Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZDRADZONY99999

CZY MOJA ŻONA MNIE ZDRADZA?

Polecane posty

Gość ZDRADZONY99999

Witam wszystkich Właśnie otrzymałem do swoich rąk Walentynkę zaadresowaną do mojej żony. Sam nie wiem co o tym myśleć może ktoś z was ma coś mądrego do napisania? Poniżej wklejam tekst z tejże walentynki A kiedy nadejdzie czas stawić czoła burzy Będę przy Tobie Poczujemy się ciepło i bezpiecznie I wiem, że przetrwamy A kiedy wydawać się będzie, że to już koniec Nawet nie próbuj rezygnować Tylko zaufaj temu który jest po drugiej stronie nieba. Odwagi! Czekam na ciebie Twój....Walenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalający małeżeństwa
puściła sie a on chce by od Ciebie odeszła, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZONY99999
Nasuwa się samo po treści niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma adoratora - niekoniecznie cię zdradziła, to że ktos ja adoruje nie oznacza że ona sie puszcza...co za naród... więcej zaufania, albo po prostu zapytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleba i igrzysk
a cos ostatnio zapominałeś że masz zonę? :D to może takie małe przypomnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZONY99999
To raczej ona zapomniała że ma męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZONY99999
Do kuku na muniu Właśnie dlatego chcę znać wasze zdanie nie chciałbym popełnić błędu i odrazu oskarżyć o romans itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola6n9
Jakim cudem ta walentynka "wpadła" ci w ręce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZONY99999
Była między listami w poczcie którą wyjąłem ze skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleba i igrzysk
To raczej ona zapomniała że ma męża niekoniecznie :D kartka w skrzynce świadczy tylko o tym ze ktoś ( może i ona sama) wysłał jej oficjalna walentynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola6n9
Sorry ale chyba nie była zaadresowana do ciebie Mniejsza Chcesz rady? Zostaw kartkę tak jak gdyby nigdy nic, niech ona ją znajdzie i myśli że ty nic o tym nie wiesz. Poobserwuj ją kilka dni. Jeśli ma coś na sumieniu napewno zauważysz zmianę. Przemyśl czy aby jesteś na to gotowy bo z treści jasno wynika, że niestety tak jak napisał pierwszy odpowiadający ten ktoś chce aby od ciebie odeszła. Zaryzykował nawet wiele wysyłając taką kartkę do domu mimo że wiedział iż może ona waść w twoje ręce. Wniosek jaki się nasuwa to ona niezdecydowana on chce jej "pomóc" podjąć decyzję "wyznając" tobie prawdę Co masz zrobić gdy już się okaże że ma romans? To juz zależy od ciebie Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleba i igrzysk
Zaryzykował nawet wiele wysyłając taką kartkę do domu mimo że wiedział iż może ona waść w twoje ręce. sądzę, że ta kartka MIAŁA wpaść w ręce autora :D pytanie kto jest jej autorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZONY99999
Do chleba i igrzysk Wątpie zeby sama to zrobiła. Nie jest takim typem człowieka. Po drugie nawet jeśli jest to "ofocjalna walentynka" to tekst mówi wiele..... Do karola6n9 Odważne ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola6n9
Zaryzykował nawet wiele wysyłając taką kartkę do domu mimo że wiedział iż może ona waść w twoje ręce. sądzę, że ta kartka MIAŁA wpaść w ręce autora pytanie kto jest jej autorem? Jest i taka możliwość owszem ale wtedy to współczuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleba i igrzysk
Wątpie zeby sama to zrobiła. Nie jest takim typem człowieka. ale może siedzi na portalu społecznościowym i czyta rady doświadczonych koleżanek? ;) nie skreślaj z góry żadnej opcji... licza się FAKTY a nie domysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola6n9
Jeśli czuje się zaniedbana i zapomniana to sorki ale mogła to zrobic. Może już dawno nie powiedziałeś jej że ją kochasz? Zrób sobie taki mały rachunek sumienia i przemyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZONY99999
Starałem się zawsze żeby czuła się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola6n9
Z całym szacunkiem ale niekiedy "starałem się" nie wystarczy Może powinieneś z nią poważnie porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZONY99999
Tylko jak zacząć? Otworzyłem kopertę zaadresowaną do ciebie......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola6n9
Musisz ją poobserwować bo istnieje też opcja że ta walentynka jest niestety prawdziwa. Wtedy nie wiem co ci poradzić. Ale jeśli ona sama wpadła na taki pomysł to znaczy że próbuje zwrócić na siebie twoją uwagę, a coza tym idzie kocha cie. Więc jeśli i ty ją kochasz to poprostu rozmawiaj rozmawiaj rozmawiaj....Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZONY99999
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×