Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

synkowi nie chce wyjsc ząbek...co zrobic?

Polecane posty

nie spał prawie całą noc z bólu!!Podałam ibum i tylko 2 godziny był spokojny i spał...potem cały czas sie budził...wychodzi mu trzonowy ząbek i nie może wyjsc...ma strasznie spuchnięte dziąsełko i ciągle wsadza tam paluszki...jak mogę mu ulżyć? słyszałam że jest taka maść na dziąsełka któraa zmiękcza i pozwala szybciej wyjść ząbkowi na wierzch a w dodatku działa przeciwbulowo...sorki za błędy ale sie spiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak temu zaradzić, ja zwyczajnie czekałam aż się przebije.Teraz od tygodnia wyłazi mu g górna 2,idzie idzie i wyjść nie może, widać już białe,nabrzmiałe dząsło i fragment kreseczki jednak jeszcze pod różową powłoką.Pcha palce do buzi, nie da się dotknąć, nie chce smoczka ani butelki.Trudno,smaruję mu tylko Bonjelą i czekam aż się przebije, a o maści jaką opisujesz-nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona mama1234567
ja mam detinox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona mama1234567
dentinox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detinox a to niemiecka masc? bo ta co opisuje to niemiecka...ciężko dostac ją w polsce ale w dobrze zaopatrzonych aptekach jest...podobno najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona mama1234567
pisze na niej że wyprodukowana jest w niemczech ale spokojnie ją w polsce kupisz w kazdej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona mama1234567
naprawdę ją polecam ,mój synek też bardzo boleśnie znosi ząbkowanie i ta maść bardzo mu pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detinox ja miałam i kupiłam bez żadnego problemu. A jest naprawde skuteczna i smakowała mojej córci. A na wychodzenie nic nie zrobisz a czekaj spokojnie i miej cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość około
około 23 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno mu wyjdzie tylko długo się przebija Mojemu w tydzień czasu wyszły 3 zęby naraz i teraz idzie następny przy którym dopiero teraz też odczuwa ból Dentinox chyba jakos 20 zł też go mam ale czy taki dobry to nie mam pojecia Najlepiej daj czopka i masuj dząsełka sacholem troszkę też możesz posmarować nic się niestanie a na pewno lepiej pomoże niż te słabsze żele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×