciałabym też mieć swoją szansę, skończyłam studia, ale z braku doświadczenia mnie nie chcą zatrudnić, jak chciałam zapisać się na dodatkowe szkolenie aktualizujące i wzbogacające moją wiedzę, powiedziano mi, że jak nie pracuję czynnie w zawodzie to nie mogę się zapisać....zamknięty krąg...brak możliwości rozwoju...szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90-09-123
al;e komu dac szanse? osobie po ukonczonych studiach czy tej bez wymaganej szkoly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna2
tej mądrzejszej jak zauwarzyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za marne
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
tej bez odpowiedniego wykształcenia bo widać że to jej prawdziwa pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna własny biznes
90-09-123 ty jesteś pracodawcą i zatrudniasz kogo chcesz. najważniejsze żeby pracownik umiał wykonać to co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna własny biznes
al;e komu dac szanse? osobie po ukonczonych studiach czy tej bez wymaganej szkoly??? wybierz osobę która najlepiej sprawdzi się w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy kto kiedy widział
to zależy co chcesz osiągnac... bo jak wykonanie zadań to raczej dziewczynę... maturę i studia jej możesz zasponsorować z lojalką - wtedy tak prędko cie nie opusci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna własny biznes
swoją drogę chciałabym też mieć swoją szansę, skończyłam studia, ale z braku doświadczenia mnie nie chcą zatrudnić, jak chciałam zapisać się na dodatkowe szkolenie aktualizujące i wzbogacające moją wiedzę, powiedziano mi, że jak nie pracuję czynnie w zawodzie to nie mogę się zapisać....zamknięty krąg...brak możliwości rozwoju...szkoda w polsce studia to nie jest szkoła. po prawdziwej szkole człowiek umie wykonywać pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×